Aurytis177

PS2 Slim braižo diskus

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi turiu 2 PS2 ir vienas iš jų labai smarkiai braižo diskus tiek apatinėje disko dalyje tiek viršuje, kartais kai patepu PS2 su odekolonais dar nuskaito DVD bet dabar tai jau šakes ten. Kai pasuku neįjungęs tai irgi viršus pasibraižo, bet apačios ne, tik tada kai įjungtas (tokios gan ryškios linijos)

 

Gal ką patartumėt? lazerį keist? kiek kainuotų ir kur pigiai gaut ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad čia net ne lazerio bėda, o labiau ps2 korpuso. Gal nėra gerai priveržtas jis, dar gali būti tas lazerio laidas pakilęs į viršų :) Na ir šis video neblogas:
http://www.youtube.com/watch?v=dhcxi3JD3EE

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo, sunku suvokt kaip lazeris galėtų kažkaip raižyt diską, čia tikrai fizižkai kažkas trikdžius kelia. Aš kaip mėgėjas paardyt ir sutvert daiktus tai būčiau iškart tą ir daręs, nebent pačiam rankos nekyla :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo ta pati beda.Bet man braize tik apatine disko dali.Atsirasdavo idealus apskirtimai:) Paprasciausiai buvo susilankstes sleifas(tas plokscias laidas kuris eina i lazeri.

Nusipirkau va toki:http://dx.com/p/repair-parts-replacement-70000-flex-ribbon-cable-for-ps2-44786#.UwMy4vl_tqU , pasikeiciau ir viskas isisprende :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.