narkata

Let's Play / Youtube / Broadcast / Live / Stream

Rekomenduojami pranešimai

Taigi labai daugėja PLM forume kurie vis deda savo filmuotus gameplay

Taigi prašyčiau dėti čia, kurie labai dažnai daro savo gameplay, nes tokie labai jau teršia Blog'us

Man tas nelabai patinka ,ipač kai deda senus žaidimus, tokius kaip COD,BF ir kita) gameplay arba per keletą dienų sukuria po 3 blog'us kuriems būna beveik neįdomus)

Aišku aš neturiu prieš retro žaidimus, bet tokius žaidimus rečiau kelia į Blog'us negu tokius kaip COD ar BF ir t.t.

Būna ir geru gameplay COD ar BF ar kita, bet dedant į Blog'us savo gameplay reiktu pagalvoti ar isai tikrai patiks mums

 

Tai va geriau tokius gameplay įdomius ar neįdomius ar simple dedame čia 
 

Didelis dėkui tymbarkFM už idėja  :idea:  

 

Gameplay prasideda nuo 3 minutės 

Čia kaip pavyzdys

http://youtu.be/cCgMV4pdotw

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepalaikyčiau aš COD ir panašių RETRO žaidimais :DD nebent pačias pirmas dalis. Nu bet ok, letsplėjus čia spaminsiu :D
 

 

 

O čia su draugu pliekiam HL1 online, va kur retro :D Iškart įspėju, kad su draugu daug pezam, nu bet ai, svarbu man, kad smagu buvo :D.




 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepalaikyčiau aš COD ir panašių RETRO žaidimais :DD nebent pačias pirmas dalis. Nu bet ok, letsplėjus čia spaminsiu :D

Ne į temą

narkata ir niekur nesakė, kad COD yra RETRO. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sena žaidimą aš jau vadinu ji po dviejų ar net po mėnesio po jo išleidimo :)

Retro tai jau retro žaidimai tokie kaip Doom, Duke Nuke, Blood ir t.t.

Šiaip aš nedraudžiu jums dėti savo gameplay į blog'us

Kad įmesi ten viena kita tai dar nieko, bet kaip pirmam poste rašiau , jei sugeba per trys dienas 3 blogus sukurti ir dar visiškai neįdomus būna, tai jau geriau čia kelia 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sena žaidimą aš jau vadinu ji po dviejų ar net po mėnesio po jo išleidimo :)

Retro tai jau retro žaidimai tokie kaip Doom, Duke Nuke, Blood ir t.t.

Šiaip aš nedraudžiu jums dėti savo gameplay į blog'us

Kad įmesi ten viena kita tai dar nieko, bet kaip pirmam poste rašiau , jei sugeba per trys dienas 3 blogus sukurti ir dar visiškai neįdomus būna, tai jau geriau čia kelia 

kitaip tariant Cooker'i, tu nedažnai dedi let's play ir t.t. filmukus, manau ir Narkata pritars kad gali mest savo į blogus. Vistiek ne daugiau 3 blogų per mėnesį išspaudi :D  :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepyk bet nekabliuoja tavo lets play, bežiūrint jį norisi įsijungti kokį normalų ac letsplay arba išjungti garsą, 3 minutes prisiverčiau pažiūrėti ir toliau nebeištvėriau. Nervina komentavimas ir tai kad murmi visokias nesąmones kurios visiškai nejuokingos, nėra jokio savito humoro ar kažko kas sudomintu ( tiesiog žaidžia bičas ir murma betką kas šauna į galvą ). Na bet čia tik mano nuomonė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepyk bet nekabliuoja tavo lets play, bežiūrint jį norisi įsijungti kokį normalų ac letsplay arba išjungti garsą, 3 minutes prisiverčiau pažiūrėti ir toliau nebeištvėriau. Nervina komentavimas ir tai kad murmi visokias nesąmones kurios visiškai nejuokingos, nėra jokio savito humoro ar kažko kas sudomintu ( tiesiog žaidžia bičas ir murma betką kas šauna į galvą ). Na bet čia tik mano nuomonė.

Už tiesą niekas nepyksta. Dėkui už argumentuotą nuomonę ir ateityje stengiuosi ištaisyti kas yra blogai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Už tiesą niekas nepyksta. Dėkui už argumentuotą nuomonę ir ateityje stengiuosi ištaisyti kas yra blogai :)

aš 2 minutes ištvėriau tavo lets play. Tikrai kitą kartą suplanuok ką kalbėsi,kaip kalbėsi. Nes atrodo kad tau neįdomu jį žaisti, ir tas murmėjimas,bandymas maivytis nekaip atrodo. Pvz:  :D "assasins kryd lib....  liber.... ai nu ir xjnia... " keistai taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.