Džekeris

Dragon Ball S (2015 - ?) TV Series

Rekomenduojami pranešimai

Na tai kaip serijos jums po 21 epizodų? Man tai apart ankstyvujų serijų prasto piešimo (kuris dabar žymiai pagerėjęs), nėra prie ko prikibt, kuo toliau tuo labiau įtraukiančios serijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai iki paskutinės serijos visiška nesąmonė buvo. 21 epizodas jau patiko, jau kažkiek priminė "Z". Bet jie visi kažkokie atsipūtę. Nesijaučia jokia grėsmė, arba herojai bent jau taip elgiasi lengvabūdiškai. Nežinau, trūksta man kažko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi kazko truksta. Jokio build up iki pagrindinio blogiecio, jokios realios gresmes. Ta nesamone su supar sayain god isvis juokinga. Ziuri vien del nostalgijos ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko tikėjausi, tą ir gavau. Visiškas pravalas. Žiūrėjau Kami to Kami filmą, tai viskas (Super Sayajin God, "villain'as" ir pan.) perlabiausiai nenustebino, tačiau vienas dalykas labai papiktino. Filme kažkaip nesijautė, arba neprisimenu gerai. Bet ką šiame tęsinyje padarė su Vegeta, tai - tragedija. Kažkoks comedic relief'as patapo. Iš išdidaus ir principingo sajano princo, padarė tarnaitę-šefą klouną. Seriously?

 

P.S. Kas su power level'iais darosi tai neklausiu. Padrika bala... Friezą prikėlė iš pomiršinio pasaulio ir stebuklingu budu jis ant tiek stiprus, kad net Gohanas, kuris realiai buvo stipresnis uz Majin Buu, bijo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oba,praleidau šitą serialą :) dėkui kad priminėt,galėsiu daug serijų pažiūrėt. abu naujausi dragon ball filmai patiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl power levelių tai, jog Gohanas nunerfintas tai suprantu, bet kodėl nunerfintas Pikolas nesupratau, gi jis dar kovoje prie Android 17 buvo pralenkęs visus paprastus super sajanus, o toliau tik stiprėjo. Nemanau, kad kažkoks Tagoma būtu stipresnis už jį, tiesiog neįmanoma pagal tai ką matėme dbz. Dėl Vedžito tai tikrai šiek tiek persistengė. Dėl Fryzo tai logikos matau, nes jis jau ir be pastangų buvo visatoje vienas iš stipriausių, o dabar turint tokį potencialą pradėjo treniruotis tai logiška, kad jo kovinė galia iššoko taip stipriai, tik klausimas ar ne per stipriai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kuo toliau tuo labiau pradeda dragon ball super patikti,ypač kai daėjo turnyro kovas tarp 6 ir 7 visatų. Vedžitas ir ypač songokas žiūrisi gerai,laukiu nekantraudamas sekančios serijos. Užslėptos "trump cards" labai domina :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip visiem tiem nepatinkintiem turiu klausimą: gal tiesiog Jūs užaugot už tai ir nebetraukia taip daugiau žiūrėt? Man asmeniškai nėra taip, kad būtų super įtraukę, jei atsimenu tai pasižiūriu ir visai neprailgsta laikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manga labiau įtraukė. Žiūrėti gal ir būtų smagu , bet anime piešimo kokybė atbaido.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manga labiau įtraukė. Žiūrėti gal ir būtų smagu , bet anime piešimo kokybė atbaido.

tau taip man kitaip :) Anime daug įdomiau man žiūrisi ir girdisi nei komiksų piešinukai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.