narkata

Klausk,o mes tau atsakysim, Kas susije su PS3 jailbreak

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Tai va turiu problema su savo nulauztu ps3 super slim 520gb . Zodziu paupdatinau system versija. Nebepasileidzia zaidimai is HDD. Ka daryt?

zodziu reikejo neupdeitint nes siaip isvis negalima updeitint system su cfw. tai reikejo pirma pasidomet kazkiek. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zodziu reikejo neupdeitint nes siaip isvis negalima updeitint system su cfw. tai reikejo pirma pasidomet kazkiek.

 

Pas ji ODE, nes nera cfw ant super slim, o ode anksciau ejo updatint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anksciau bet dabar juk rase visur kad naujos ofw neupdeitint.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki mano ps 3 su habibi cobra cfw 4.55 tai va norejua prisijunkti prie PSn  ir man praso updeito  ofw4.60 ..... kiek zinau 4.60 cfw dar rodos nera .tai va gal yra kitu budu prisijunkti prie psn? be update`o? nes pirma kara psn bandysiu po daugybes metu naudojimo aciu .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki mano ps 3 su habibi cobra cfw 4.55 tai va norejua prisijunkti prie PSn  ir man praso updeito  ofw4.60 ..... kiek zinau 4.60 cfw dar rodos nera .tai va gal yra kitu budu prisijunkti prie psn? be update`o? nes pirma kara psn bandysiu po daugybes metu naudojimo aciu .

4.60 cfw yra, bet siulau geriau isirasyt 4.60 spoof ir likt su 4.55. Tada veiks psn ir nebus kitu problemu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

4.60 cfw yra, bet siulau geriau isirasyt 4.60 spoof ir likt su 4.55. Tada veiks psn ir nebus kitu problemu.

o jai spoof isimetu. ar tas psn pach butinas ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jai spoof isimetu. ar tas psn pach butinas ?

Jis nera butinas, bet sumazina bano tikimybe. Siulau naudot tiek su spoof, tiek su 4.60 cfw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pat parašysiu ir čia, nes kitoj skili niekas neatrašo.

 

Sveiki, turiu Atrišta PS3 SLIM 160gb.

Įrašyta Rogero 4.55.

Naudojau naujausia PSNPATCH, kad galėčiau žaisti žaidimus online.

Išleidus 4.60 ofw. Nustojau žaisti ir jau mėnesi guli ir dulkėja konsole, nes bijau kažką daryt, o jeigu ką suvelsiu ir bana gausiu.

Ka rekomenduoti daryti ?

Įrašyti HABIB 4.60 ir naujausia PSNPATCH.

Dar girdėjau yra kažkoks spoofas, kad 4.55 paverčia į 4.60 ir gali saugiai žaisti online.

P.S. Žaidžiu Gran Turizmo 6 online.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pat parašysiu ir čia, nes kitoj skili niekas neatrašo.

 

Sveiki, turiu Atrišta PS3 SLIM 160gb.

Įrašyta Rogero 4.55.

Naudojau naujausia PSNPATCH, kad galėčiau žaisti žaidimus online.

Išleidus 4.60 ofw. Nustojau žaisti ir jau mėnesi guli ir dulkėja konsole, nes bijau kažką daryt, o jeigu ką suvelsiu ir bana gausiu.

Ka rekomenduoti daryti ?

Įrašyti HABIB 4.60 ir naujausia PSNPATCH.

Dar girdėjau yra kažkoks spoofas, kad 4.55 paverčia į 4.60 ir gali saugiai žaisti online.

P.S. Žaidžiu Gran Turizmo 6 online.

Kadangi, kiek suprantu, tau cobra funkciju nereikia, gali rasytis ir 4.60 habib. Neseniai isejo multiman atnaujinimas tai versijai.

Dabar tik pamaciau, kad nera psn patch 4.60 versijai. Paziurek, gal tiks sena. O jei ka, grizk i 4.55 ir nuspoofink.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Kame reikalas su Last of Us? Pries 3-4 men isirasiau ir zaidziau be problemu. Uzsimaniau pabandyti Left behind ir niekaip nepaleidziu. Siunciausi keleta versiju ir vis tas pats: juodas ekranas. Buvau pasistumejes i prieki ir priejes Last Of Us logotipa, bet po jo vel juodas ekranas. Gal kas susidurete?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki reikia jusu pagalbos turiu ps3 slim cfw4.46  atrištas. Noreciau pažaist online tarkim koki gta V, bet bijau del UPDATE ir del banu :/  pasidalinkit savo ziniomis ar galiu zaist online ir ka zaist  :) iš anksto dekingas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Kame reikalas su Last of Us? Pries 3-4 men isirasiau ir zaidziau be problemu. Uzsimaniau pabandyti Left behind ir niekaip nepaleidziu. Siunciausi keleta versiju ir vis tas pats: juodas ekranas. Buvau pasistumejes i prieki ir priejes Last Of Us logotipa, bet po jo vel juodas ekranas. Gal kas susidurete?

Ir man taip buvo su juodu ekranu, bet pasiskaičiau ir supratau kad reikėjo isijunk external ir bd mirror. Šitais pamoka https://www.youtube.com/watch?v=Q5yaCaYyS_o :) (p.s tai turėsi daryti ant kiekvieno žaidimo kur meto juodą ekraną) ;)

Sveiki, norėjau paklausti, žiūrejau toki video ten kaip isirašyti habib 4.60 cfw ir aš turiu rogero 4.55 cfw ir iš ten aš parsisiuntčiau ta habib 4.60 cfw ir bijau instaliuot, kaip mačiau dviem žmonėm ten buvo taip, kad jie susiinstaliavo habib 4.60 cfw iš to video ir jie turėjo rogero 4.55 cfw ir kai jie susiinstaliavo jie nebrado install package files ir jiem dingo atrišimas, o kitiems pavyko, tai kas čia gali būt patarkit ar man bandyti instaliuotis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir man taip buvo su juodu ekranu, bet pasiskaičiau ir supratau kad reikėjo isijunk external ir bd mirror. Šitais pamoka https://www.youtube.com/watch?v=Q5yaCaYyS_o :) (p.s tai turėsi daryti ant kiekvieno žaidimo kur meto juodą ekraną) ;)Sveiki, norėjau paklausti, žiūrejau toki video ten kaip isirašyti habib 4.60 cfw ir aš turiu rogero 4.55 cfw ir iš ten aš parsisiuntčiau ta habib 4.60 cfw ir bijau instaliuot, kaip mačiau dviem žmonėm ten buvo taip, kad jie susiinstaliavo habib 4.60 cfw iš to video ir jie turėjo rogero 4.55 cfw ir kai jie susiinstaliavo jie nebrado install package files ir jiem dingo atrišimas, o kitiems pavyko, tai kas čia gali būt patarkit ar man bandyti instaliuotis?

Tai gal jie isirase 4.60 ofw?

Siaip nera tikslo didelio rasytis 4.60. PSN veikia ir su spoof.

Jei taip nori tai rasykis, viskas turetu but OK.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isirasyk 4.60 habib ir naujausia multiman arba 4.60 spoof ir viskas veiks :) Dar siulau ir psn patch naudot.

@Doncius - tavo zinios neteisingos :)

 

Moderatoriai-perkelkit i JB skilti tema :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.