tasbicas

NBA Live 14

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

 

Nes mūsų bendruomenė, bent jau dalis jos, nėra dar subrendusi tokiam dalykui

 

apskritai nesuprantu kam tie + - reikalingi forume.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Apskritai man sakykite kokia gyvenimo prasmė?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Apskritai man sakykite kokia gyvenimo prasmė?

 

Ne į temą

Dėti pliusus/minusus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal ka tu sprendi,kad jie turi labai gera ispletota driblingo sistema?ir ant 2k nera tikrai,kad centrai begtu lyg su 90 greicio..ir galvot,kad 2k ant next gen nepakeis gameplay tai cia butu labai kvaila.bus live toks pat meslas kai ir tas kuri jau buvo atsauke.

 

 

niekas nesako kad 2k traileris blogas-jis nuostabus! bet nereikia jau sneketi kad jau 2k ale pirmoje vietoje..ok? tai tik traileris!!pirminis traileris jei pameni live14-visiem lb patiko! pamatysim tikra demo 2k galbut kitaip pasnekesim,o EA siais metais ir nesitikejo aplenkti 2k,jie tik norejo sugryzti :second: nes pats valdymas zaidejo pulteliu,jo driblingas,jo greitis ir nurodymai tavo sony pultelio yra NUOSTABUS! 2k zaidziau ne vienus metus,paskutini turiu 2k13-14...zaidejo neklauso pultas,driblingas kiekviena ataka skirtingas,nors pulta judini taip pat!!tai cia yra gerai??atsakykite man kas nusimano 2k krepsinio zaidime!neatsakysite nes tai didziausias minusas del ko NBALIVE fanai zaisdami 2k13-14 nori sugryzti i live serija!del valdymo!!ir dabar tai pasakysiu,tikrai tai supras visi sporto zaidimo fanai!! :excl: KAD GRAFIKA NE PIRMINIS VEIKSNYS,DEL KO ZAIDI SI SPORTO ZAIDIMA,70% TAVO PASIRINKIMO ZAISTI SUDARO VALDYMAS-NES TAI SPORTO ZAIDIMAS!! NESKAITAI ZAIDIMU PASAULIO KRITIKU NAUJIENAS!! :devil:

demo parodys kas :first:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas nesako kad 2k traileris blogas-jis nuostabus! bet nereikia jau sneketi kad jau 2k ale pirmoje vietoje..ok? tai tik traileris!!pirminis traileris jei pameni live14-visiem lb patiko! pamatysim tikra demo 2k galbut kitaip pasnekesim,o EA siais metais ir nesitikejo aplenkti 2k,jie tik norejo sugryzti :second: nes pats valdymas zaidejo pulteliu,jo driblingas,jo greitis ir nurodymai tavo sony pultelio yra NUOSTABUS! 2k zaidziau ne vienus metus,paskutini turiu 2k13-14...zaidejo neklauso pultas,driblingas kiekviena ataka skirtingas,nors pulta judini taip pat!!tai cia yra gerai??atsakykite man kas nusimano 2k krepsinio zaidime!neatsakysite nes tai didziausias minusas del ko NBALIVE fanai zaisdami 2k13-14 nori sugryzti i live serija!del valdymo!!ir dabar tai pasakysiu,tikrai tai supras visi sporto zaidimo fanai!! :excl: KAD GRAFIKA NE PIRMINIS VEIKSNYS,DEL KO ZAIDI SI SPORTO ZAIDIMA,70% TAVO PASIRINKIMO ZAISTI SUDARO VALDYMAS-NES TAI SPORTO ZAIDIMAS!! NESKAITAI ZAIDIMU PASAULIO KRITIKU NAUJIENAS!! :devil:

demo parodys kas :first:

 

tu gal apsineses sita rasei?Nezinau kuom tau tas driblingas blogas ant 2k viskas man su juo normaliai...nemoki driblinguot,tavo problemos.kodel nereik sneket,kad 2k nera pirmoje vietoje?jam kolkas dar nera konkurentu kurie butu oficialiai aplenke 2k...ir koks jiems tikslas is to sugryzimo jaigu negales konkuruot su 2k?nes pagal tave jie tik ale sugryst nori...o su demo tokia nuojauta bus kaip ir su pries tai atsauktu live..

