nestas

Ar narkata vertas buti modu?

Rekomenduojami pranešimai

Galėjo būti kitaip, bet buvo taip kaip buvo, pagal mane teisingiausiai buvo tuo momentu
Ir aš turiu teise į tai neatsakinėti 

Pranešimai, pažeidę šią taisyklę, bus trinami be jokio perspėjimo, o jų autoriai baudžiami.

Pirma Forumo taisyklė 

 

Jei jau galvoji kad aš netinkamai daviau įspėjimą

Jei kilo problemų dėl moderatorių darbo, pranešimų rašymo ar kitų forumo funkcijų visuomet kreipkitės į administratorių asmenine žinute.

 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galėjo būti kitaip, bet buvo taip kaip buvo, pagal mane teisingiausiai buvo tuo momentu

Ir aš turiu teise į tai neatsakinėti 

Pirma Forumo taisyklė 

 

Toj pacioj pirmoje taisykleje dar rasoma - Diskusijų metu privaloma laikytis visų etikos normų: nesikeikti, neįžeidinėti ir negrasinti

turbut pameni ta savo pasisakyma "As tave galiu i kanalizacija nuleisti", o nors tik pasakiau kad ne vietoje savo offtopica pradejes buvai. Nors ir dejai tada ispejima, bet nemanau kad buvo verta uz ta 

Neissipi*inek

ji deti, nk dar nebuciau sakes jeigu iskart butum dejes ta ispejima, o ne pradzioj dar pamandravojes ir tada tik...

 

O delto vertas ar nevertas, tai esi kaip moneta, turi 2 puses, su viena viska valai o su kita viska iskart apsiki. Nezinau viena diena normalus buni kita jau stogas vaziuoti tau pradeda, nezinau tau daugiadienes kokios prasideda ar dar koks velnias? Jei sitai susitvarkytum butu viska liux tada. Zinok jokio pykcio nelaikau cia kaip pastaba tau labiau sitas postas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@sliopis zmones yra toki koki yra, juos tenka priimti tokius koki yra, arba jei to nepavyksta tada bendravima riboti iki maziausio imanomo minimumo, o  bandyti asmeni pakeisti taip kad tau butu priimtinesnis tai cia panasiai kaip kovoti su vejo malunais, taip nieko gero nepasieksi nebent su kazkuo susipyksi

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia kartais ir pasipykt bet velgi proto ribose be izeidinejimu kitu na kiek tai pavyksta bent :) . Dosnumas ir bapkes nedaro zmogaus geru del to tikrai . Kaip ir pirkimas nauju konsoliu nes tai gali ar zaidimu ar dar kazko nedaro asmenio nei zinovu nei kietu nei kitu pliusu neprideda. Tvarka cia ir taip yra ir bus kaip ir buvo iki tol. Tik forumas geriau kad nevirstu asmeniniu blogu nes apie zaidimus diskutuojama tikrai mazai jau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galėjo būti kitaip, bet buvo taip kaip buvo, pagal mane teisingiausiai buvo tuo momentu

Ir aš turiu teise į tai neatsakinėti 

Pirma Forumo taisyklė 

 

Jei jau galvoji kad aš netinkamai daviau įspėjimą

"Kiekvieno forumo dalyvio nuomonė turi būti gerbiama. Diskusijų metu privaloma laikytis visų etikos normų: nesikeikti, neįžeidinėti ir negrasinti. Pranešimai, pažeidę šią taisyklę, bus trinami be jokio perspėjimo, o jų autoriai baudžiami."

 

Nematau jog butu parasyta, kad taisykle galioja visiem isskyrus moderatoriams.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech.. Patinka man sita tema. Visi dabar Laikinam kiekvieno krutai parasyta posta ir viskam pritariam kas pries Narkata parasyta. :) Galite posto toliau neskaityti. Cia pagrinde ka norejau pasakyti

 

As asmeniskai irgi turejau reikalu su Narkata. Pamenu, kad jis man dave ispejima uz tai, kad keikiausi forumo postuose kazkur. Mano keiksmai, jeigu gerai pamenu, buvo labiau sutrumpinti negu pilni.

