Poviliukas11

PS4 Pirkimas

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą
Idomu ar po metu laimesiu aukso puoda is teleloto..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, žinok iki pat konsolės gaminimo nutraukimo laikysis ta pati išleidimo kaina. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neverta laukti, nes po metų ar kitų tau iškils klausimas, kad gal verta palaukti kol atpigs naujai pasirodžiusi Slim versija. Vėliau kai pasirodys naujienos apie PS5 galvosi, kad verčiau pradėsi taupyt naujai konsolei nei pirksi seną PS4 ir t.t. Pirk dabar nes tikrai daug nepritaupysi :) JUST DO IT!

 

https://www.youtube.com/watch?v=nuHfVn_cfHU

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yo man, just do it already !! :fuuu:  o rimtai oficialiai sony kol kas nemazins kainos. tai na greiciau gali pagaut koki online shopa padarant akcija ant to tai gali islost. ar siaip vieni shopai lt parduoda viena ar kita konsole pigiau nei kiti .tai just do it man


o siaip pirk tada kai jau iseis zaidimas kuri labai nori zaist ir niekur kitur jo nera. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vakar nusipirkau iš skytech dabar laukiu kol atveš :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu žmoniu kuo laukt, kai gali nusipirkti, kai vienas sakė gali išlošti tik ant akcijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na laukt jei neturi dabar pinigu tai taupai, ir jei dar nera tu zaidimu kuriu lauki,gal kol iseis pvz koks uncharted 4 isleis slima ir situ fatu kainos nukris kazkiek.

bei jei nori dabar zaist tai reikia dabar ir imt.


dabar skytech turi geriausias kainas ps4 ir x1. ps4 juodas/baltas po 365. tai tikrai gera kaina. x1 pvz turi kazkodel pigiu bundle su vienu zaidimu ar keliais. ps4 kazkaip pas mus nelabai tokiu turi, o su vienu zaidimu kaina komplekto soka iskart. 


siaip taupymo isvis nepripazystu. negali iskart ipirkt , imi issimoketinai. kad ir 3 menesiam dar iskart inesi kazkiek. labai mazai permoki. aisku jauni zmones to gal negali patys tai lieka taupyt. arba tevam isaiskint padeti reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau iš anksto buvau pardavęs PS3, prieš pasirodant PS4 Lietuvoje, tai kai tik suradau laiko, iš karto griebiau PS4 dar 2013-11 ar 12 mėn. ir sumokėjau už nuogą 1820 Lt...

Tai manyčiau dabar kainos yra visai padorios, aišku, dirbančiam žmogui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip tu zadi pirkt zaidimus idomu ? gal geriau su pc zaist tada butu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.