Rekomenduojami pranešimai

yee totaliai mūsų paštas lėtas, sekmadienį jau išsiuntė, o dar jokių ženklų iš pašto, viskas kiton savaitei pereina..:/

mano tai wapse uzsisakiau pries 4 sav gran turismo 5p ir dar nera jo tai jauciu gta 4 pirksiu lietuvoj nes uzknisa laukti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano tai wapse uzsisakiau pries 4 sav gran turismo 5p ir dar nera jo tai jauciu gta 4 pirksiu lietuvoj nes uzknisa laukti

o tai kur tu ji uzsakei, nes as tai is HMV.com gavau staigiai, tik isejo jau ir turejau......dabar is ten GTA laukiu....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai kur tu ji uzsakei, nes as tai is HMV.com gavau staigiai, tik isejo jau ir turejau......dabar is ten GTA laukiu....

kada tik gausi rasyk, ziuresim kaip ir kas :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai kur tu ji uzsakei, nes as tai is HMV.com gavau staigiai, tik isejo jau ir turejau......dabar is ten GTA laukiu....

uzsisakiau is game.co.uk ir dabar tevas parase laiska tipo kad negavom nes ji kazkur uzstrigo tai dabar i paieskos tarnyba kreipiasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

airijoj sake kazkas bande uzlysti be eiles tipo kad nusipirkti GTA tai ji kazkas is tos eiles papjove :] karoc...pats dar nebuvau mieste bet ciuju eiles neblogos, as is ebay uzsisakiau tai visai nieko 40euru isejo su viskuom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

airijoj sake kazkas bande uzlysti be eiles tipo kad nusipirkti GTA tai ji kazkas is tos eiles papjove :] karoc...pats dar nebuvau mieste bet ciuju eiles neblogos, as is ebay uzsisakiau tai visai nieko 40euru isejo su viskuom.

hmm, tai kas ten ta zaidima perka tokie, jei tokie dalykai vyskta :)

 

kada tik gausi rasyk, ziuresim kaip ir kas :]

pakolkas nieko ner :) tai vat laukiu laukiu, kas kiti uzsisake gausit, sakykit :)

 

uzsisakiau is game.co.uk ir dabar tevas parase laiska tipo kad negavom nes ji kazkur uzstrigo tai dabar i paieskos tarnyba kreipiasi

hmm, tai dingo ryskiai paste. O as bijau kad per sitas sventes irgi nedingtu kur paste :) beguledamas kol ji kas nors man atnes.... Redagavo Alibaba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as bijau kad per sitas sventes irgi nedingtu kur paste :lol: beguledamas kol ji kas nors man atnes....

tipo pasto kurjeris atnesa, ar ner arti pasto skyriaus pas taves ???

pazystamas airijoj per kelias krautuves perejo 29 diena ir nusipirko kazkas is trecios krautuves :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklaust pvz kai musiesi su kokia boute ir seip su normaliu zmogum ar jauciasi skirtumas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bobute gali tave su rankine nukalt, o tie kiti ka jie padarys su plikom rankom? ;)

Nezinau kaip jums, bet man pastininke ka tik atnese cd. Taip kad siandien as jau bandau zaisti ;). O pas kitus kaip :) nemiega pastas?

 

bobute gali tave su rankine nukalt, o tie kiti ka jie padarys su plikom rankom? :)

Nezinau kaip jums, bet man pastininke ka tik atnese cd. Taip kad siandien as jau bandau zaisti :). O pas kitus kaip :) nemiega pastas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip jums, bet man pastininke ka tik atnese cd. Taip kad siandien as jau bandau zaisti ;). O pas kitus kaip ;) nemiega pastas?

Nezinau kaip jums, bet man pastininke ka tik atnese cd. Taip kad siandien as jau bandau zaisti :). O pas kitus kaip :) nemiega pastas?

LT PASTAS SUX, YPAC KLAIPEDOS SKYRIUS MANO RAJONE.

turejau tai parasyti pamates kad alibaba jau turi as dar laukiu ,sakes p*** eina jie ^^&$%@@&&%%(*)(*^%^%##

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

;) as pazaidziau jau, susireguliavau jau kazka, siaip miestas didelis, bus sunku orentuotis, kalba veikejai tai su akcentu, idomiai skamba. Valdymas tai neblogas, tik boilinge jau buvau tai nesupratau kaip ta srata valdyti. Gal veliau suprasiu...

Misijos geros, istorija pakolkas idomi, video intarpai pats tas.

Ai, beja, yra mobilke kuria reikia paciam valdyti, skambinti, sms skaityti, tie kas turit maza ekrana, ragas jums bus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo Žaidimas nerealus , GTA 4 Išpirks ultra greičiu , jeigu sakė kažkas , kad net padūrė už tai ... Netgi bus žmonių kurie dėl šio žaidimo pirks geresnes konsoles . Mano draugas jau užsisakęs tai žiūrėsim ar gaus ar ne . Kad ant PC pasirodys tai ir taip aišku , labai daug pinigų netektų RockStar'as...

Redagavo CurseDoX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo Žaidimas nerealus , GTA 4 Išpirks ultra greičiu , jeigu sakė kažkas , kad net padūrė už tai ... Netgi bus žmonių kurie dėl šio žaidimo pirks geresnes konsoles . Mano draugas jau užsisakęs tai žiūrėsim ar gaus ar ne . Kad ant PC pasirodys tai ir taip aišku , labai daug pinigų netektų RockStar'as...

JIems jau viskas atsipirko , kad pasirodys ant PC cia klausimas gali islikti ilgam , dabar kam leist geima ant PC jei piratines versijas visi losia ?

Crysis nukentejo nuoto labai , uztat Farcry 2 iseis netik ant PC bet ir ant konsoliu, kiti kurejai priestai kure tik PC pereina ant konsoliu nes piratavimas labai kenkia PC rinkai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.