Bet pasikalbejau as tada apie ispejima asmenineje zinuteje, nors galejo man neatrasyti, ir paaiskino uz ka gavau. Galima sakyti, kad po to laiko ismokau isreiksti keiksmazodzio emocija kitu zodziu. Pvz., PIPEC.

 

Esme sitos istorijos - gavau informacijos. Gavau ispejima ne del to, kad parasiau ir gavau, bet tas ispejimas buvo susikaupes is daugelio mano postu. As kazkaip ir neuzsirustinau po to laiko iki dabar.

Aisku vienas dalykas dabar jau man nepatinka, kad GALBUT is pazystamu rato nusikeikes narys negauna nieko. Draugas ar ne, manau jis turetu buti lygus kaip ir paprastas sio forumo narys.

 

Kalbant apie pirma posta, manau, kad Nestas tiek visur prikalbejas (samoniu ar nesamoniu), o dar zinant, kad jis visur irodineja savo tiesa per NEGALIU, nusipelne to ispejimo. Kas ten toliau buvo ne man spresti kaip ir daugeliui is cia esanciu.

 

Kalbant konkreciai apie offtopus, as uz tai (asmeniskai), kad jis butu panaudotas viena karta, kazkokiam klausimui ne i tema uzklausti, o ne temoje padaryti dar viena offtopine tema. Jeigu jau tema apie nelegalius zaidimus, buk malonus nekurk temos temoje, o kurk tema apie legalius zaidimus. Cia panasiai kaip anksciau buvo apie PS3, o zmones kalba apie Xbox.

 

Galiausiai, kritika yra gerai. Asmeniskai "dirbau trackuose" ir zinau, kad po ilgo darbo atsiranda toks dalykas, kad kerti zmogui galva uz nieka. Arba kerti uz menka dalyka. Tada jau reiskia, kad atejo laikas pailseti.

Geriau butu, kad nukirtus galva, zmogus turetu dar galimybe pasiskusti, o ne buti pilnai supakuotam.

 

Sorry del kitu personalo nariu, bet man nuo seno yra like tik Impaler, Narkata ir Scalman siame forume. Tad mes su savo nuomone galime buti kaip patariamasis zodis, bet jau tikrai nespresti ka cia nuvertine ar ka cia i adminus stumti. Jeigu ateis laikas bus ir vaikas. Manau personalas ir be musu nusprestu ka kaip daryti. Arba bent jau musu paklaus ar verta ta zmogu stumti i adminus. Del gramatikos, personalas turi rodyti pavyzdi, bet jau tikrai neturi buti priverstas Rašyti ar Rasyti. Kaip kas nori taip tas renkasi. Kaip Vaidinho minejo, jis turi teise ka nori skaityti ir ka nenori.

 

Ne į temą
Paskutine mintis, kol dar rasalas neuzsibaige, konkreciai ne i nickus kreipiantis, bet kas sioje temoje pasirase. Ka zinau, jeigu zmogus gyvenime yra "labai didelis" ir kazko pasiekes, jam laiko neuzteks forume buti. Kitas dalykas, sio forumo galerija labiau padaryti ne tam, kad mes parodytume ka kas turi, kiti ten paplotu, bet viskas tik pavydo tikslais. Tad reiktu kaltinti ne viena zmogu.
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"As asmeniskai irgi turejau reikalu su Narkata. Pamenu, kad jis man dave ispejima uz tai, kad keikiausi forumo postuose kazkur. Mano keiksmai, jeigu gerai pamenu, buvo labiau sutrumpinti negu pilni.

Bet pasikalbejau as tada apie ispejima asmenineje zinuteje, nors galejo man neatrasyti, ir paaiskino uz ka gavau. Galima sakyti, kad po to laiko ismokau isreiksti keiksmazodzio emocija kitu zodziu. Pvz., PIPEC."
Matai, tau paaiskino, o as net parasyt negaliu jam nes uzblokaves. Aisku nereiktu niekam nieko rasyt jeigu jis normaliai priezasty nurodytu ispejima daves, bet kad visada buna "Kita".

 

"Esme sitos istorijos - gavau informacijos." tas pats ka rasiau, kaip as turejau gaut ta informacija?

