Džekeris

Dragon Ball S (2015 - ?) TV Series

Rekomenduojami pranešimai

Paskutiniai filmai nesveiki geri? Aš tikiuosi tu juokauji @Mldc. Kami to Kami tai net nežinau kaip teisingai apibūdinti. Didžiąją dalį filmo realiai niekas nevyksta, tik šeip bendrauja ir ieško to būdo kaip pavirsti į Super Sayajin God formą, kuri, asmeniškai, visiška nesamonė. O tik ant pačio galo, kai jau pavyksta pavirsti į tą legendinę formą, kova trunka labai trumpai ir priedo visai neįdomi bei be tikslo. Reziume, kažkoks "dievas" sumąstė pasikauti be tikslo, tiesiog awesome. Na, o pokolkas per daug negaliu nieko komentuoti apie Resurrection of F, nes kaip ir nėra normalaus release'o.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniai filmai nesveiki geri? Aš tikiuosi tu juokauji @Mldc. Kami to Kami tai net nežinau kaip teisingai apibūdinti. Didžiąją dalį filmo realiai niekas nevyksta, tik šeip bendrauja ir ieško to būdo kaip pavirsti į Super Sayajin God formą, kuri, asmeniškai, visiška nesamonė. O tik ant pačio galo, kai jau pavyksta pavirsti į tą legendinę formą, kova trunka labai trumpai ir priedo visai neįdomi bei be tikslo. Reziume, kažkoks "dievas" sumąstė pasikauti be tikslo, tiesiog awesome. Na, o pokolkas per daug negaliu nieko komentuoti apie Resurrection of F, nes kaip ir nėra normalaus release'o.

Ne nejuokauju, aš labai rimtai man Battle of Gods buvo tiesiog awesome ir dėl skonio nesiginčyjama dėl to visada parašau, kad mano nuomone, pagal mane ir panašiai. Kadangi filmas canon ir po tiek metų tai jie norėjo parodyti dauguma veikėjų, o ne vien visą laiką skirti kovoms. O dėl naujų veikėju tai išvis nematau prie ko prikibt nes manau jei būtu koks super monstas viska žudantis ir panašiai va tada tai tikrai būtu cliche ir banalu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ziurejau permesdamas tuos filmus (kiek ju ten 10 ar daugiau yra) . Tai istorija mazdaug - yra blogietis, is pradziu jis stipresnis, visus sudauzo, o po to gauna power up'a ir sudoroja ji. Nezinau, bet man irgi iki buu sagos tikrai nesveikas dbz, labiausiai su friezu patiko, su cell irgi normaliai, o su buu jau kazkokia komedija beveik ir siaip ant tiek nelogiskai elgiasi, kad ka zinau. As irgi skeptiskai ziuriu i naujas serijas, bet vistiek reiks isbandyt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Filmai nei trupučio neiškreipia mangos ir istorijos. Cell sagą Akira norėjo kurti ir čia eiliniai gandai, kad jis norėjo viska mesti ir buvo priverstas tęsti, viskas visai netaip. Jis norėjo kurti toliau ir savo noru sukurė Cell ir Buu sagas ir tik tada nusprendė, kad jau metas baigti. Freezeris nebuvo didysis blogietis, pirmas tikras blogietis buvo Pikolas. Pats Toriyama yra pasakęs, kad jis piešia negalvodamas ką pieš vėliau, tad nebuvo ten jokio main blogiečio. O su Cell ir androidais tai kaip tik labai protingai viska susuko pridėjas raudonojo kaspino armiją ir laiko mašiną. Su prisikėlimais tai po Cell sagos Goko neprikėlė iškarto gi. O, kad patys virsta Dievais tai čia nematau nieko blogo, nes veikėjai jau po Fryzo sagos pasiekė toki lygi, kad jokie tikri Dievai neprilygo.

 

Picolo buvo dragon ball, o mes apie Z serija kalbame, Asmeniškai kai yra įtraukiama yra laiko mašinos, Dievai jau būna per daug. Be to niekada nesupratau, kaip paprastas žemietis galėjo sukurti robotos kurie stipresni už daug labiau pažengusia galaktikos imperiją? Jugi žemė neturėjo, net kosminių laivų padoriau, o jau kurie tokius overpowered mechanizmus. Plius dar grybas su Dievais, nežinia kas yra Dievas kas ne? Tarki dragon ball picolo geroji pusė buvo Dievas, paskui atsirado pomirtinio pasaulio Dievai, o dabar dar kažkoks Dievas, kas toliau? Ir šiaip kuo toliau tuo daugiau klasimų kyla tarkim jeigu visi sajanai žemėje laisvai virsta SSJ1, SSJ2... Tai kodėl per savo planetos istorija jų gimtinėje buvo tik vienetai? Kažkoks bs. Tegul padaro kokį reboot ir iš filmų paima geresnius veikėjus kaip Broly, Cooler negu half ass naujus daro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

