Thetruth

Paskutinis įsigytas originalus žaidimas

Rekomenduojami pranešimai

Paskutinis buvo pirktas Battlefield 3 Close Quarters DLC. Reikėjo naujų žaisliukų mūšyje, tai prigriebiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutinis pirkinys FIFA 15 IR PRE-ORDER NBA2K15 PS4 :D

Redagavo marius8522

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Aš pirkau vieną retą Lietuvoje - Ultimate Marvel vs Capcom 3 (PS3). Ieškojau virš pusės metų už normalią kainą. Buvau užsakęs prieš tai iš Japnijos už 40 USD (100+ Lt), bet atvykus siuntiniui į Europą kažkas nutiko, tai išsiuntė atgal, o pardavėjas grąžino pinigus per PayPal. Šį kartą radau naudotą už ~30 eurų (22 + siuntimas) (~105 Lt). Taip laukiau taip ieškojau, o kainos visų buvo apie 150 Lt. Esu arcade fanas, turiu arcade stick'us tris, tai namie nenuobodžiauju :D Bet ant TV truputį jaučiasi lagas arcade geimų, tai turiu dabar CRT 19" be lagų, tačiau reikia HDMI į VGA konverterio, kuris irgi turi tuoj atvykti. Oj bus gero laiko :D :D :D

   Išeinant į darbą lapelio nebuvo pašto dėžutėje, tai reiks grįžtant iš darbo užsukti į paštą be jo :D

23bN1zs.jpg

SZM3RbJ.jpg

Redagavo HesAlwaysNearUs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wasteland 2 (steam) ir daug dar indie žaidimu apie kokius ~20

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskutine dezute kuria gavau tai InFamous: Second Son.turi atkeliauti greit NBA 2K15.o poto ir Assassin's Creed : Unity

o digital uzsakyta yra Borderlands : Pre-Sequel , Far Cry 4 gold bei beabejones The Witcher 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senokai nieko nepirkau, bet kai už 17 svarų pamačiau šį reikalą, negalėjau atsispirti. 

 

skyrimPremium.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano paskutiniai tai Mario Kart Wii ir Resident Evil 3 gamecube, negalejau atsispirti nenupirkes siu zaidimu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toliau pildau kolekciją, mažinu backlogą ir laukiu nemažai smagių valandų su šiais gėriais.

 

orig_1324435567.jpg

 

binary-domain-main.jpg

 

0000888834431_500X500.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toliau pildau kolekciją, mažinu backlogą ir laukiu nemažai smagių valandų su šiais gėriais.

 

]

Ne į temą

Jeigu gaudysi Rage online trofėjų, tai pakviesk ir mane. Ten lyg vienas paprastas, nežinau ar ten yra gyvų. Seniai žaidžiau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jeigu gaudysi Rage online trofėjų, tai pakviesk ir mane. Ten lyg vienas paprastas, nežinau ar ten yra gyvų. Seniai žaidžiau. :)

Būtinai, galėsim dviese susitvarkyt, nereikės sessionus gaudyt. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.