Fokusas

Sveiki, padėkit nei pirmyn nei atgal :D

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nusipirkau ps3 slim jailbrake'inta na eina žaidimai tik iš flešiuko ir išorinio hdd. IR parsisiunčiau Nba 2k16 ir manęs paprašė atnaujinti versija na ir aš sutikau ir be naujinant štai kas iššoko: b554389c23d4a0ba35229a001fc1b26a451.jpg

JEi galite pagelbėkit :D

Redagavo Fokusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butu man tokia beda, pirma ka padaryciau tai pasigooglinciau ka tas klaidos kodas reiskia, paskui gal i kita CFW pabandyciau. Tas tavo screenshotos nelabai ka padeda, parasyk smulkiau kaip ka darei, gal kazka ir isgalvosim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jailbrekui nori daryt system update ?  :troll:  su jb gali daryt zaidimu update bet system update NIEKADA  :santa:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atnaujinai jailbreak'inta PS3 i OFW? Seriously?  :mellow: Tikekimes, kad dar versija neisirase. Pirmas metodas, kuri siulau, tai parsisiusk nauja CFW, isikelk i flasha, ieik i recovery menu ir atnaujink per ten. Jeigu nepades, prijunk HDD prie kompo ir suformatuok. Tada vel isikelk CFW i flasha ir irasyk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ta recovery menu atsidaryt? :D Na tiesiog įsirašiau nba 2k16 ir man išmetė lentele jog reikia update na ir sutikau viskas krovėsi ir tada išmetė toki errora ir kai jungi konsole vėl jis iš naujo updatina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir kiek rašysi, vis tiek atsiras kažkas, kas padarys tokią klaidą... 

facepalm-captain.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir kiek rašysi, vis tiek atsiras kažkas, kas padarys tokią klaidą... 

facepalm-captain.png

Tiesiog, nesenai nusipirkau aš tą ps ir iš vis žalias o man pasiūlė tą update nu ir sutikau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.