scalman

Resident Evil Remake

Rekomenduojami pranešimai

Pre-Order padarytas Steam'e :) spejau dar, liko apie 20 valandu :)

Pirmas gyvenime pre-order'intas zaidimas :)

Laukiu nesulaukiu, 2002 metai gryzta :) RE Remake - ziauriai laukiu survival horror klasikos! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai išpardavimo palauksiu :D O šiaip įvertinimai tai geri iš geimngo svetainių, net nustebau. Buvau nusiteikęs, kad 6 max.

Redagavo cookeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip tai jei dar isleis ir Europoj PC ar X360 zaidima kompaktuose, tai butini irgi reikes pirkti i kolekcija :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko geriau uz x360 versija nesitikiu pamatyt.o kiek uzima dar ..uhh kaip tokiam zaidimui daugokai. nebent kada labai nostalgija bus seniem RE


bet aisku is visu pc geriausia versija kas be ko . bet as negalejau jo zaist. po visu tu open worldu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko geriau uz x360 versija nesitikiu pamatyt.o kiek uzima dar ..uhh kaip tokiam zaidimui daugokai. nebent kada labai nostalgija bus seniem RE

bet aisku is visu pc geriausia versija kas be ko . bet as negalejau jo zaist. po visu tu open worldu

Nieko geresnio nebus. Senas juk zaidimas, ji ir reikia zaisti kaip sena zaidima, nesvarbu, kad HD. As tai daug klasikiniu zaidziu, tai man neproblema. Be to RE fanas, tai cia jau ir taip nostalgijos uztenka, kad smagiai zaisti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isbandytas,toks jausmas lig pirma kart zaisciau residenta,beje ps3 versija duoda  uz dyka,perki ps4 versija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dar neparsiunte, darbe puciu o greitis 1MB/s, nu dar liko 5 minutes :D tada prasistumdau siektiek darbus ir PLAY!

 

EDIT:

@cookeris optimizuotas tikrai prastai! O maniau ant full hd paloshiu :D butu smagu tiketis CAPCOM updeitu, kur tai sutvarkytu. Bet nenustebciau jei CAPCOM isvis jokiu patchu neisleis :D

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

low vs high paziurejas screenus skirtumo beveik nematau, na ir koks jis dar cia gali but. pc versijos didesne reza nei ten kokio x360. rly ?  :yao:  ir kas is to . svarbiau valdymas geras . kiek losiau x360 versija labai grazi na kiek ten jie gali but grazi aisku. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau Steam'e kruvos temu, kad su galingais aparatais lagina geimas, su laptopais shakes. Mano FPS sokina, lievai. Velnias tie CAPCOM'ai, kaip visada :D labai noretusi, kad sutvarkytu. Arba isvis, kur butu geriausia X360 diskuose, kad isleistu, del to konsoles ir patinka, kad geimai sukasi be jokiu nesamoniu.

 

EDIT:

Cia tai geras, kompa isijungiau ir nebera lago, FPS susitvarke :D speju paprasciausio restarto reikejo xD ir tos temos, kur keli simtai prikurta, kad lagina - daugumai speju irgi tik paprasciausiai restarto reikia xD

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne. Ant xbox retailo gali ir neleist ant ps4 ar ps3 uztektu. Trolololo. Pc tai isvis bereikalo ten daryt. Pats nusipirkau ryte. Tai remote su vita losiu darbe.namie nes ps4 kitam mieste;(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau Steam'e kruvos temu, kad su galingais aparatais lagina geimas, su laptopais shakes. Mano FPS sokina, lievai. Velnias tie CAPCOM'ai, kaip visada :D labai noretusi, kad sutvarkytu. Arba isvis, kur butu geriausia X360 diskuose, kad isleistu, del to konsoles ir patinka, kad geimai sukasi be jokiu nesamoniu.

 

EDIT:

Cia tai geras, kompa isijungiau ir nebera lago, FPS susitvarke :D speju paprasciausio restarto reikejo xD ir tos temos, kur keli simtai prikurta, kad lagina - daugumai speju irgi tik paprasciausiai restarto reikia xD

 

5 metų senumo pc, variable/30fps nustačius, viskas max išskyrus shaderiai low - veikia tobulai. Klausimas svarbiausias:

Kas per idiotiškas žaidimo dizainas - 6 slot inventorius ir niekaip neina dropint itemų? Pačioj pradžioj pasiemiau shotgun shells, pasiemiau kažkokį supistą deimantą, dar pistoletas, ink ribbon bei peilis, viskas. Tebėra vienas suknistas Slot'as likęs, kurį užima rastas raktas iš Book of Curses... radau poto shotguną, radau gal 5 herbus, BET NEGALIU NIEKO PANAUDOT NES NĖRA INVENTORIUJ VIETOS, WHAT. THE. SHIT.

 

A jūs irgi taip nervinotės kai pirmą kart žaidėt RE PS1 laikais? :D Nes nu nafik nesamonė čia kažkokia..

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

5 metų senumo pc, variable/30fps nustačius, viskas max išskyrus shaderiai low - veikia tobulai. Klausimas svarbiausias:

Kas per idiotiškas žaidimo dizainas - 6 slot inventorius ir niekaip neina dropint itemų? Pačioj pradžioj pasiemiau shotgun shells, pasiemiau kažkokį supistą deimantą, dar pistoletas, ink ribbon bei peilis, viskas. Tebėra vienas suknistas Slot'as likęs, kurį užima rastas raktas iš Book of Curses... radau poto shotguną, radau gal 5 herbus, BET NEGALIU NIEKO PANAUDOT NES NĖRA INVENTORIUJ VIETOS, WHAT. THE. SHIT.

 

A jūs irgi taip nervinotės kai pirmą kart žaidėt RE PS1 laikais? :D Nes nu nafik nesamonė čia kažkokia..

As tai nesinervinau, budavo tik galvos sukimas. Daigtu valdymas ir marsruto planavimas viena is RE zaidimu savybiu. Teks daeit tau iki Save Room ir i deze pasidet.

Man tai ant Hard patinka, turiu gerai apgalvot ka darysiu, nes seip lakstydamas ilgai netempsi :) man tai malonumas, lyg nauja RE zaidima zaisciau, seniai tas jausmas buvo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai nesinervinau, budavo tik galvos sukimas. Daigtu valdymas ir marsruto planavimas viena is RE zaidimu savybiu. Teks daeit tau iki Save Room ir i deze pasidet.

Man tai ant Hard patinka, turiu gerai apgalvot ka darysiu, nes seip lakstydamas ilgai netempsi :) man tai malonumas, lyg nauja RE zaidima zaisciau, seniai tas jausmas buvo :)

Ok, o kaip ten su priešais? Jie kažkaip respawninasi su laiku ir geriausia visas įmanomas kovas išvengt jei įmanoma, ar geriau žudyt ką įmanoma, ypač jei turi laisvų kulkų ir būna pvz kambarys su 2-3 priešais? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.