dabulis

Xbox 360

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, noriu nulauzti savo xBox'a 360. Issiardziau as ji ir stai ka radau : Philips & Lite-on digital solution corporation, model: DG-16D4S, FW ver.: 0401, HW Ver.: A0A0 .  Te noriu paklaust ar imanoma ji nulauzti ?  Nes jei neimanoma tai be reikalo as cia skaitinesiuosi ir ieskosiu informacijos kaip ji nulauzt. Dekuj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nulauzti imanoma i LT+ v3.0 . Reikes arba sputnik arba kamikaze hacko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinai koki gida kaip tai padaryt? palengvintai man darba ir sutaupytai daug laiko, buciau labai dekingas ;-) beja, cia skaitinejau apie xbox boot CD ir ismeginau ant savo xbox, bet neveikia, kiek supratau tai del mano iXtreme 1.5 versijos, nes boot cd veikia tik ant 1.6 ar as teisus ? didelis dekuj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau kad pats pasidarysi, nes tam reikes spec irangos. Geriau duok playmanijos meistrams, sutvarkys.

 

Video kad bent jau zinotom apie ka kalba eina

 

Jei Mxic chipas bus

 

 

 

Jei Windond chipas

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai duociau meistrams tai padaryt, bet gyvenu ne lietuvoje, o uk. Cia pas mus tokiu meistru nera. Tu teisus as pats nepasidarysiu per daug sudetinga. O kaip del to boot cd (activeiso) imanoma ant mano xbox'o ? as nelosiu live (online) zaidimu.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pasiieskosiu, bet nemanau kad rasiu nes as siaurinei airijoi. Tai imanoma su boot cd ar nea ? gal nereiketu nei lauzt :-)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neklystu ir kiek teko pačiam pasidomėti, tai turėtų būti įmanoma visus naujus žaidimus nupachinti taip, kaip leistų juos žaisti ir ant senų ixtreme versijų, bet jei dar nesi banintas live, tai čia jau bus garantija gauti ban. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neklystu ir kiek teko pačiam pasidomėti, tai turėtų būti įmanoma visus naujus žaidimus nupachinti taip, kaip leistų juos žaisti ir ant senų ixtreme versijų, bet jei dar nesi banintas live, tai čia jau bus garantija gauti ban

  As nelosiu online, tai man tas live ban nieko nereiskia :-) Gal zinai is kur parsisiusti ta activeiso kad   tiktu  iXtreme 1.5 ?   dekuj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Activate iso netiks naujiems žaidimams, turi patį iso failą patchinti, su kokia programa tai jau pats tiksliai nebeatsimenu, bet pamenu, kad kol turėjau 1.5 ixtreme, tai patchindavau žaidimus jog jie veiktų man. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Activate iso netiks naujiems žaidimams, turi patį iso failą patchinti, su kokia programa tai jau pats tiksliai nebeatsimenu, bet pamenu, kad kol turėjau 1.5 ixtreme, tai patchindavau žaidimus jog jie veiktų man. :)

Gal kas nors is senbuviu cionais zino kaip pachinti iso failus ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas tokiom nesamonem nebeuzsiima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.