SnoutUp

Shurican - mano kuriamas žaidimas

Rekomenduojami pranešimai

Dėkui visiems, kas išmėgins - lauksiu atsiliepimų!

 

Nežinau, kiek esi susipažinęs su GameMaker, bet tiesa, nepaisant to, kad GM leidžia kurti super paprastus žaidimus vien drag-n-dropinant įvykius ir įrašant tam tikras reikšmes, viską galima susirašyti skriptuose (GameMaker language, gan bjauroka kalba, bet veikia). Ką aš ir darau, nes asmeniškai ir patogiau ir daug daugiau laisvės. Tiesa, nuobodžiąsias dalis, kaip "susidūrimų tikrinimas", tai jau palieku pačiam įrankiui, aprašydamas tik tai, kaip tas susidūrimas paveiks kitus žaidimo objektus.

 

Kokia kalba rašei? Spėju GameMaker vistiek visko nepadaro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne mano tipo zaidimas,bet tvirtai spaudziu desine uz tai,kad kuri :grt: dziugu,kad ir LT kazkas kuria zaidimus irbando skintis kelia i pasauline rinka :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pražaidžiau gal geras 15 minučių, ir galiu tik pagirti. Puikus žaidimas praleist laiką ar panašiai. Iš tiesų vėl užplūdo tas jausmas, kai žaidi ilgą laiką, kažkurioj vietoj miršti ir bandai iš naujo pagerinti savo rekordą, kuo toliau nueiti ir nenurimsti, kol to nepadarai. Už šitą didelis pliusas! Animacijos puikios, idėja unikali ir įdomi. Džiugu matyti lietuvį, kuriantį tokius žaidimus, tikiuosi, kad tokie kūriniai Tau sukurs didelį pasisekimą ateityje! (y) :) O žaidimą manau netgi pasiliksiu savo kolekcijoje ir lauksiu iOS versijos  ;)

Redagavo BlueSing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, mėginu kažką daryt ir kol kas tai visai smagus hobis :) Planuoju ir kažką rimtesnio pradėt, bet norisi pradžioj kokį nors mažą mobilų žaidimą pramušt.

Ne mano tipo zaidimas,bet tvirtai spaudziu desine uz tai,kad kuri :grt: dziugu,kad ir LT kazkas kuria zaidimus irbando skintis kelia i pasauline rinka :yes:

 

 

Ačiū! Smagu skaityt tiek teigiamų pastebėjimų, kol kas stengiuosi orientuotis į turinį ir naujų žaidimo mechanikų įdiegimą, o po to bandysiu toblinti ir tas smulkmenas, kuriomis, nors ir padoriai atrodo, nesu visiškai patenkintas (priešų animacijos, kraujo/kibirkščių efektai, foną irgi norėtųsi dinamiškesnį turėt).

Pražaidžiau gal geras 15 minučių, ir galiu tik pagirti. Puikus žaidimas praleist laiką ar panašiai. Iš tiesų vėl užplūdo tas jausmas, kai žaidi ilgą laiką, kažkurioj vietoj miršti ir bandai iš naujo pagerinti savo rekordą, kuo toliau nueiti ir nenurimsti, kol to nepadarai. Už šitą didelis pliusas! Animacijos puikios, idėja unikali ir įdomi. Džiugu matyti lietuvį, kuriantį tokius žaidimus, tikiuosi, kad tokie kūriniai Tau sukurs didelį pasisekimą ateityje! (y) :) O žaidimą manau netgi pasiliksiu savo kolekcijoje ir lauksiu iOS versijos  ;)

 

Čia keletas naujų dalykų, kurie jau padaryti, bet kol kas nerandu, kaip ir kur įpaišyti į žaidimą:

 

29z02SF.gif  8HDRcdd.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia Game maker versija naudoji? Gal galetum koki tutorial kaip padaryti apk, nes man kai bandziau nelabai gavosi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GM:Professional. Nežinau, kurioj vietoj buvo problemų, bet reikia parsisiųsti Android SDK ir nurodyti, kur yra GM nustatymuose. Na, ir aišku reikia Professional, kad galėtum telefone testuot, o kad APK padarytų - Android Export licenzijos. Savaitei išvykstu, tai negalėsiu tą laiką čia nieko parašyt, atsakysiu į viską grįžęs :)

 

Kokia Game maker versija naudoji? Gal galetum koki tutorial kaip padaryti apk, nes man kai bandziau nelabai gavosi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išbandžiau žaidimo android versiją ir likau sužavėtas :) pavyzdžiui prieš tai teko išbandyti populiarųjį analogą Flappy Nyar, bet šis Shurican man dar įdomesnis pasirodė ir įvairesnis (priešai, kliūtis ir pan.) Kaip sakant tobulumui nėra ribų ir šiame kūrinyje būtų galima plėstis iki begalybės sukuriant naujus priešus, naujas kliūtis, lygių išvaizdą, o gal net skirtingus žaidimo režimus (?). Svarbiausia fantazija įjungti ir daug dirbti, to pačiam ir linkiu. Šaunuolis! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išbandžiau žaidimo android versiją ir likau sužavėtas :) pavyzdžiui prieš tai teko išbandyti populiarųjį analogą Flappy Nyar, bet šis Shurican man dar įdomesnis pasirodė ir įvairesnis (priešai, kliūtis ir pan.) Kaip sakant tobulumui nėra ribų ir šiame kūrinyje būtų galima plėstis iki begalybės sukuriant naujus priešus, naujas kliūtis, lygių išvaizdą, o gal net skirtingus žaidimo režimus (?). Svarbiausia fantazija įjungti ir daug dirbti, to pačiam ir linkiu. Šaunuolis! :)

 

Hey, labai dėkui! Mano idėja ir yra iš to "flappy judėjimo" padaryt kažką įdomesnio, nei landžiojimas tarp vamzdžių :) Grįžau iš savo atostogų ir imsiuosi to plėtimosi iki begalybės. Idėjų yra, tereikia laiko ir kad būtų kiek mažiau karšta.

 

 

Beje, arba aš nemoku arba čia neleidžiama redaguoti temos? Norėjau papildyti, kad dabar galima ne tik parsisiųsti žaidimą Windows, bet ir žaisti naršyklėje (tiesa, būna problemų Apple ir Linux sistemos): 

 

Tiesa, nuoroda ta pati: http://snoutup.itch.io/shurican (parsisiuntimai apačioje, jie vis dar nemokami, užtenka paspaust ant "Downloads" ir "No thanks, just take me to downloads")

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hey! Žaidimas papildytas 8 naujais lygiais bei boso lygiu!

 

8UB73iv.gif 1PBZZCT.gif

 

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.snoutup.shurican

 

Naršyklėje žaisti arba parsisiųsti galima:

http://gamejolt.com/games/arcade/shurican/29177/

arba

http://snoutup.itch.io/shurican

 

Taip pat yra ir iOS versija (vis dar neveikia su iOS8, bet atnaujinimas laukia patvirtinimo):

https://itunes.apple.com/us/app/shurican/id895045580?ls=1&mt=8

 

Taip pat kuriu naują žaidimą, kurį išbandyti galima čia: http://gamejolt.com/games/arcade/iron-snout/33540/

 

Eoal6Ou.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.