Fisherman

Jūsų geimingo pradžia?

Rekomenduojami pranešimai

Na zaidimams skiriu tikrai labai daug laiko ir zaidziu jau nemazai metu. "Karjera" prasidejo dar nuo kiausiniu gaudymo nupogodi.png veliau tetrio tetriso.pngir mokykloj populiaraus tamagochi tamagochi.png.

Atsidare kompiuterine su NES ir SEGA, ten pirma kart suzaidziau pamenu Contra, Robocop 3, Alien 3 ir maugli kazkoki. Taciau tikras geiminimas prasidejo kai kaimynas nusipirko zilitona (rusiska NES klona). Baisiai noredavau nueiti ir paloshti, galiausiai gavosi isigijau ir as, nuo to ir prasidejo. Siandienai turiu PSX, PS2 ir Xbox 360 - pazaiziu su visais, bei pasijungiu laptopu senu, nostalgisku WIN ir DOS geimu, pvz Carmageddon.. Bendrai sudejus, kaip ir minejau, zaidziu daug, kazkaip negailiu laiko ir jo skiriu siam malonumui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir pasidalinsiu savo "geimingo" istorija:

 

Viskas prasidėjo nuo ZX spectrum, jį atsivežė pusbroliai, tuo metu pats smagiausias žaidimas buvo Bubble Bobble. Po kelių metų gavome NES kloną su 9999999 in 1 Games  :D Nesvarbu, jog ten realiai tebuvo trys skirtingi žaidimai (Galaxian, Duck Hunt ir emm..pavadinimo nepamenu, žodžiu valdai lėktuvą ir skrendi). Bet žaidėm labai ilgai tą vieną disketę ir buvo labai smagu. Be abejo po to buvo daugybę skirtingų žaidimų pvz. Double Dragon, Battletoads, Ninja Gaiden, Disney-Capcom serija ir t.t. 

 

Pamenu, kai vieną dieną atvažiavo pusbroliai su mega drive ir Mortal Combat 3 :dribble: seilės bėgo, tai pražaidėm visą naktį, gaila tačiau nei Sega mega drive / SNES neturėjau namie, tad tenkinausi kompiuterinėmis. Tada atėjo Sega Saturn / PC eilė, kompiuterinėse atradau dar negirdėtų ir nematytų žaidimų kaip Nights, Virtue Cop. Bug, M&M: Heroes 2&3, C&C: Red Alert (dar ir dabar žaidžiu), Diablo ir t.t.

 

Kai išėjo Playstation, Aš gavau būtent baltą Sega Saturn, o kartu su juo ir krūvą žaidimų, tuo metu teko viską žaisti ant baltai/juodo TV. Sugebėjau net įveikti pirmą dalį Tomb Raider  :D Po to vėl teko po kompiuterines vaikštinėti ir žaisti Playstation'u. 

 

Playstation 2 atsirado pas mane likus keliems metams iki PS3 pasirodymo. Įsigyjęs ją supratau, kad noriu kolekcionuoti žaidimus. Tada ir atsirado pas mane PS3, DC, GC, NDS, PSP, 3DS ir galiausiai PSVITA. 

Redagavo BadBoyyy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zx spectrum

thats-my-boy.jpg

 

o tie visi Hitexai ir Zhilitonai kurie buvo paskui jau, kazkaip buvo pauze trumpa kai atsirado tie ir spectrumo neturejau tai na ten panasiai kas dabar lygint pc zaidimus ir konsoliu tik skirtumas butu dar didesnis. po to ir ibm pc atsirado 386 32 bit ir netgi ji dar iskeiciau atgal i 8 bit spectruma. dar 95m as spectruma turejau vis dar bet ten jau na beveik kieciausia galutine variacija su viskuo kas ten buvo imanoma jau. pamenu ir pele pajunge ir atsirado dune 2 ir warcrafto 1 klonai ant jo.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zx spectrum nevisi žino, čia labiau žino tie kurie gimė nuo 80' iki 90'
Kiek aš atsimenu kai žaidžiau su 
zx spectrum tai dar buvo valiutą Rubliai 
Bet žinau kad tuo metu buvo kompinė tais laikais (stovėjo 5 TV ir 5 
zx spectrum) žmoniu būdavo tikrai daug 
(Kaune, Šilainiai 2, prie pat maximos (aišku tada ten nebuvo tos maximos)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma "na palauk", paskui zilitonas su Mario,tankiukais,olimpinėm,ir vėžliukais nindzėm , vėliau pirmas playstation su krešu ir spyro, dar vėliau ir kolkas PC.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ilga mano gaming istorija...Pabandysiu punktais padestyti:

1.Pati pradziu pradzia buvo kai buvau dar visai visai mazas,gal kokiu 4 metu,tai prisimenu,kad is kazkur namie atsirado Elektronika kompiuteriukas su kiausiniais,po to su formulem,manau dauguma supranta apie ka as cia :)