 

"Kalbant apie pirma posta, manau, kad Nestas tiek visur prikalbejas (samoniu ar nesamoniu), o dar zinant, kad jis visur irodineja savo tiesa per NEGALIU, nusipelne to ispejimo. Kas ten toliau buvo ne man spresti kaip ir daugeliui is cia esanciu.", Tai pala, galima banint uz tai kad kazkas irodineja kazka su kuo tu nesutinki? Parodyk man sia taisykle.

 

"Kalbant konkreciai apie offtopus, as uz tai (asmeniskai), kad jis butu panaudotas viena karta, kazkokiam klausimui ne i tema uzklausti, o ne temoje padaryti dar viena offtopine tema. Jeigu jau tema apie nelegalius zaidimus, buk malonus nekurk temos temoje, o kurk tema apie legalius zaidimus." 
13-ta taisykle, "Rašydami pranešimą (ar jo dalį), kuris yra ne į temą, visada naudokite „Ne į temą“ žymes. Taip pat, norėdami įdėti video klipą iš YouTube, GameTrailers, Google video ar kt., visada naudokite „Media“ žymes."

Buvo rasyta su off topic tagu, jokia taisykle nepazeista. Taip pat jeigu pasizetum kas ten buvo pamatytum, kad mano pirmas komentaras ir nebuvo konkreciai i ka nors nukreiptas, jis buvo tik kaip komentaras dalinai susijes su ta tema, taip jau atsitiko kad man kazkas atsake, o as tada vel atsakiau jam ir gavosi maza diskusija(o forumo paskirtis ir yra diskutuoti).


As niekad neplanavau cia jokios dramos daryt, gavau ta bana, susinervinau, pabandziau jam parasyti ir issiaiskinti uz ka, negalejau, banas praejo, viskas. Bet dabar skaitau zinutes ir matau kad narkata daro tai uz ka mane banino, kai pakomentuoju sakydamas, kad negrazu taip jis tik atsako "Tu kazko nori is manes?". Va del ko ir sukuriau sita tema. Gavau bana uz keiksmazodzius, mano nuomone nesamone, bet tokia taisykle ir as ja pazeidziau, ka padarysi. Gavau bana uz off topic'a, vien del to kad paskutiny posta parasiau ne off topic tage, butu buve off topic tage jis nebutu turejas kaip priskabint, ka padarysi. Bet kodel jis gali daryti viska uz ka as gaunu bana? Ar moderatoriam taisykles negalioja? Jeigu negalioja tai iskart ir reikejo sakyti taip, tada jis gali daryti ka nori ir as neturiu prie ko prikibt. O jeigu galioja, tai kodel zmogus pats pazeidinejantis taisykles yra modas?

Redagavo nestas
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech.. Patinka man sita tema. Visi dabar Laikinam kiekvieno krutai parasyta posta ir viskam pritariam kas pries Narkata parasyta. :) Galite posto toliau neskaityti. Cia pagrinde ka norejau pasakyti

Lol. Jei tiesa raso, tai ir laikinam. Ar cia blogai turetume jaustis, kad rasom kazka blogo pries zmogu, kuris elgesiasi kvailai ir pasiputusiai? Visiems butu gerai, jei jis butu tiesiog grieztas, bet kai pas ji galioja dvigubi standartai, tai kaip sakant. +neskaitant to, kad demonstruoja savo nepagarba kitiems nariams, kai zmogus paraso argumentuota nuomone, klausima, o jis atsako, kad BBD. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :) oho kokia diskusija uzvire. Esu cia seniai, ir Narkata visada pamenu kaip griezta bet kartais ir pakankamai kantru kitiems. Nestas nlb istrigo kazkuo neigiamu, va toxiz nepyk, bet daznai per daug keikiesi :) is salies taip matos. O narkata tik idomu kad gramatiniu klaidu padaro, bet jis pats pripazysta kad sunku jam su Lt kalba :D bet taip, bunant valdzioj reiketu stengtis pagarbiau su visais bendrauti. Idomu,ka @Impaler galvoja apie sia nemaza diskusija? (Sorry del mano grammar, rasau is tel lenkuose, atostogauju ir sia tema pamaciau)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žiūriu šitos diskusijos užsitesė, manau visi pasakė ką norėjo ir galėjo, tikiuosi mūsų bosas Impaler v kurse kas čia vyksta ir būtų pats laikas sudėt visus taškus ant "i" :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"tu būk bišk paprastesns"

Tiesiai į dešimtuką! Frazė, geriausiai aprašanti susiklosčiusią situaciją  :nth:

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad ji griezciausiu moderatoriumi isrinko, o ne geriausiai savo darba atliekanciu moderatoriumi.

