mariusgar

Random dingsta interas iki restartinimo.

Rekomenduojami pranešimai

Idomi bėda: kartais (dažniausiai kartą į dieną) dingsta internetas, restartinus PC vėl veikia. Dingimo momentų prie kitų įrenginių veikia kuo puikiausiai, tik ant PC mano dingsta. Internete bandžiau ieškot apie tai, nieko naudingo neradau. Iškart sakau: routeris ir kita geležis dėl to nėra kaltos, driveriai perrašyti, išbandžiau viską ką mokėjau, bet vistiek dingtsa. Beje,windows neaptinka, kad dingo interas, skype rodo, kad esu prisijungęs, bet nebandžiau rašyt kažkam tokiu atvėju, kai dings - pabandysiu.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiekėjas gal kaltas, geležis irgi kartais būna kalta, pvz man tas pats buvo su laptopu, Wi-Fi atsijungia, problema irgi tokia pati būdavo skype veikia bet interno nėra, pakeičiau wifi Card laptope ir problema dingo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiekėjas gal kaltas, geležis irgi kartais būna kalta, pvz man tas pats buvo su laptopu, Wi-Fi atsijungia, problema irgi tokia pati būdavo skype veikia bet interno nėra, pakeičiau wifi Card laptope ir problema dingo

Minėjau jau, kad kituose įrenginiuose veikia interas, kai ant PC dingsta ir kompas pajungtas tiesiai laidu. Dar būtų variantas jungt tiesiai prie šviesolaidžio konverterio, bet reikalingas Wi-Fi namuose, o kada dings internetas irgi nenuspėsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Telefone ir kitam pc veikė, čia gali visokių but variantu pas tave

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Telefone ir kitam pc veikė, čia gali visokių but variantu pas tave

Tiesiog esmė, kad kaltas ne tiekėjas ir ne geležis, o kažkas mano kompe, nors visokio šlamšto ir bloatvare nesisiunčiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane kazkada seniai taip irgi buvo. Sprendimas buvo nustatyti dns serveri rankiniu budu. Naudojau google dns. 8.8.8.8 secondary 8.8.4.4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane kazkada seniai taip irgi buvo. Sprendimas buvo nustatyti dns serveri rankiniu budu. Naudojau google dns. 8.8.8.8 secondary 8.8.4.4

Pabandysiu, žiūrėsiu kaip seksis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.