OMG taip išeina :)

tik duotų kas laiko žiūrėt :D

Nugi, pusvalanduką skirti yra nesunku, to paties miego gali tiek paaukoti ;)

 

Kas dėl serialo, tai man DBGT buvo pieva su tuo Buu todėl jo net nedažiūrėjau. Filmų išvis nė vieno nematęs, tiek GT serija buvau nusivylęs, kad net nebesidomėjau po to kas kur ir kaip. O iki tol tiek užkabinę buvo, jog net japonų kalbos buvau pradėjęs mokintis, net žodynėlį nusipirkau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Picolo buvo dragon ball, o mes apie Z serija kalbame, Asmeniškai kai yra įtraukiama yra laiko mašinos, Dievai jau būna per daug. Be to niekada nesupratau, kaip paprastas žemietis galėjo sukurti robotos kurie stipresni už daug labiau pažengusia galaktikos imperiją? Jugi žemė neturėjo, net kosminių laivų padoriau, o jau kurie tokius overpowered mechanizmus. Plius dar grybas su Dievais, nežinia kas yra Dievas kas ne? Tarki dragon ball picolo geroji pusė buvo Dievas, paskui atsirado pomirtinio pasaulio Dievai, o dabar dar kažkoks Dievas, kas toliau? Ir šiaip kuo toliau tuo daugiau klasimų kyla tarkim jeigu visi sajanai žemėje laisvai virsta SSJ1, SSJ2... Tai kodėl per savo planetos istorija jų gimtinėje buvo tik vienetai? Kažkoks bs. Tegul padaro kokį reboot ir iš filmų paima geresnius veikėjus kaip Broly, Cooler negu half ass naujus daro

Visu pirma Toriyama kurė dragon ball mangą, o ne atskirai db, dbz. Jo istorijoje viskas yra vientisa ir prasideda kai Gokas sutinka Bulmą ir baigiasi su Buu nugalėjimu, taip, kad nėra jokio čia main dbz villain, yra nebent sagos villain. Apie laiko mašinas tai tu tikrai galvoji, kad pasaulyje kur pagrindiniai herojai skraido, leidžia ki bangas, kurios gali susprogdinti ištisas žvaigzdžių sistemas, laiko mašinos yra per daug? seriously? Nu daktaras Giras buvo tiesiog genijus, jis viska kurė pats ir atsiskyres, beto žemiečiai ten nebuvo tokie atsilike, pavyzdžiui kapsulės kurių ateiviai neturėjo. Geroji Pikolo pusė buvo žemės Dievas kaip atskiros planetos, kiti Dievai visai kas kita. Dėl sajanų taip yra nes Gokas buvo super talentingas ir išskirtinis, o kiti sajanai anksti mirdavo taip ir nepasiekę tokio lygio. Broly, Cooler ne Toriyamos kuryba ir peržiūrėjus filmus iškarto pasimato kodėl, truputi neatlaiko dbz anime lygio. Mano nuomone tegu Toriyama kuo daugiau kuria, nes su juo indeliu visada buna viskas puiku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nugi, pusvalanduką skirti yra nesunku, to paties miego gali tiek paaukoti ;)

 

Kas dėl serialo, tai man DBGT buvo pieva su tuo Buu todėl jo net nedažiūrėjau. Filmų išvis nė vieno nematęs, tiek GT serija buvau nusivylęs, kad net nebesidomėjau po to kas kur ir kaip. O iki tol tiek užkabinę buvo, jog net japonų kalbos buvau pradėjęs mokintis, net žodynėlį nusipirkau :D

Buu yra DBZ dalyje DBGT kūrė amerikonai ne Aira Torijama ir ten viskas su planetom ir evil Shenron'ais, tikrai pieva ir dar pačioj pabaigoj Gokas tapo dievu, nes i jį sulindo visi Dragon ball rutuliai ir nuskrido ant dievo drakono. O čia bus tęsinys Z filmuko, manau tikrai nieko nesušiks,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buu yra DBZ dalyje DBGT kūrė amerikonai ne Aira Torijama ir ten viskas su planetom ir evil Shenron'ais, tikrai pieva ir dar pačioj pabaigoj Gokas tapo dievu, nes i jį sulindo visi Dragon ball rutuliai ir nuskrido ant dievo drakono. O čia bus tęsinys Z filmuko, manau tikrai nieko nesušiks,

Gt kurė ne amerikonai, o Toei Animation, nes turėjo licenzijas ir jas be Akiros Toriyamos isikišimo išnaudojo, jis net pats sakė, kad jo neprileido prie kurybos. Gt išleistas 1996m, o usa dbz ispopuliarėjo 1999 anksčiausiai turbut.

