narkata

Let's Play / Youtube / Broadcast / Live / Stream

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, tai va norėjau truputi parodyti jums savo kanalą, apie jį nėra net ką pasakoti nes viskas puikiai matosi video apie ką visa kalba eina. Pagrindinė video tema bus League Of Legends, CS:GO ir kitų žaidimų juokingi kadrai. Pagrinde filmuoju kai draugai nežino, nes tada jei belenkaip nusišneka emoticon-0102-bigsmile.gif Keliu video 1-2 kartus į savaitę tai video visada bus. Žinoma jei jums nors kiek patiko tai nepamirškit spaust like, prenumeruoti ar šiaip išreikšt savo nuomonę komentaruose, kas blogai ir t.t, į visą kritiką bus atsižvelgta. Btw nekreipkit dėmesio į keiksmažodžius , (pasikartosiu) nes filmuoju kada draugai nežino, tai jie taip laisvai beleka šneka.

Nuoroda į naujausia video: https://www.youtube.com/watch?v=2au2u-I9xLI

Ačiū visiems kas apsilankėte ir negailėkit kritikos, kad žinočiau kurioje vietoje tobūlėti.  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki! Taigi biski jau inkeliau daugiau savo video i kanala ir cia yra naujausias Amnesia: can't Remember custom story video:


 



 


Jeigu jums patiks ar patiko, pasapauskite LIKE bei PRENUMERUOTI mygtuka, nes ju bus dar tikrai daugiau!!


 


Del juodu sonu zinau, yra problema, nes pas man monitorius ne HD, tadtaip ir gaunasi ;D Ateis laikas nusipirksiu HD ir bus sutvarkyta!! ;D


 


Tad dekui visiems kurie ziuri ir pasimatysim per mano video!  :D

Redagavo Deivelizz27

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Streameri tu streameri turim mes tokia tema :)

Jei nori pasireiksti parasyt youtube gameplay temoi ar kaip ten vadinas...

 

 

@narkata perklesi tema ? :D p.s man rodos neturim tokios temos kaip stremeriam pasireiksti,tai ta youtube gameplay tema biski pervadinti galetumem kad ir steameriai reikstusi ten.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neperseniausiai Resident Evil 3: Nemesis perzaidziau. Kazka uzsimaniau dar nuveikt, tai pabandziau knife only pakillint, daznokai nepasiseka dodge laiku paspausti :D

 

Kaip sekesi:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho,čia tavo? :o Mandrai

 

Štai ir mano Let's Play,seniai jau ką teko daryti :)

 

https://youtu.be/WyPgNLVPKY0

 

@cookeris sveikas gryzes i RE pasauli :D smagu buvo paziuret.

Jo mano, bet vajai, nemesio niekaip nepaimu peiliu :D norejau losht su knife +all kills :D bet matau per daug uzsiplesiau. Nebent vengiant bosu, tik per privalomas kovas, nzn :D

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atidžiau reiks tavo video pažiūrėt. Reiks pabandyt ir per REmake kokį zombį papjaustyti ir apipjaustyti, kelis video pažiūrėjau,tai jau nėra taip ir sunku, aišku priklauso kokiam koridoriuje esi.
Smagu kad patiko žiūrėti ;)

RE žaidimai, tai tobuli žaidimai gūdžiam rudens vakarui. Taipogi jau trečioji dalis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.