narkata

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens

Rekomenduojami pranešimai

Nors ir nepavyko dauguma filmu perziureti tinkamai (nebuvo uzsivedes didelis noras), bet komanda manau surinkta nebloga sio filmo tesiniui sukurti.

Smagu ir tai, kad senukas Harrisonas pasirodys. Man be jo kazkaip Zvaigzdziu Karai ir Indiana Jones vistiek ne TAS jau buvo. :)

Aisku ir Abramas cia padirbes. Ziurint i jo ateities planus kazkiek ir matosi, kad jam patikes visai neblogus projektus. Manau pagal sita galima bus vertinti ir kitus jo darbus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors ir nepavyko dauguma filmu perziureti tinkamai (nebuvo uzsivedes didelis noras), bet komanda manau surinkta nebloga sio filmo tesiniui sukurti.

Smagu ir tai, kad senukas Harrisonas pasirodys. Man be jo kazkaip Zvaigzdziu Karai ir Indiana Jones vistiek ne TAS jau buvo. :)

Aisku ir Abramas cia padirbes. Ziurint i jo ateities planus kazkiek ir matosi, kad jam patikes visai neblogus projektus. Manau pagal sita galima bus vertinti ir kitus jo darbus.

Harrisonas buvo visose Indiana Jones dalyse.

 

O iš J.J daug nesitikiu, bet iš screen'ų ir to special project video panašu, jog Abramsas yra išties didelis SW fanas ir bent jau filmų dekoracijos tikrai nenuvils. Tik nesuprantu kas čia toks pirmam screen'e? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai tik isgirdu sw varda iskarta dinksta  visa logika tesiog myliu as sita legedine francize   laukimiusias filmas

teko suzaisti viska ka sw turi  aisku visi epizodai matyti kas be ko  :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Harrisonas buvo visose Indiana Jones dalyse.

Tikrai taip. Galvodamas apie Star Wars kazkodel ir Indiana itraukiau. Turbut trumpam amnezija buvo uzplaukusi del paskutines dalies. :)

 

 

kai tik isgirdu sw varda iskarta dinksta  visa logika tesiog myliu as sita legedine francize   laukimiusias filmas

teko suzaisti viska ka sw turi  aisku visi epizodai matyti kas be ko  :yes:

Kai parasei apie zaidimus tai ir as prisiminiau viena zaidima kuris man labai patiko. Deja nepamenu net ant kurios konsoles zaidziau, bet zaidimas buvo geras. Veiksmas ir kosmose ir priesu laivuose vyko.

Siaip SW bet kokiu atveju turejo testis. Juk tai religija. Zmones tuom gyveno ilga laika. Kazkas panasaus bus ir Camerono Avatare. Svarbu, kad naujas kurejas nesugadintu SW sagos.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net užsimaniau pasižiūrėti visas šešias dalis, reiks nusipirkti visa SW saga

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata puikus pasirinkimas, aš šiandien kaip tik baigiu žiūrėti užvakar pradėjau :) Žiūrėjau pagal metus, kai kiti rekomenduoja pagal dalis žiūrėt, na nežinau kaip kitiems, bet man labai gerai ir įdomiai susižiūrėjo pagal išleidimo metus. Kai esi senai matęs tokį filmą tai tikrai smagu prisiminti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scenarijų galėtų duoti BioWare studijai rašyt, nes man asmeniškai iš Star Wars franšizės labiausiai jų darbai patiko. Tikiuosi naujausia dalis nebus toks pat š**** kaip John Carter...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikiuosi naujausia dalis nebus toks pat š**** kaip John Carter...

O man patiko John Carter, tikrai nuostabi pasaka buvo, isai labiau skirtas ir vaikams ir suaugusiems, juk tai buvo Disney filmas 

nes seni SW buvo Lucasfilm ir Twentieth Century Fox studijos

o dabar Lucasfilm ir Walt Disney Pictures

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.