Redagavo Mldc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gt kurė ne amerikonai, o Toei Animation, nes turėjo licenzijas ir jas be Akiros Toriyamos isikišimo išnaudojo, jis net pats sakė, kad jo neprileido prie kurybos. Gt išleistas 1996m, o usa dbz ispopuliarėjo 1999 anksčiausiai turbut.

Labai nesigilinau, dabar irgi Toei Animation tik jau su Akira priešakyje ir jei pats Akira viskam vadovaus kaip kas tai sakyčiau neturėtų nuvilti tada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma Toriyama kurė dragon ball mangą, o ne atskirai db, dbz. Jo istorijoje viskas yra vientisa ir prasideda kai Gokas sutinka Bulmą ir baigiasi su Buu nugalėjimu, taip, kad nėra jokio čia main dbz villain, yra nebent sagos villain. Apie laiko mašinas tai tu tikrai galvoji, kad pasaulyje kur pagrindiniai herojai skraido, leidžia ki bangas, kurios gali susprogdinti ištisas žvaigzdžių sistemas, laiko mašinos yra per daug? seriously? Nu daktaras Giras buvo tiesiog genijus, jis viska kurė pats ir atsiskyres, beto žemiečiai ten nebuvo tokie atsilike, pavyzdžiui kapsulės kurių ateiviai neturėjo. Geroji Pikolo pusė buvo žemės Dievas kaip atskiros planetos, kiti Dievai visai kas kita. Dėl sajanų taip yra nes Gokas buvo super talentingas ir išskirtinis, o kiti sajanai anksti mirdavo taip ir nepasiekę tokio lygio. Broly, Cooler ne Toriyamos kuryba ir peržiūrėjus filmus iškarto pasimato kodėl, truputi neatlaiko dbz anime lygio. Mano nuomone tegu Toriyama kuo daugiau kuria, nes su juo indeliu visada buna viskas puiku.

 

Šiaip visas dragon ball yra paremtas labai Journey to west, o dbz kažkas jau originaliaus. Taip laiko mašinos mašinos nuvalkiotas cliche ir jeigu jau buvo sukurta kažkoks mythos tai kam jį tokiais pigiais triukais reikėjo stumėti į priekį? Ateiviu visos beveik technologijos lenkė (kosminiais laivai, ginklai, medicina ir t.t.), net Freezas teigė, jog jie jo federacijai buvo per daug atsilike. Su tai Dievai pats galvok kaip gaunasi nesąmonė Dievas>Dievas>Dievas. Įdėja  tokia turim visagalį Dievą, kas galėtu už jį būti dar geriau? O gi visagalis Dievas. Plius buvo sajanų kurie gyveno ilgiau už žemės sajanus. Be to super talentingas? Išskirtinis? Na jeigu jo žemą IQ galima tuom laikyti tai tada sutinku. Vienintelis dalykas ką jis turėjo, kad buvo pagrindinis veikėjas kas leido dėl to laužyti pačių jų sukurtas tos visatos taisykles, kas reikšdavo jokio pastovumo. Tarkim asmeniškai nelabai galėtu man rūpėti ar mirs pagrindinis veikėjas, nes dbz jie ilgai mire nebūna. Sakyk ką nori, bet dragon ball serija gale tapo anime kurioje įvykiai tapo beverčiai, nes veikėjai turi begalybe continue, viską ką sunaikina galima atkurti, tai net jeigu ir kas nors atsiras stipresni nebus jokių pasekmių. Šiaip galime užuot ginčiajasi pažiūrėti kas bus, nes tu sakai, kad tai bus labai geras anime, o aš sakau, kad geriausiu atvėju tai bus vidutinis anime ir tikrai nepasieks DB, DBZ lygio. Norėčiau tavim tykėti, bet nuo DBZ pabaigos geriausia ką gavome yra DB KAI visa kita buvo prasta, labai prasta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Talentingas ir išskirtinis".. suuure. Tai taip išeina, kad Gohanas, Gotenas ir Trunksas buvo talentingesni už Goką, nes sugebėjo žymiai jaunesni pavirsti į SSJ ir ten SSJ2 ar SSJ3. Realiai, ką pastebėjau neretame shounene, kad pats autorius sukuria tam tikras "taisykles", o paskiau jas vos ne ignoruoja ir užmiršta. Tai kaip ir čia - iki Goko sklido tik legendos apie sajanus, kurie galėjo pavirsti į SSJ formą, tačiau vėliau net 7-mečiai vaikai, kurie yra pusiau sajanai, pusiau žmonės, pavirsta be problemų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip tik dabar ziuriu Z serijas per naujo, širdy tikejau kad galbut atsiras  naujas DB serialas, o ne pavienes serijos kaip battle of gods ir pns.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.