2.Man buvo gal 10 metu,turguose atsirado NES klonai kuriu kainos buvo 160-200lt,diskete su normaliu vienu zaidimu kainuodavo 40-50lt :doh: Deja mano tevai sitokiai mano pramogai tiek pinigu skirti negalejo,tad pradejau sukti galva kaip ju prasimanyti ir prasimaniau...truputi net geda pasakoti,bet tada buvau vaikas ir man buvo dzin :D Mano tevukas kiekviena savaite vaziuodavo i Rietavo turgu pardavineti masinu ir as vaziuodavau su juo,jis visada isvaziuodavo sestadieni,kartu vaziuodavo ir koks nors jo draugelis ar garazo darbuotojas ir aisku sestadienio vakara jie osdavo :halone: Na o as eidavau rinkti buteliu,ir sekmadieni ryte ju budavo pilna bagazine,nes visas Rietavo turgelis irgi osdavo... oi dabar kai prisimenu tai ziauru ir geda,na bet...uz alaus buteli tada duodavo 0.20lt,uz vodkes 0.1lt,o uz sampes 0.05lt.Tai va,3 tokie nuvaziavimai ir pas mane, po spalvotu Tauro tv atsidure Zilitonas ir dvi disketes-Felix The Cat ir 9999in1.Na o paskui tai mainai,skolinimaisi,pirkimai devetu ir t.t.Ir taip iki mazdaug 15metu,po to seke keliu metu pertrauka...

3.19 metu atsiduriau anglijoje ir ten isigijau PS1...Ir pirmieji zaidimai buvo RE2,RE3,Tekken3,X-Files,Dino Crysis,WWE..tai buvo kazkoks kosmosas...nuo zilitono iki PS1.

Nerealu,vien tas prisiminimas,kad pacioj pradzioj neturejau save korteles ir perejau RE2 per 15h...non stop :lol:

4.20 sulaukes gryzau i LT,resti mokslu ir isigijau savo pirmaji PC...Na tai apie PC ir zaidimus net nera ka sneketi,pliekiau viska,juolab,kad piratauti buvo ten taip paprasta.Ypac lipo NBA,MOH serijos,superiniai buvo BloodRayne,Indiana Jones,Far Cry zaidimai.Tai tesesi iki 24 metu ir tada...

5.Sesuo is anglijos Kaledoms parveze X360 su keliais org zaidimais...GOW,WWE 2007,HALO 3 ^_^ GH serija mane uzvalde,Ninja Gaiden uzbure :)Uzsiregistravau PLM.Tada sugalvojau nusiflesinti X ir atsivere neribotas zaidimu kiekis,bet ir mano apetitas isaugo :nth: Norejau isbandyti ir tureti daugybe konsoliu,tad per kelis metus isigijau XBOX,PS2,GC,N64,WII,PS3,Wii,WiiU,DS,3DS,VITA,GBA,GB,Saturna,Atari.SNES ir t.t.Kruvas zaidimu jiems :) Dabar turiu tik tiek kiek matosi mano profilyje,nes nebeturejau vietos jau namie ir zmonos sis mano pomegis nezavejo+ir laiko truko su visom uzsiimti :(

6.Dabar pagrinde zaidziu su PS3.Uncharted serija,God Of War serija,Heavy Rain,Beyond,Last Of Us...ach...