Siaip ir mane kartais sunervina jis mane, rodydamas savo "galia", per daug piktnaudziauja savo statusu.

Taip, ir aš dar balsavau už tą jo griežčiausio titulą, o jis mat "pašposijo" ir už tai, kad balsavau gavau minusą:D Nežinau kaip ten vadinasi, bet nuėmė man žvaigždutę vieną:D

Na, man tai tas niekis, nors malonu tikrai nebuvo. Jausmas toks, kad baudžia už tai, ką privalau daryt būdamas Playmanijos nariu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, ir aš dar balsavau už tą jo griežčiausio titulą, o jis mat "pašposijo" ir už tai, kad balsavau gavau minusą:D Nežinau kaip ten vadinasi, bet nuėmė man žvaigždutę vieną:D

Na, man tai tas niekis, nors malonu tikrai nebuvo. Jausmas toks, kad baudžia už tai, ką privalau daryt būdamas Playmanijos nariu.

Žvaigždute tai vipas čia,pasibaigė vip impaleris panaikino ne narkata....

P.s aš asmeniškai buvau nuo narkatos gavęs įspėjimus du ir buvo uzdejas kad 3 mėn negalėčiau forume rašyti buvo už ką,nieko nesakau,kaip madas man jisai netrukdo tramdo mažus vaikus ir viskas,jei jūs elkitės padoriai tai ir su jumis padoriai elgsis jisai....

Redagavo Oligarchas
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žvaigždute tai vipas čia,pasibaigė vip impaleris panaikino ne narkata....

P.s aš asmeniškai buvau nuo narkatos gavęs įspėjimus du ir buvo uzdejas kad 3 mėn negalėčiau forume rašyti buvo už ką,nieko nesakau,kaip madas man jisai netrukdo tramdo mažus vaikus ir viskas,jei jūs elkitės padoriai tai ir su jumis padoriai elgsis jisai....

Ne, vipo nesu turėjęs ir neturėsiu, tokie dalykai man nieko nereiškia. Pirmiau būdavo penkios žvaigždutės po profilio foto, tai vienos iš jų ir buvau netekęs už tai, kad balsavau oficialiuose Playmanijos rinkimuose už Narkatą kaip griežčiausią moderatorių;) Pats Narkata paskui paskelbė, kad tie kurie už jį balsavo gaus po įspėjimą. Suprantu, kad čia kaip koks pokštas atrodė Narkatai, bet po tokių jo išdaigų pasijutau neigiamai. Už balsą minusu atsidėkoja - keistas mąstymas žmogaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, vipo nesu turėjęs ir neturėsiu, tokie dalykai man nieko nereiškia. Pirmiau būdavo penkios žvaigždutės po profilio foto, tai vienos iš jų ir buvau netekęs už tai, kad balsavau oficialiuose Playmanijos rinkimuose už Narkatą kaip griežčiausią moderatorių ;) Pats Narkata paskui paskelbė, kad tie kurie už jį balsavo gaus po įspėjimą. Suprantu, kad čia kaip koks pokštas atrodė Narkatai, bet po tokių jo išdaigų pasijutau neigiamai. Už balsą minusu atsidėkoja - keistas mąstymas žmogaus.

Visai ne taip tas zvaigzdutes supranti.. :D

Tos zvaigzdutes yra tavo profilio "reitingas". T.y. bet kurie kiti nariai (gal ir sveciai, nezinau), uzeinantys i tavo profili, gali paspausti ta zvaigzdute ir bus rodomas vidurkis. Tai reiskia, kad tave kazkas ivertino 5* ir kazkas 3* ir gavosi, kad bendras 4*. Gali buti, kad ir daug ivertinimu turejai, kad ir 30, negali zinoti, bet esme, jog ne Narkata ar kazkokie ispejimai cia juos nuime ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.