Thetruth

Paskutinis įsigytas originalus žaidimas

Rekomenduojami pranešimai

  • Gran Turismo 5: Academy edition
  • Uncharted: Drake's Fortune
  • Uncharted 2: Among Thieves

 

Gran turismo serijos gerbejas nuo seno. Naughty Dog kuriniai irgi buvo viena is priezasciu pirktis PS3, gal tik klaida padariau, kad pirmiausia perejau The Last of Us :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šį mėnesį prigriebiau šį gėrį, pasirinkau limited edition, nes kainų skirtumas tarp paprastos minimalus, o extra dalykai visada džiugina.

 

DSC02124.jpg

 

Kol atkeliaus dar turiu laiko pasipildyti valerijonų atsargas, nes bus reikalų. :) Demons souls žaidžiau jau senokai, įgūdžiai jau surūdiję, teks atgaminti hard way.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien nusipirkau Battlefield 4 PS3 versiją. Tikiuosi, kad greitai atsiųs, nes paskutinį kartą siuntė gal 3 savaites, o gavęs pamačiau, jog žaidimui teko pabuvoti net Indijoje

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šį mėnesį prigriebiau šį gėrį, pasirinkau limited edition, nes kainų skirtumas tarp paprastos minimalus, o extra dalykai visada džiugina.

 

DSC02124.jpg

 

Kol atkeliaus dar turiu laiko pasipildyti valerijonų atsargas, nes bus reikalų. :) Demons souls žaidžiau jau senokai, įgūdžiai jau surūdiję, teks atgaminti hard way.

Geeeeras,baltas pavydas seni,mano megstamiausias zaidimas,sekmes,sveikatos r daug nervu bezaidziant=)

Mano paskutinis pirktas zaidimas watch dogs ps4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar tik Battlefield 4 pasiėmiau, o šiandien Metro: Last Light Limited Edition už 9 svarus atsirado - nesusilaikiau ;S

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geeeeras,baltas pavydas seni,mano megstamiausias zaidimas,sekmes,sveikatos r daug nervu bezaidziant=)

Mano paskutinis pirktas zaidimas watch dogs ps4

Dekui, senokai sito jau norejau, pagaliau prisruosiau isigyti. Bandysiu gal ir Platinum pasiekti jei seksis. per Demons souls patingejau. :)

 

As tai, kad nebutu tu, nesusilaikiau kai isleidziu menesio limita(dazniausiai per diena ar kelias jei medzioju kazka specifinio) stengiusi susilaikyti nuo amazon ir ebay. Va buvau uzsukes nesenai ir buvo bioshock 2 collectors aukcionas. Laimejo ciuvas uz 14svaru, as tik watchint galejau tai paskui kaukt norejos kaip pigiai paieme grazu leidima. :D

@Tronox as jau nebeperku tokiu kurie bus ir ant ps4, pazaisiu geriau tada su puikesne grafika, o dabar plieksiu kas ir taip prisikaupe. :) Vienu ar kitu atveju, sveikinu su pirkniais, Metro ir pats labai plieksiu ateityje tai smagus pliekimas nusimato.

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.