7.Sukaupiau pinigus PS4 ir lauksiu normalesniu kainu cia LT,arba sesuo parves is Anglijos,nusprendziau labai neskubeti,nes dar turiu kruva nepereitu PS3,VITA,3DS zaidimu...aciu skaiciusiems uz kantrybe :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia matau dauguma nuo zilitonų ar NES (ir pnš.) pradėjo savo "karjeras" o aš tai vargšas su pc :D .Šiaip pavydžiu jums.Dar pamenu kai mažas buvau(gal 5 metų)kai pas dėde atvažiuodavau tai su Sega Mega Drive 2 tegdavo palošt, žiauriai patikdavo :D .O pati prima platforma tai, kaip ir minėjau,buvo pc.Pamenu CoD 1-2 lošdavau,RuneScape'a,Mu-Hobby ir panašius žaidimus.Tačiau rimtas geiminimas prasidėju su Xbox 360.Tada pradėjau normalius žaidimus žaist(nors prieš tai turėjau psp, ne kažką ten su juo aš žaisdavau :D ) tad mano kaip geimerio statusas atsirado gal tik prieš 2 metus.Jaunas kraujas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidalinsiu ir aš savo pradžia. Su žaidmais pirmą sykį susidūriau pas pažystamo, su zilitonu (kur geltonos kasetės buvo). Daug neteko su juo papliekt, bet kiek teko, tai maigydavau "Tank", liaudiškai - tankiukai, teko ir kažkokią tai Super Mario dalį išmėginti. Tokia ir patirtis su zilitonu buvo. Visas "tikrasis" gaming'as prasidėjo, kai geriausias draugas gavo PS1. Nuo tada kiekvieną dieną svečias pas jį buvau :D žiūrėjau/žaidžiau Resident Evil pirmąsias dalis, Silent Hill, Tekken 3, su povandeniniais laivais (pavadinimo nepamen, toks spalvotas labai, buvo bosų, įvairių skirtingu lygių, galėjo dviese lošt). Oj buvo gerų akimirkų su Resident evil... Ne sykį ir ne du kruptelejom nuo staigių iššokimų ir pan. :D. Labiausiai iš tų laikų patiko su povandeniniais laivais, šedevras man tada jis buvo ! Ne ilgia truko kol ir aš įsigijau PS1. Daug daug valandų praleista prie jo buvo, dar prisimenu, kai tėvų prašiau, kad nupirktų ir pasižadėjau, kad ilgiausiai 1-2val. per dieną prie jo būsiu  :innocent: Pliekdavau tekken 3, Army men, The Mummy, oj koks baisus man tada buvo :D, per Dragon Ball Z Ultimate Battle 22, kokius 2 pultus sulaužem kartu su pusbroliais - nemokėjom jokių kombo tai be perstojo minkėm mygtukus tikėdamiesi ką nors geresnio padaryti ir visi laimingi kaip didžiausią stebuklą pamatę  buvom, kai su Šetonu, kokį prieštankinį išsitraukdavom ar su Goku kamehame paleisdavom  :omg: . Tarp įsimintiniausių dar ir Gundam Battle Assault 2, dar ir dabar mėgstamiausias fighting žaidimas, Duke nukem, jį irgi nebuvo drąsu žaisti :D, MIB, X-men kelios dalys, Twisted Metal III su broliu smagiai pliekdavom, Worms Wolrd Party su ~4 žmonėm tik geriausi atsiminimai, turėjau dar ir Worlds Scariest Police Chase, brolio mėgstamiausias žaidimas būdavo, Vigilante 8 ir Vigilant 8 second offense, GTA2, Medal of Honor 2 Underground, jo nelošiau, nes nemokėjau su analogais ir baisiai jie nepatiko man :D. Labiausiai nustebino Lego Rock Riders, su broliu apšalę buvom ant kiek "kietas" game buvo, bet, deje, ilgai juo nepasidžiaugėm, nes, neprisimenu kaip, susibraižė disko apačia :(. Turėjau daug daugiau žaidimų, bet dauguma jų dingo kažkur ar sugedo, nes mažas būdamas, nemokėjau jų saugoti, nesugebėjau įvertinti jų tinkamai ir dėl to keikiu save iki šios dienos...  :doh: Po PS1 mėgavaus PS2 konsole, bet ne namuose, o kompiuterinėje. Su draugu nemažai litų išleidom ten prie Budokų ir RAW vs Smackdown. Tokių labai jau gerų atsiminimų, kuriuos būtų verta čia rašyti, nelabai nuvo.. O jau po PS2 ėjo ir PC. Ties PC ir sustosiu, nes nuo jo pradėjau savo gaming'ą Reziume, nepamainomi laikai buvo su PS1, daug gerų atsiminimų, akimirkų. Labai gaila, kad šiandieniniai žaidimai neturi tokios išliekamosios vertės, kad nebesukelia tokių nepakartojamų įspūdžių  :close:

 

ps. nekreipkit į klaidas, kas galit, nesu labai raštingas :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:start:

 

~2000-2002 Brolis nupirko PSone su NFS hot pursuit, paskiau Spyro3

 

~2002-2013 Brolis nupirko PS2 - Gran turismo3, Gta Vc, Gta Sa, PS2 parduotas tik praeitais metais

 

~2006 Mama nupirko pirmąjį - PC - Spider solitaire, emuliuoti GBA žaidimai, KELYJE 2, :yea:  o kai atsirado ir internetas, Club Penguin  :kid:  (man gėda) ir Runescape

 

~2011 Brolis nupirko PSP - Killzone liberation, Gran Turismo, Nfs serija

 

 

And FINALLY:  Brolis nupirko PS3, į kurį įrašė GranTurismo5, 2013-08-10 buvo įjungtas PS3 ir GT5 buvo pirmasis mano žaistas žaidimas su PS3. Žiūrint į jį akys verkė nuo grožio ir laimės, net kai buvo prijungtas prie kineskopinio Tauras Tv. :cute:

 

Dovanėlės gavimo išvakarėse savaitės kelionė į Vilnių :no::red::srs:

 

2014+ - Next gen'o turbūt jau negausiu, teks pačiam krapštytis :chan:

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.