Džekeris

FREE ENCLAVE Steam Keys

Rekomenduojami pranešimai

ar jus iš karto gavot key? Nes aš prisireginau, aktivavau, bet key dar negavau. Profile rašo steam key in progress

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisireginau, bet kodo nematyt nei spam'e nei inbox'e.

Vakar matyt abudu mes panašiu laiku reginomės ( sprendžiu iš forumo postu ) bet gal kažkas su ju sistema blogai buvo nes ir aš negavau. Šendien iš naujo ryte prisireginau kita acc ir gavau key, pamėgink ir tu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oba dar vienas kodas atėjo, į tą email kur vakar reginausi ir negavau. Kadangi jau turiu tą game savo steame tai kam reikia ar tiesiog tingit regintis parašykit man į pm, atsiūsiu kodą :grt:

Kodas atiduotas 3nergy

Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oba dar vienas kodas atėjo, į tą email kur vakar reginausi ir negavau. Kadangi jau turiu tą game savo steame tai kam reikia ar tiesiog tingit regintis parašykit man į pm, atsiūsiu kodą :grt:

Kodas atiduotas 3nergy

Still nothing. Bet jei sakai parejo kodas, tai nereginsiu kito acc, palauksiu. Be to, dabar taip ar taip "DLH.NET - Server maintenance in progress … please visit us again in 1 hour!".

 

EDIT:

jau Steam key pareji i Inbox'a :) aciu

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.