narkata

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens

Rekomenduojami pranešimai

geras treileris . vienas laukiamiausiu filmu kas be ko. gerai kad ne vien nauji ir jauni filme bus ...

 

Fordas tada ir dabar  :)

 

starwarschewbaccacb.jpeg

 

harrison-ford-han-solo.jpg


star-wars-force-awakens-trailer-today-te

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bilietą jau preorder, December 17 diena pradės rodyti 00:01 laiku, pirma karta matau kad filmo premjeros diena jau nuo nakties pradės rodyti, manau šis filmas muš rekordus, Nu gal Avataro pelno nepasieks bet visko gali but :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką galiu pasakyti tikrai geras filmas buvo, efektu daug, garsai tikrai geri buvo, ir tikrai J.J. Abrams nesugadino filmo , kaip čia yra PLM nariu kurie nemėgsta jo, kino teatre tikrai buvo daug gerbėju ir apsirengusiu star wars kostiumais ir atributikom personažais, kas patiko man, kad net pats kino teatro manager pasveikinu visus kad atvykome taip anksti į filmą 06:20 ryto, aišku daugiau gerbėju buvo 00:01 ir 03:20 ,nes kol laukėm savo eilės tai tikrai buvo daug daugiau fanu ant 03;20 negu ant 06;20

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip čia yra PLM nariu kurie nemėgsta jo

 

Ne man vienam jis užkliūna su savo ankstesniais silpnais projektais. imdb.net forume šia tema prirašyta pakankamai. Pirmieji įvertinimai metacritic.com - 81 from 50 critics. imdb.net 9.0/10 from 25.694 users

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pats Imdb įvertinau ji 10balu

 
Vien tik daviau dėlto kad žiūrėjau IMAX versija 
Nes paprastas 3D man nepatiko, tas pats kad žiūrėčiau namuose per tv 3D

(tik kad kino teatre sound geresnis negu namie)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka tik gryzau is filmo. kaip darbo diena Megos kino salej gal 8 zmones buvo . super siaip  :thumbup:

tik juodaodis ten per daug stiprus buvo. jam ka dave su tuo jis koves pries bet ka ten  :D  plz..

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats buvau 5dieni 3D tai irgi lb patiko,vienas is tu filmu,kuri galima kelis kartus kine paziuret :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man irgi +/- patiko. Duočiau kokius 7,8/10. Tik galbūt šiuolaikiškų juokelių su juodu storm trooperiu galėjo būti mažiau, man vietomis nukillindavo star warsų atmosferą :D Ir pabaiga kažkokia užrushinta pasirodė. Bet šiaip laukti buvo verta ;) Žmonės net plojo prieš filmą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka tik gryzau is filmo. kaip darbo diena Megos kino salej gal 8 zmones buvo . super siaip  :thumbup:

tik juodaodis ten per daug stiprus buvo. jam ka dave su tuo jis koves pries bet ka ten  :D  plz..

As kai buvau sale buvo pilna. Gal kad premjera. Filmas geras, gal dar reikes nueit paziuret 3D

Na man irgi +/- patiko. Duočiau kokius 7,8/10. Tik galbūt šiuolaikiškų juokelių su juodu storm trooperiu galėjo būti mažiau, man vietomis nukillindavo star warsų atmosferą :D Ir pabaiga kažkokia užrushinta pasirodė. Bet šiaip laukti buvo verta ;) Žmonės net plojo prieš filmą.

"7.8 too much water" -IGN. Vos tik pradejo slinkti star wars titrai visi pradejo fotkinti su blykstem. Del pabaigos pritariu. 

Pabaigos su Skywalker nelabai supratau. Han Solo buvo viena is idomaiusiu amenybiu, jo nebuvimas tikrai neprides sekantiems epizodams

. Su juodaodziu veikeju problemu neturejau. Overall, filmas patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Han Solo tures savo filmu greiciausia  :thumbup:  man tai jis ten geriausias charas buvo. rimtai jei ten nebutu Fordo buve tai butu SW filmas vien su noobais paaugliam

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.