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nemaišykite. Čia ne feisbukas ir čia ne patinka/nepatinka. Pagal įdėja tai žmogui pliusiukas už naudingą informacija. Nors dauguma dar jį naudoja kaip ir pritariu/nepritariu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grafika mane nebesugundis 2K!! :kede: LIVE14!!!!!PALOSIAU 2 METUS ANT PS3 2K13-14-ACIU..gameplay kazkokia nesamone! kaip gali buti kad judesius darai su pultu tuos pacius,o zaidejas juda kiekviena ataka skirtingai?tai as to driblingo 2k nebenoredavau taikyti!! kiek pamenu LIVE viska atlikdavo kaip darai!! paskui tie 2k nedavimai paso?kompas neduoda paso nors vienas begi ant kasio!ir dar paraso blogas pasas prasymui?wtf?mane tai zudo!! per kelias atakas ziuri kad su raide F jau begioji??nesamone-su F pataikyti jau beveik neimanoma!tu klaidu begales 2K ir kas svarbiausia kad ju net 2k14 vel neistaise! idejo kruta video 2k14 ir viskas, o gameplay tai paliko taspats!!NE NE SITO SUDO PAS MENE DAUGIAU NEBUS! GERIAU LOSIU NBALIVE SU PRASTESNE GRAFIKA,BET ZINOSIU KAD ZAIDEJAS JUDA TAIP KAIP AS NORIU SU PULTU,O NE KAIP PATS SUGALVOJA!IR LIVE PRASAI PASO BET KUR BUDAMAS,VISADA GAUSI!TIK AISKU PRIKLAUSO AR NEBUSI PER TOLI,ARBA NUSISUKES !iLAUKIU DEMO 2K IR LIVE...PAZAIDE DEMO MANAU DAUGELIS SUPRAS KODEL LIVE14 YRA PRANASESNIS! O KAS NORES GRAZIU PAVEIKSLELIU TIK-PIRKITE TA 2K ir narvuokite toliau kodel jusu zaidejas nejuda taip kaip jus norite! :thumbsup4: :

 

:second: 2K14 :cheers: NBALIVE14 :first: -GAMEPLAY!!

 

:first: 2K14 :cheers: NBALIVE14 :second: -GRAFIKA!!

Redagavo kosass1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neimanoma skaityt tavo postu,rasai belekaip ir beleka.Is tavo pasakymu supratau,kad tau 2k per sunkus ir tu jo nemoki zasit.Todel tu ir pasirinksi live,nes ten beveik visi metimai ikrenta.

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juokas jema, net nežaidęs o jau taip žino kad gaus visada pasus viską

Redagavo 70cc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu NBA Live loshiau nuo 2001 (PSX) ir iki paskutinio NBA Live 10. Bandziau 2K zaidimus, bet numeciau (zinau, kad jie geri, bet nepatrauke) ir nuo Live 10 rimtai nebeloshiau kashes. Bus smagu vel gryzti prie Live!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokiu demo nebus abugeli tu nes tiek 2k tiek live launch title yra.Kai nemoki driblinga daryt tai ir verki kai koki boba.Beto sakai visi patenkinti live traileriu:DD Tu anglu kalba moki ar ne? Nueini i youtube ar koki operationsports ir visi lazdavoj ta tavo live traileri.Visi nusivyle liko kaip sudinai jis atrodo.Bet man nuo to tik geriau tegu isleidz ta live.Nes 2k reikia su kazkuo varzytis,kad butu dar geresni.

2K- :first:

Live- :mad2:

 

Ne į temą

Beto nenaudok tu caps lock nes kai durneis atrodai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patiko, kaip kazkas sake, kad live turi gilia driblingo sistema, nuo kada vienos knopkes spaudimas yra gili sistema? :D Man ir ant 2k patogus tas driblingas kaip normaliai atzaidi :D kazkaip man cia tas pats medinis live 10, net ir grafika ne ka geresne

Redagavo kybartai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokiu demo nebus abugeli tu nes tiek 2k tiek live launch title yra.Kai nemoki driblinga daryt tai ir verki kai koki boba.Beto sakai visi patenkinti live traileriu:DD Tu anglu kalba moki ar ne? Nueini i youtube ar koki operationsports ir visi lazdavoj ta tavo live traileri.Visi nusivyle liko kaip sudinai jis atrodo.Bet man nuo to tik geriau tegu isleidz ta live.Nes 2k reikia su kazkuo varzytis,kad butu dar geresni.

2K- :first:

Live- :mad2:

 

Ne į temą

Beto nenaudok tu caps lock nes kai durneis atrodai

 

 

ka cia nesamones rasai??pasiskaityk asiliuke games news!! demo bus ir live ir 2k ant PS4! :skritulys::kvadratas::trikampis::kryziukas::thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka cia nesamones rasai??pasiskaityk asiliuke games news!! demo bus ir live ir 2k ant PS4! :skritulys::kvadratas::trikampis::kryziukas::thumbup:

 

O tau laikas suaugti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ach sakai zmones skundziasi 2k driblingais skundziasi, o ka zmones mano apie live 14 po to ale gameplay neskaitei trbt? :D aisku tau vistiek neirodysi, nes fanboyui nors is kirvio per pimpala kirsk jis vis tiek savo laikysis. A ir dar reiktu tvarkytis tau bazara nes arba lb vaikas esi arba nemazai kart ant galvos krites ir Caps Locka, nes man atrodo, kad sugedes :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.