srs789

Garantija

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, susiruosiau pirkti PS4, bet ne nauja, deveta, ir raso kad viduje (dezeje) galbut yra tarptautine garantija. Ka cia reiskia, kas nors galit paaskint? Jei sugestu, tureciau ieskoti kazkokio specialaus punkto? Kaip suprantu nelabai apsimoka toki varianta pirkt, jei sugestu pristatei i parduotuve ir pamirsai, o cia i kokia Estija nusiust ar Suomija... Ar teisingai suprantu?

Redagavo srs789

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip,oficialios Sony atstovybes LT kaip ir nera,tad tektu siusti i uzsieni,man regis  Latvijoje yra Sony atstovybe.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, susiruosiau pirkti PS4, bet ne nauja, deveta, ir raso kad viduje (dezeje) galbut yra tarptautine garantija. Ka cia reiskia, kas nors galit paaskint? Jei sugestu, tureciau ieskoti kazkokio specialaus punkto? Kaip suprantu nelabai apsimoka toki varianta pirkt, jei sugestu pristatei i parduotuve ir pamirsai, o cia i kokia Estija nusiust ar Suomija... Ar teisingai suprantu?

atstovybe yra tik estijoje is baltijos saliu kiek zinau, tektu tokiu atveju jiem siusti

http://www.sony.ee/dealerlocator/search

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@waldaz O siuntimą pats turi apmokėti? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, kaledu senelis padengia is vaikuciu dovanu. Zinoma kad pats.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@GMR :D Kaip juokingai tu. :D Matai, kai turėjau reikalų su Dell atstovybe, tai jie patys viską apmokėjo, man nė cento nereikėjo mokėti, dėl to ir norėjau pasitikslinti. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@GMR :D Kaip juokingai tu. :D Matai, kai turėjau reikalų su Dell atstovybe, tai jie patys viską apmokėjo, man nė cento nereikėjo mokėti, dėl to ir norėjau pasitikslinti. :)

Man UK Sony irgi apmokejo pasto islaidas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iskilo dar vienas klausimas. Ar yra kokie regionai ant tu PS4? Jeigu taip, kaip suzinoti koks sio ps4 regionas jei pardavejas nezino?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera regionu, PSN accounta gali skirtinguose pasidaryt,, DLC gali biski skirtis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebent DLC regionai. Jei zaidimas is Europos, DLC turesi pirkt is europietisko PSN, jei is Japonijos-is japonisko ir t.t. Kaip ir minejo Jeisonas, PSN acc gali susikurti to regiono, kurio nori, nepriklausomai nuo konsoles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki playmanai. Kad nekurt naujos temos, paklausiu cia. Kokius duoda zaidimus ant ps4 jeigu turi PS+? Noreciau uzsisakyt PS+, bet jeigu ten duoda visokius tik china zaidimus zaist, tai man tokie neidomus. Ar duoda tokius zaidimus kaip Driveclub ir t.t, vertus demesio zodziu? :)

Redagavo srs789

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki playmanai. Kad nekurt naujos temos, paklausiu cia. Kokius duoda zaidimus ant ps4 jeigu turi PS+? Noreciau uzsisakyt PS+, bet jeigu ten duoda visokius tik china zaidimus zaist, tai man tokie neidomus. Ar duoda tokius zaidimus kaip Driveclub ir t.t, vertus demesio zodziu? :)

Stebuklo nesitikek, duoda dazniausiai Indie zaidimus. Vertus demesio gali pats nusipirkti is AAA buvo gal tik keli tai  Injustice: God Among Us Ultimate Edition Infamous: First Light. Driveclub zadejo PS+ versija bet po levo zaidimo starto atidejo neribotam laikui. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.