mantukis5000

Platus vaizdas

Plataus vaizdo klausimas  

16 narių prabalsavo

  1. 1. Kas geriau?

    • Vienas 21:9 (ultrawide) monitorius
    • Trys 16:9 (nvidia surround/amd eyefinity) monitoriai
    • Kita


Rekomenduojami pranešimai

Man tai 4:3 geriau.  :acc:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurint kam naudot, 3 gal geriau butu tik remas labai erzina tarp sujungimu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mačiau nuotrauką, kaip kažkas pasidarė ne su 3 monitoriais vaizdą, o su 3 projektoriais, tai visai neblogai atrodo ir svarbiausia nėra rėmų.

EDIT: Radau foto diablo.jpg

Redagavo mariusgar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su projektoriais gerai atrodo, bet manau ryskumas nukencia. Na kaip variantas galetu but lenktas 4k monitorius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su projektoriais gerai atrodo, bet manau ryskumas nukencia. Na kaip variantas galetu but lenktas 4k monitorius.

Nesakyčiau, kad ryškumas labai nukenčia, arti ekrano projektorių padėjus vaizdas bus tikrai ryškus, bet žinoma įjungus šviesą kuri arčiau būtų, tai tada patamsėtų vaizdas šiek tiek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mačiau nuotrauką, kaip kažkas pasidarė ne su 3 monitoriais vaizdą, o su 3 projektoriais, tai visai neblogai atrodo ir svarbiausia nėra rėmų.

EDIT: Radau foto diablo.jpg

Nesuprantu kam pvz kaip čia pavaizduota D3 ant trijų ekranų lošti, matai šonus bet viršaus ir apačios nematai, arba kaip tokia kombinacija lošti MOBA stiliaus žaidimus. Geriau jau 3 "portrait" (t.y. šonu paversti) monitoriai. Pvz tokiam kaip programavimui, vienas monitorius turi būti paverstas šonu kitaip nepilnai išnaudojamas monitorius.

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai 3 atskiri monitoriai asmeniskai labiau patinka ir pats darysiuos su 3 monitoriais 21inch nes man sunkiai pvz su kompu kai tarkim multitasking darau koki kai daug langu reikia prisijungus buti ir stebeti viska arba kas minute ten nuleidinet ir pakelinet langus,tai asmeniskai tikrai as uz 3 monitorius esu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.