zilva7

kaip istrinti Playstation 4 senaji vartotoja

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Tikiuosi jus turesit atsakyma i man rupima klausima apie playstation 4. Tai va, nusipirkau naudota ps4, ir jame neina istrinti pargindinio user (senojo ps4 savininko), norejau paklausti ar yra kokia galimybe ji istrinti neprarandant zaidimu esanciu viduje? arba jei daryciau visiska ps4 isvalyma senasis naudotojas issitrintu ir ar taip pat su juo prankytu ir esantys zaidimai viduje?

aciu uz atsakyma :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Tikiuosi jus turesit atsakyma i man rupima klausima apie playstation 4. Tai va, nusipirkau naudota ps4, ir jame neina istrinti pargindinio user (senojo ps4 savininko), norejau paklausti ar yra kokia galimybe ji istrinti neprarandant zaidimu esanciu viduje? arba jei daryciau visiska ps4 isvalyma senasis naudotojas issitrintu ir ar taip pat su juo prankytu ir esantys zaidimai viduje?

aciu uz atsakyma :)

 

Jeigu darysi visiska isvalyma viskas pranyks.

 

Gali cia pasiskaityt...

http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-4-Support/Bought-a-used-PS4-and-curious-about-user-info/td-p/43011549

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Netrink lauk to profilio, kadangi visos žaidimų pirkimo teisės priklauso tam profiliui, tiesiog palik tą profilį ramybėje ir susikurk naują savo profilį ir žaisk tuos žaidimus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Netrink lauk to profilio, kadangi visos žaidimų pirkimo teisės priklauso tam profiliui, tiesiog palik tą profilį ramybėje ir susikurk naują savo profilį ir žaisk tuos žaidimus. :)

 

o jei kada nors noresiu as ji istrinti, ar bus galimybe ji istrinti nezinant jo slaptazodzio?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt, kad įmanoma, pats su tuo būtent ant ps4 nebuvau susidūręs, bet ant ps vita taip buvo, tai be slaptažodžio pavyko ištrinti. Šiaip, kaip sakiau, jei ištrinsi tą profilį, tai tų žaidimų niekaip daugiau ir nepažaisi, tai tavo vietoje netrinčiau iš viso, juk vis tiek jis nesimaišo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, nusprendziau kad siuo metu netrinsiu, tegul buna jis. Tiesiog toks klausimas iskilo del istrynimo, nes vakar bandziau ji deactivuoti ir man neleido, prase prisijungti su juo. Kadangi tai yra galima sakyti pirma mano konsole, idomu dar kai kas, ar mano naujas sukurtas profilis bus lygiavertis siam senajam ar kazkaip ji reikia pasidaryti "main acc" ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vėlgi, jei nori žaisti tuos ant kito profilio parsiųstus žaidimus, tai tas senasis profilis turi būti main profilis konsolėje. :) Pas mane patį, visai ne mano profilis yra main profilis, bet jokių minusų tame nepajutau, viskas čiki piki veikia. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutinis klausimas ir nebetrukdysiu :D tarkim ant savo acc nusipierku kelis zaidimus arba juos gaunu is ps+, padares visiska konsoles istrynima, issitrina is konsoles abu profiliai ir mano pacio nusipirkti zaidimai? ir tu zaidimu as jau nebeatgausiu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viską ištrynęs ir vėl prisijungęs prie savo profilio, galėsi vėl parsisiųsti savo pirktus žaidimus (Atrodo 5 kartus galima parsisiųsti). Tačiau su ps+ žaidimais yra taip, kad tą žaidimą gali parsisiųsti tik tą mėnesį kai jį leidžia parsisiųsti, jei jį ištrinsi ir jau bus praėjęs tas mėnuo kai jį nemokamai duoda, tai jau nebebus galimybės jį atgauti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėra už ką, forumas tam ir skirtas, kad būtų suteikti visi atsakymai į klausimus susijusius su konsolėmis!
Tik perspėjimas! Jei kitą kartą vėl kils panašių klausimų, tai tiesiog eik į šią temą: http://www.playmanija.lt/forumas/t39578/playstation-4-bendra-tema-visokiems-klausimams/

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau priklausančius žaidimus gali siųstis tiek kartų, kiek tik nori. Nėra apribojimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaip ne pirma kart girdžiu, kai žmogus galvoja, kad nusipirkęs iš psn jis gali tik viena syk parsisiųsti..... Iš kur toks mąstymas atsiranda? ar čia nuo pc fanatikiu kur galvoja, kad konsolėja už viska reikia mokėti po keletą sykiu???

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viską ištrynęs ir vėl prisijungęs prie savo profilio, galėsi vėl parsisiųsti savo pirktus žaidimus (Atrodo 5 kartus galima parsisiųsti). Tačiau su ps+ žaidimais yra taip, kad tą žaidimą gali parsisiųsti tik tą mėnesį kai jį leidžia parsisiųsti, jei jį ištrinsi ir jau bus praėjęs tas mėnuo kai jį nemokamai duoda, tai jau nebebus galimybės jį atgauti. 

PS+ tereikia nors karta parsisiust arba i biblioteka pasidet, ir tada galima siustis kiek nori kartu kol esi PS+ abonentas, ar ne taip? Parsisiunciau Lufrausers kurio niekad neturejau (i biblioteka buvau pridejas) ir kuris buvo duotas Lapkricio menesi ir viskas veikia. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS+ tereikia nors karta parsisiust arba i biblioteka pasidet, ir tada galima siustis kiek nori kartu kol esi PS+ abonentas, ar ne taip? Parsisiunciau Lufrausers kurio niekad neturejau (i biblioteka buvau pridejas) ir kuris buvo duotas Lapkricio menesi ir viskas veikia. 

Kol turi tą žaidimą pas save, tol jį gali žaisti būdamas abonentu, bet jei jį ištrinsi, tai parsisiųsti iš naujo galėsi tik mokamai. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.