Rekomenduojami pranešimai

 

Batman: Arkham Knight PC Version Delayed To "Fall 2015" After Major Issues

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka reiškia dat water? Tipo hujova simuliacija? 

"Tipo", kaip gražiai atrodo.

 

Ech, jau atsakė... 

Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buten taip. labai grazus vanduo ten. nors nemaciau dar zaidimo bet maciau gifa  :D

 

bet kaip supratau bat nemoka plaukt :trl:  tai jis nelipa i vandeni. todel matyt toks ir grazus kad negali su juo saveikaut.

ir cia ant ps4 toks grazus.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tu gali ir nevairuot,cia optional pasirinkimas,jeigu tankus su kumsciu nugalesi,tai tau gerai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tu gali ir nevairuot,cia optional pasirinkimas,jeigu tankus su kumsciu nugalesi,tai tau gerai :D

Koks šmaikštuolis. Man betmeno žaidimuose nereikia tanko :D Norėsiu tankų parisiųsiu world of tanks kokį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

abeli,tai tanko ir nera,jo masina yra super uber agregatas,cia priesai su tankais,ka tu zadi pries tankus daryt? gal zvaigdzutem apmetysi? :D cia vyksta high end assault'as gothem'e,priesai visa jega naudoja,o jie cia svaigsta apie tai kad masina per daug naudojama :D

 

perverciau keleta zinomu laikrasciu apzvalgu,nei vienam nemaciau kad butu parasyta kad per daug naudojamas batmobilis,labiau pabreziamas kad nuobodzios kovos ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks šmaikštuolis. Man betmeno žaidimuose nereikia tanko :D Norėsiu tankų parisiųsiu world of tanks kokį.

Battlefield: Arkham Knight :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

abeli,tai tanko ir nera,jo masina yra super uber agregatas,cia priesai su tankais,ka tu zadi pries tankus daryt? gal zvaigdzutem apmetysi? :D cia vyksta high end assault'as gothem'e,priesai visa jega naudoja,o jie cia svaigsta apie tai kad masina per daug naudojama :D

 

perverciau keleta zinomu laikrasciu apzvalgu,nei vienam nemaciau kad butu parasyta kad per daug naudojamas batmobilis,labiau pabreziamas kad nuobodzios kovos ir t.t.

Genijau gal todėl ir nuobodžios, kad su batmobile važinėji pamatai tankus, išsisukinėji ir šaudai nepagalvojai? Ir jei mašina pasiverčia į tanką, ji ir tampa tanku. Ir wtf ką aš daryčiau, seriously? Ne aš kovoju, o betmenas. Betmenas ir be mašinos turi begalę gadgets, kurie nugalėtu tuos tankus. Tau patinka batmobile važinėk su juo aš kaip minėjau verčiau už patį batmaną žaisiu, niekas tau nesiūlo jį mesti ir nesako, kad žaidimas shit tiesiog man tikrai per daug batmobile.

Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai daug kur raso kad batmabil yra optional,nori naudoji,nori ne,kur problema? aisku yra vietu kaip kitaip negalesi,bet ir nera kad su batmobiliu privalai losti 10h.man tai cia grynas inkstimas.tai kam tuos gadgets naudoji? neatsibosta? tai gi zaidi uz batmena o ne gadgetus :D cia mazdaug tokia pati logika.reiktu suprasti kad batmobilis yra tik priemone kaip ir gadgetai,kurie irgi yra optional.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir čia ant unreal 3? Šaip tai man irgi žiauriai tikroviškai atrodo. :P

paremtas U3 engine , bet modifikacijos ten jau paciu devu buna tokios kad neina lygint tiesiog su U3. koks U :) 3.7 gautus gal .

Nvidia sake inirtingai taiso PC versija. tai palauksim dar. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.