Rekomenduojami pranešimai

Nieko gero. Ne pats žaidimas, o video. Rūpi kam tie charakteriai (bent jau man ne), šiaip tai lievoki kaip per visas GTA serijas (:

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko gero. Ne pats žaidimas, o video. Rūpi kam tie charakteriai (bent jau man ne), šiaip tai lievoki kaip per visas GTA serijas (:

tu biski tikrai ziuriu ant blind side ;)

Steinway beer garden the best place for real man ;)

geriausias klipukas , tik gaila kad nera 720p , butu didesnis yspudis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš realistas, greičiausiai rodo tas vietas, bet ten net negali nei užsisakyt gert ar dar ką ;) joke

Nu kiekvienam savaip man tai tas pats tos vietos, aš tik GAMEPLAY noriu pamatyt. (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu biski tikrai ziuriu ant blind side :lol:

Steinway beer garden the best place for real man :lol:

geriausias klipukas , tik gaila kad nera 720p , butu didesnis yspudis.

heh Paint of Guinness mate? geras ten kai pamaciau tai juokas sueme...stare at bartenders breasts lol matoma sita GTA dalis bus linksma kaip ir pries tai buvusios. Man asmeniskai patinka, kad bus rusisko muzono ir t.t. nors ir nesu rusiskos muzikos megejas bet zaidimui tai prideda unikalumo.(Preitoj daly tai tik Dj'ejus buvo voketis, tas buvo geras)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamenu ziurejau kelis klipukus su gta4 :rofl: tai krc ten ir keikesi rusiskai,o tai blt nahuj ir t.t :D bus turbut idomu,siap galma jau usisakyti ta zaida pvz,amazon,game.co.uk,ebay,....ten jau yra ;] nekantriausiams ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va isikalaiu pre-orderi hmv.com , expres shiping, ziuresim kada gausiu :rofl:

Koki editiona uzsisakiai? Special edition gal? Ir kiek kainavo su express shippingu? Viso apie 300lt jo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koki editiona uzsisakiai? Special edition gal? Ir kiek kainavo su express shippingu? Viso apie 300lt jo?

jo tiek ir gavos, normal emiau, nes jei imciau special tai tas krepsis ant sienos kabetu butu gaila nesiotis :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pranešk, tada kai jau bus galima dienas skaičiuoti ant pirštų, nes kitaip jei čia taip nekantrausim, ilgiau užtruks (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va isikalaiu pre-orderi hmv.com , expres shiping, ziuresim kada gausiu <_<

ai ateis parasyk, idomu per kiek laiko tu ji gausi, pakolkas lyg ir nieko negirdejau kad butu atkeltas, tai gal jau kepa cd tokiems kaip tu kur is anksto uzsisake ;) Redagavo Alibaba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

: good lord, what are you doing ?

: nothing.

xD

nava paskutinis treileris ir liko tik sukaupus kantrybe laukti.

Redagavo Kouzmich

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien pastininke atitempe gt5 prolongue kuri buvau pre-oder tam uk peidze uzsakes, hmv. com, jei neklystu tai geimo pardavimo data buvo 27 diena, o gavau 31, tai manau visai neblogai galiu pasakyti, kas uzsisake gta IV tai kelios dienos po pardavimo ir gausit :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien pastininke atitempe gt5 prolongue kuri buvau pre-oder tam uk peidze uzsakes, hmv. com, jei neklystu tai geimo pardavimo data buvo 27 diena, o gavau 31, tai manau visai neblogai galiu pasakyti, kas uzsisake gta IV tai kelios dienos po pardavimo ir gausit :)

kad 28 diena isleido tai tau cia labai greitai atitempe :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.