narkata

31# Konkursas (PC Steam - Rise of the Tomb Raider)

Rekomenduojami pranešimai

Prizas: Rise of the Tomb Raider (Steam kodas)

rise_of_the_tomb_raider1.jpg

Užduotis: Parašyti įdomiausia jūsų vieta / scena ar momentą iš bet kokios dalies Tomb Raider, galite ir video kelti (nebūtina savo dėti video, svarbu kad jūsų geriausia vieta pamatyti)

JOKIU OFF TOPIC kitaip bus trinami postai ir bausiu įspėjimais 

Gali dalyvauti konkurse tie kurie turi nemažiau kaip 200 Postu parašę šitam PLM forume 
O jei neturi 200 postu, tada belieka užsisakyti VIP narystę PLM forume ir tada galėsi dalyvauti nors ir su 0 Postu 
Kaip užsisakyti VIP spausk
čia 


Konkursas baigsis 2016 Sausio 29 diena XX:XXval
Laimėtojas bus ištrauktas random.org pagalba 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senų Tomb Riderių nelošiau, teko tik naująjį išmėgint. Nieko per daug įspūdingo, fun žaidimas, kuris nėra per daug išskirtinis. Smagiausia, tai kad action/adventure padorus ant pc ir turbūt daug daug įvairių gory mirčių, tai jei miršti, pamatai tai "true" forma :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai labiausiai patiko pabaiga nuo tos vietos kai lara suprato kad himiko nori sam pasiimti grynai jau pries pabaiga nu taip smagiai susizaide man :)

p.s cia ep biski i prieki jau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tomb Raider yra apskritai mano viena mėgstamiausių žaidimų serijų nuo pirmos iki paskutinės dalies. Bet turbūt didžiausią įspūdį padarė Tomb Raider Legend pirmas lygis Bolivijoje su tais nuostabiais kriokliais, apšvietimu, muzika, Laros judesiais, sušlapusia oda ir sklandžiu valdymu. Tada jau buvo praėję visai nemažai laiko nuo paskutinės dalies ir šita grafiškai bei valdymo prasme buvo visiškai kažkas naujo. Atsimenu, nuolat šiurpuliukai žaidžiant lakstė, o taip būna toli gražu ne kiekvieną žaidimą žaidžiant. :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tomb raider anniversary scenos kai nepataikydavo šuolio arba dėl kokios priežasties nukrisdavo ir užsimušdavo, nes tada gali pasakyti "štai kas nutinka kai nedarai kaip norėjau".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvodamas apie senesnes Tomb Raider dalis, kažkodėl labiausiai įsimena šis momentas (nuo nurodytos sekundės - pokalbis su bobute): https://youtu.be/X1H5rW3hwm4?t=17m34s

 

Galbūt dėl to, nes žaidžiau būdamas mažas ir nemokėdamas anglų kalbos, o žaidime yra momentų, kai reikia pasirinkti vieną iš kelių atsakymų, o aš nesuprasdamas spausdavau bet ką ir nervindavausi, kad nesuprantu apie ką kalba eina.. :D

 

Beje, ar galima paminėt Lara Croft žaidimus? Guardian of Light yra vienas mano mėgstamiausių all-time žaidimų nuo pradžios iki pabaigos. :)

Redagavo ecOr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tomb Rider Chronicles: pamenu pabaiga zaidimo, dangoraizy ar kazkur tai buvo scena kur suluze laiptai ir reikejo sokinet, isimintina vieta kai nugriuvau ir pries mirstant meniu atsidares vietoj load padariau save ir ka gi bedaryt istrigau su vieninteliu seivu ten kur uzloadinus mirstu.

 

Tomb Rider Aniversary: zaidziau rusiska versija, pamenu nuejau iki pacio galo ir susinervavus istryniau zaidima. uz puses metu grizau isirases zaidima, isikeliau sena save, ir baigiau, kas cia isimintino ? tai kad tikejaus po tiek laiko pasiryzus pabaigt zaidima isvyst kazka rimto, bet teko su drakonu kautis (pasijauciau kaip mario baiges)

 

Tomb rider 1 ir last revelation is senos vaikystes pamenu kai pas puseseres zaisdavau: revelation buvo toks wow tutoriala sulost. o pirma dali pamates pirma karta sulyginau su silent hillu kuris buvo baisus, nes draw distance buvo mazi, dideli lokiai puola, vilkai, tai kazkaip buvo mane ibaugines tas reikalas.

 

Angel of darkness: pamenu toks veiksmo filmas buvo, bet niekad neuzbaigiau, dabar tik pasiimiau i kolekcija nes pradejau rinkt visus TR'us, kad uzbaigt. isimintina buvo kad galima buvo uz kita veikeja zaist.

Laros kaip veikejo dideli boobsai isimena visiem laikam ir velesnese dalyse suknios jos vos dengiancios.
Bei skandalingasis NUDE RIDER :D

 

snekant apie rise of the tomb rider, isimintiniausia, kad primine uncharted 2, tik kad blogietis cia su plaukais buvo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kazkodel visada buvo istrige tie momentai kaip losdavau ant pirmo ps, veiksmas buvo berods venecijoje, ir tie sunys berods rotveileriai, kaip puldinedavo,  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ehhhh... gal kiek banalu pasirodys, bet man atmintyje istrigo viena vieta, kai miske reikejo elnia sumedzioti :D Tiesiog dabar, vos tik kam nors uzsiminus apie Tomb Raider, pirma mintis buna apie elniu medziojima miske :D fun times

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kodel, bet isireze i galva butent ta vieta, kai link zaidimo galo (jei neklystu) per Tomb Rider (2013) iseini i ziema, tas toks kitoks vaizdas idomu ispudi paliko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lara's home:

 

 

Nežinau kodėl, bet vaikystėje šią vietą tikrai begalės valandų teko tirinėti. Bei su draugais rungtiniaudavome kas greičiau pereis kliūčių ruožą per laiką. O dar tas bandymas atsikratyti liokajaus ar kažkur jį uždaryti. Good times.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu tik kažkada seniai žaidęs vieną pirmų, o gal ir patį pirma tomb raider. Tai įsimintina vieta kai tigras vaikosi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rise of the Tomb Raider ending'as patiko labiausiai.

Video įkeltas į Spoler, nes gal dar kas nelošė

 

Man labiausiai patiko pabaiga ir final boss fight ir tikrai negalvojau, kad Ana bus enemy, o pati pabaiga tai išvis nesuprasi, kas Ana nuėmė o Lara paliko gyva.

 

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.