Rekomenduojami pranešimai

gtaIV pirmas is gta serijos kuri pirkau legaliai, visus kitus i pc buvau parsisiuntes nucrakintus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pakolkas geimas atrodo nerealiai lengvas, ta merga kur i barus vezioji, tai po antro vizito jau pasirase :D zodziu seku istorija ir tiek. 8.7 procento geimo praejau. Toliau su laiku bus ne kas. Ryt baiku pilnas miestas bus, lysiu ir as....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o veiktu GTA 4 is USA ant PAL teliko ? nu zinau kad veiktu bet ar spalvotai rodytu ? nes pvz ant kai kuriu demo is USA PS store nera spalvu nes NTCS spalvos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o veiktu GTA 4 is USA ant PAL teliko ? nu zinau kad veiktu bet ar spalvotai rodytu ? nes pvz ant kai kuriu demo is USA PS store nera spalvu nes NTCS spalvos.

tai nebus spalvu arba mirges vaizdas pagal mane, reikia tau kad telikas ntsc palaikytu . . . .

pas mane kur turiu is uk GTA tai parasyta PAL, tai ten bus NTSC.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, norejau paklausti jeigu butu pvz topo centre gta iv tai as vienas galeciau nusipirkti si zaida jei man yra 15 metu ar turiu eiti su tevais, kad nusipirkciau? nes ten zinau kad zaidas +18 tai nezinau ar parduos :lol:

Redagavo viliuxsas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, norejau paklausti jeigu butu pvz topo centre gta iv tai as vienas galeciau nusipirkti si zaida jei man yra 15 metu ar turiu eiti su tevais, kad nusipirkciau? nes ten zinau kad zaidas +18 tai nezinau ar parduos :lol:

Manau parduos :D Babkiu tik turek ir viskas bus gerai. Manau kasininkes net neziures i ta dezute perdaug. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, norejau paklausti jeigu butu pvz topo centre gta iv tai as vienas galeciau nusipirkti si zaida jei man yra 15 metu ar turiu eiti su tevais, kad nusipirkciau? nes ten zinau kad zaidas +18 tai nezinau ar parduos ;)

Nu as uz tave dar esu jaunesnis bet Topo centre pirkau ir Scarface ir dar kazka n18 bet nieko net nepasake, o net vienas konsultantas (vasara pirkau tai studentai buvo) parekomendavo dar apie konsoles paklausinejo ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

;) as pazaidziau jau, susireguliavau jau kazka, siaip miestas didelis, bus sunku orentuotis, kalba veikejai tai su akcentu, idomiai skamba. Valdymas tai neblogas, tik boilinge jau buvau tai nesupratau kaip ta srata valdyti. Gal veliau suprasiu...

Misijos geros, istorija pakolkas idomi, video intarpai pats tas.

Ai, beja, yra mobilke kuria reikia paciam valdyti, skambinti, sms skaityti, tie kas turit maza ekrana, ragas jums bus ;)

tie kas turi ir maza ekrana viskas matosi labai gerai,cia manau kad ant didelio teliko is arti tai sunku perskaityt ka butu,o su moniku viskas labai grazu,lygu,ir jokiu iskraipymu,ir jei turejai omeny kad tam mobiliake raides mazos,ir nesimatys monike pvz mazam,tai visiskai klysti,monike iskaityt eina ir daug kartu mazesnes raides

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuva xebra papasakoksiu istorija , kaip nereik uzsisakineti Fast Shipment buda nes ner garantiju kad jis bus fast. 29 diena geimas isejo , kazkas diena pries ir buvo issiustas pagal viska atejo 9 diena. zmones is USA uzsisake geima gavo greiciau negu as , y klausima koldel tai ilgai atsakymas paprastas : "vakar is Vilniaus gavom"

pirma mintis n**i Vilniu , bet paskui kuo jis kaltas :) , bet voka pasto kurjeriu tarnyba pristate , net nepamenu kokia nes kraujas plustelejo y galva kai paskambino ir paklause ar turi buti siuntinukas ir t.t.

Na issiusta tikrai expres budu , vokas Fedex tarnybos su visais kvitais ir t.t. , jei grynai buciau gaves po kookiu 3-4 dienu po isleidimo ispudis tai butu nepamirstamas, bet dabar as jau losiau ta USA GTA nes draugai mate kad stogas man jau vaziuoja :) , ir dave palosti. ACIU draugams. dabar losiu neskubedamas isnaujo.

Ka galiu pasakyti apie geima : jis sunkesnis , jame truksta dalyku , nakty kokiam tai skerzgavyje tamsu kai siknoij xD , muzika awesome, veikejai irgi cool

 

SORRY uz duoble posta PS3 rasau ten tik tam tikra zodziu kiekki galima parasyti ir batai

veikejai aaaaaa ... toliau

masinos tai cool , o tiems kas nusivyliuo siuo geimu ar tikejos kazko kito tai jums tada laikas mesti gaming ir pailseti puse metu gal metus nes jau pilna sikna argurku ir patys nezinot ko norit.

Gaila tik kad tokio uber chaoso nebegalima padaryti , bet tam yra online ir multiplejeris , cool dalymas , ateity tikiuosi kad jie dades daugiau tu misiju si xebra kaip tas bosas ar laivo susprogdinimas , nes tai cool dalykas. Vakar su xebra kai dejom viska ant hard perejom po kelis kartus , dabar jauciu intesyvei losiu cop's n crooks.

Na kolkas tiek pereisiu geima tada parasysiu ka mastau bendra ir is rimtesnes puses.

Redagavo Kouzmich

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo pritariu viršutiniam post'ui žaidimas tikrai unreal, ir vertas 10 balų tikrai. Vienintelis man minusas tai kai tamsu, tai nieko beveik ir nesimato. Pats gameplay'us superinis nors pradžioje, žaliam žaidėjui būtų gan sunku priprasti, kaip mano kolektyvui kuriems atnešiau pažaisti:D multiplayer dar nebandžiau, bet kiek girdėjau visai neblogai jis sukas. Pats žaidimu tik mėgaujuosi, ir žaidžiu po truputį. Rekomendacija kitiems: tai must have it žaidmas prie ps3 ar xbox'o.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kas turi hvtv tai niera taip tamsu ;) pas mane tai ne hdtv tai pasidariau akd svesesnis butu ir tiek :} zaidimas tikrai geras 35 % jau perejau :} ir labai idomu ;) story board idomus irgy :kryziukas: siulau visiem

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kas turi hvtv tai niera taip tamsu :kvadratas: pas mane tai ne hdtv tai pasidariau akd svesesnis butu ir tiek :} zaidimas tikrai geras 35 % jau perejau :} ir labai idomu :kvadratas: story board idomus irgy :) siulau visiem

As tai irgi pasisviesinau kontrastus bagraundus ir viskas ok, gerai cia ziuriu varot :) as tai po valanda prisedu prie geimo, tai daug nepraeinu

:)

 

multiplayer irgi idomus, vakar pameginau :) tik reikia dar susvokti kas kur :) nes kai nezaides tai su visais sunku jau speti ziuriu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.