gise2020

HearthStone Heroes of Warcraft

Rekomenduojami pranešimai

Na, kartas nuo karto ir aš palošiu šį CCG, kai nėra kas veikt. Kadangi, esu kiek prijaučiantis MTG'ui, tai šis palyginus yra tikrai casual (ar tai gerai, ar blogai, labiau skonio reikalas). Žaidimas tikrai nėra prastas. Visai gerai sueina vakarais, kai per daug noro nėra užsiimti kokiu rimtesniu žaidimu. Gana paprastas, nesunkiai perprantamas, neturintis uber daug kortų (pokolkas?), taip sakant naujokai TCG/CCG, neturėtų didelių problemų įsijausti.

Asmeninis verdiktas, būtų, kad vistiek MTG lieka geriausiu TCG'u, tačiau šis tikrai nėra toks prastas, kad visiškai neįmanoma būtų žaisti. Tikrai patarčiau pabandyti, jei tik yra proga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kas žaidžait - kvieskit į draugus, smagu būtų persimest :) (nickas kaip ir čia: Girgitaz)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors pats žaidžiau jau closed beta, bet smagu, kad jau ir iki open priėjo, galės daugiau draugų prisijungti.

Jūs jau turit bent vieną legendary? Aš nedaug žaidžiu ir per tą laiką gal 10boosterių esu tik atidaręs, bet iš jų tik viena buvo epic, o kitos rare arba uncommon.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.