scalman

E3 2015

Rekomenduojami pranešimai

AC :D jie moka sukti filmukus :)


nupute stoga Ubi


maziau nei dvi valandos iki sony

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AC tikrai moka ir stampuoti zaidimus ir filmukus kurti. :) Padare gera ispudi Ubis. Ka moka ta moka. Tik nelabai aisku buvo del beveik visu zaidimu. Ar juos galima bus zaisti vienam ar cia grinai onlaininiai zaidimai.. Kad ir del paskutinio Tom Clancy zaidimo.. Na, bet pasaka. Reikia atsipusti ir ziureti paskutine konferencija. Laukiam Sony atsako.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nū nedaug liko laukti iki Sony 1h40m iki 2 valandos nakties tikrai dar nemiegosiu (kai naktimis dirbu tai man nebus sunku sulaukti) vis tiek garantija 9 ryto nueisiu miegoti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip matau nieko nepraleidau. Užmigti, kaip visada negaliu jei reikia būtinai ryte keltis :D For Honor gameplay pažiūrėjau tai na tikrai neblogai atrodo, bet kaip ir sakėt greit pabos. Na ir šiaip kas dėl SP, jeigu žaidimą rodo pristato MP, nesitikėkite SP, jei ir bus tai bus silpnas SP. Laukiu Sony preso, 8:30 reikia keltis ruoštis pas daktarą, nu velniop, kaipnors gal ištempsiu. I hate routine, just fck it :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata, labai gerai. Kuo daugiau naktiniu tuo geriau. Beje, per kur ir per ka darbe ziuri?

@cheburator, laikykis. Niekas pasizadeti neverte. :D Pas mane tuoj saule prades spiginti rytine. Nieko.. Pora naktu galima ir nemiegoti del visu konferenciju.

 

O Siaip Ubisoftas taip iseina, kad daug zaidimu pakurs butent online. Kokybisku. Kad tik nebutu tokia zaidimu ateitis, kai kurs tik online. As nieko pries kai kiti zaidzia, bet man labiau patinka vienam miegautis zaidimu. Aisku apart kokiu lenktyniu ar geros saudykles. Tada aisku smagiau kolektyvu. Kad ir Tom Clancy Segie.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata, labai gerai. Kuo daugiau naktiniu tuo geriau. Beje, per kur ir per ka darbe ziuri?

@cheburator, laikykis. Niekas pasizadeti neverte. :D Pas mane tuoj saule prades spiginti rytine. Nieko.. Pora naktu galima ir nemiegoti del visu konferenciju.

 

O Siaip Ubisoftas taip iseina, kad daug zaidimu pakurs butent online. Kokybisku. Kad tik nebutu tokia zaidimu ateitis, kai kurs tik online. As nieko pries kai kiti zaidzia, bet man labiau patinka vienam miegautis zaidimu. Aisku apart kokiu lenktyniu ar geros saudykles. Tada aisku smagiau kolektyvu. Kad ir Tom Clancy Segie.

Na žiūrėk pinigų kampu: parduodi SP žaidimą gauni pinigų, po to dar kokį DLC paleidi irgi pinigai, parduodi Online žaidimą gauni pinigų + pinigai už microtransakcijas, po to dar kokį DLC paleidi. Labiau tada kaip ir Online žaidimus kurti teapsimoka, ar manai jiem rūpi žaidėjai? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

serveri isjungia ir jiems pajibat :D todel man labiausiai ir patinka SP.sedevrai buna,meno kuriniai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator, as dar gyvenu tokiais laikais, optimistiskais, kai dar tikiu, kad kurejams ir leidejams kazkiek rupi zaidejai. bent jau ant vieno pirsto. :D Kai pilnai neapsimokes kurti SP tada bus ne kas. Na ka, ziurime. Gero show!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prasideda

jauciu dauguma galvojo kad U4 :D

o cia,bumm,last guardian :)


Horizon: Zero Down wow :)

 

naujas Hitman.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradzia tai superine kazkokia.. Tiek zaidimu geru, nauju. No mans sky is vis.. Beribe fantazija. Kol kas tik pliusai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mother Russia Bleeds  :D Epic :D

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip jums, bet visi zaidimai, parodyti gameplay siandien man viska atpirko. Net nereikejo jokiu technologiju ar PS4 slimu. Tiesiog super!

 

Beje, Sony konferencijoje butinai turi kazkas uzstrigti. Cia kaip ju vizitine kortele. xe xe

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uncharted: Drift That Jeep Edition :D

Šiaip pradžia labai gera, paskiau buvo nuobodu, galas atsigavo su Battlefront ir uncharted. Battlefront tai grafiškai kaip filmas atrodė :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas ten del ff7 remake ant ps4 , bei Shenmue 3 I kickstarter paleido. Idomios naujienos. Kol kas nieko video negalesiu paziuret iki 6 vakaro.

Del sp zaidimu tai niekad nelosiu tokiu kaip cod mp stiliaus, bet toki division kur online bet yra story irgi su kalbanciais npc ir misijom tai visai noreciau.

Kol kas sp zaidimu tikrai uztenka. Gal todel ir I gears ziurejau kaip I sp zaidima aisku, visus gears taip tik ir zaidziau. O online dalies sujungimas su story manau yra teisingas kelias. Bet visada bus kuriami ir tokie kaip witcher ar fallout zaidimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman, esi FF ir panasiu zaidimu megejas? Tokie zaidimai ne man, bet zmones selo isgirde, kad FF7 bus remakintas i PS4. Na, o Shenmue 3 bus lyg ir serijos pratesimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.