Rekomenduojami pranešimai

Labai noreciau Samuraju laiku ;) isvis svajone butu World War I/II, bet cia dar daug laukt, bet vilties yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jooo.... Nuo XVI amziaus tiesiai i XX.... Tada tai jau man AC serija isvis nuciuozusi butu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip nesistebiu, kad Paryžių pasirinko - turtingas istorija miestas visgi. Nenustebčiau, jei dar ir Londonas būtų kada nors. Dabar kažkaip į galvą atėjo, kad įdomu būtų stebėti šimtamečio karo įvykius - tuomet iškart būtų galima ir Paryžių, ir Londoną aplankyt, būnant tokiu kaip ir dvigubu agentu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Citata
Ubisoft Announces Assassin's Creed: Unity

We have been working on the new Assassin’s Creed for more than three years, and wanted to find the perfect time to give you an early taste of the game. Apparently though, the Templar Order was hungry to know more right now. To this, we say “Qu'ils mangent de la brioche!” (“Let them eat cake!”). Help yourself to a serving of the first official footage from the next-gen only Assassin’s Creed: Unity. Stay tuned - we'll have many more exciting details for you in the future.

 

 

WarlikeDescriptiveChrysomelid.gif

atrodo atsikracius current genu kurejai gali stumt engine i naujas aukstumas

1395420790-assassin-s-creed-unity-1.jpg

p.s. visus tuos gandu postus reiktu istrint nes jie jau nebereikalingi kai zaidimas oficialiai paskelbtas. arba tema sukurt nuo nulio.

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Koks cia skirtumas  del tu postu?gi vistiek bus prirasyta 20 puslapiu per kelis menesius ir niekas ten i ta pacia pradzia net neziures,na nebent,kad ant sazines viskas butu ramu
Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Idomi situacija siaip.. Ne apie zaidima, bet apie sia tema. As asmeniskai pedantas, tad man noretusi naujos temos, oficialios. O sita galima butu numesti i bedugne, pries tai istraukus naudingus postus ir juos perkelus i naujaja. Taip butu graziau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didžioji Prancūzijos revoliucija, gal ir nieko. Patinka man tie laikai, įdomu tik kokią istoriją papsakos. Ar viskas vyks tuo metu, lygiagrečiai revoliucijai ir tai bus tik fonas pagrindinei istorijai ar veikėjas ir bus kaltas dėl perversmo? :)

Redagavo Kolosas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai kažko kaip ac 3 norėčiau kad su sniegu būtų ir raudonsvarkiais geriausia dalis

Aš tai kažko kaip ac 3 norėčiau kad su sniegu būtų ir raudonsvarkiais geriausia dalis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kitas AC zaidimas bus PS3 ir XBOX360 konsolems, zaidimas vadinsis 'Comet'.

 

@D3iv1s : taip, tikrai nesamone butu iskart po piratu isleist apie WW I/II, bet va matai, jau DPR laikai, dar pora metu palaukt, zinant kad kas metus jie isleidzia po zaidima, tai vilties yra ;)

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrėk po dviejų metų bus ir modern hidden blade iš kuriu lazeriai išlys..... Nieko prieš DPR neturiu bet jei toliau darys žaidimus arčiau musų amžiaus tai AC dalis bus rimtai nučiuožusi.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet aš neprimetu, kaip ten AC būtų WWII laikais, negi pagr. veikėjas su kardu lakstytų prieš nacius su su automatais?  Kad pats veikėjas automatais šaudytų irgi nelabai įsivaizduoju, būtų kažkas pan. kaip The Saboteur

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ubisoft svajonė, kad gautume AC žaidimą kartą į metus. Kaip call of duty kokį. Man geriau rockstar taktika, kai retai išleidžia, bet deimantą, nei nuvalkioja seriją fanų akyse, nes daug kam tiesiog pabosta taip dažnai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrėk po dviejų metų bus ir modern hidden blade iš kuriu lazeriai išlys..... Nieko prieš DPR neturiu bet jei toliau darys žaidimus arčiau musų amžiaus tai AC dalis bus rimtai nučiuožusi.....

 

Kad pinigu pasidaryt, tai visko sugalvos ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.