Magnitas

Game Show tv (russia)

Rekomenduojami pranešimai

pEtcalG1VdQ.jpg

 

Vakar uzmaciau, kad rusu pakete Tricolor pasirode zaidimu kanalas, ko as istikro pasigendu aplamai is televizijos. Pats kanalas primena Twitch. Losiami zaidimai, jie komentuojami ir t.t.

 

Minusas - zaidimas perzaidziamas ne is kart. Tad Praleidus epizoda kaip ir nebus sanso ji pamatyti.

Pliusas - zaidziama ne taip tobulai kaip per E3 koki. Buna kai ir neina zaidimas. Tas gerai.

 

Ne į temą
Man tas ziurejimas kaip kiti zaidzia nuo senu, zilitoniniu laiku dar. Kai daugiabutyje kaimynas losdavo kazka, o per mano tv matydavosi vaizdas. ech.. Geri laikai. :)

 

Kam rusu kalba ne svetima galite pasizvalgtyti. Ziurejimui reiks Ace Stream + programoje esancio grotuvo jeigu tai daryti noretumete be jokiu saitu atidarinejimo.

 

Adresas playeriui: a1cec62ac6f845742061627280b4b953c392e571

 

Web linkas: http://torrent-tv.ru/torrent-online.php?translation=14476

 

QMOMBiy.png

 

Kdx2Sxv.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau pora men kaip atsirado sitas kanalas pas mane (trikolor), gaila kad sd kokybe ir gaila kad contento labai mazai, t.y. jeigu ziureti savaite, tai pakartojimu bus apie 50%

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, as suzinojau tik dabar. Pas mane zinias nesa vargsas karvelis. :D Jeigu rimciau, tik dabar suzinojau. O kad Vilniuje filmuoja tikrai nezinojau. Saunu. :) Del kokybes tai taip. Noretusi geresnes.

 

Ne į temą
@KypuTeTpaBy, kaip tamsta ziurite tricolora? Internetas, legali kortele ar nelegali?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Magnitas per palydova

Bet ta prasme legaliai? Su tricolor tiuneriu? Nes jeigu gerai pamenu tai be ju tiunerio kanalu nerodo? Jeigu perki paslauga per interneta ir ziuri per palydova?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. Apie ka ir kalbu. Lietuvoje nieko nebeliko. Jeigu kazka nori suzinoti tai eik i uzsienietiskus saitus ir ziurek. Arba i koki lietuviska megeju sukurta saita dar galima nukeliauti. Bet su rimtu projektu kaip kad minetas NKTV ar Kibernetas net nera ka liginti lietuvoje. Dar kai NKTV persikele i interneta kazka kalbejo, kad per tv neapsimoka. Matyt daug ten suvarzymu. Gal jeigu nori pateikti kokia nauju zaidimu rubrika reikia ne tik rodyti zaidimus, bet ir pagrysti, kad tu juos pirkai legaliai. Manau islaidos su pajamom ir neatsiperka. Kaip ir kadaise buve zurnalai ComputerBild ar Active. Gaila istikro del to nes Lietuviai domisi zaidimais, technologijom.

Ne į temą

 

 

 


@Magnitas ne per cardsharinga trikolor ir ntvplius. Trikoloro rodo apie 40 kanalu, tarp juir game show tv

Mane nors su teflonine keptuve musk, bet vakar uzsisakiau Tricolora dienai ir per openbox tiuneri nerodo kaip ir tame paciame daznyje esanciu kanalu. Nezinau kaip pas tave ten rodo..

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Magnitas tiesiog per daug piratu Lietuvoje o leisti pinigus ant orgo žaidimo nepointas 
(daugiau net neturiu ką pasakyti)
Geriausiai tada rasti koki nors kanala youtube ir mėgautis (o tokiu kanalu pilna yratiek ru tiek En kalba)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata, galiu pusiau pritarti. Asmeniskai as noreciau pamatyti pats ta virtuve ir suzinoti tikrasias priezastis. Aisku kol buvo leidziami as zurnalus pirkau, o ne siunciausi. Man skaitmeninis formatas nelabai patinka. Aisku ir gaila, kad kiti siuntesi ir galbut padare ta zala del kurios zurnalai isnyko. Bet uz kito elgesi kaip ir neatsakysi. Tik yra vienas dalykas, jeigu zmogus siuntesi zurnala per torrenta, o realiai jo nepirktu bet kokiu atveju, kaip ta zala tada apskaiciuoti?

 

Lietuvoje mano galva yra kitas dalykas. Visi nori greitai ir daug uzsidirbti. Jeigu butu taip, kad is zurnalo susimoketu gamyba, sumoketu algas ir GALBUT sumoketu uz naudojama zurnalo varda, ir kad po visko siek tiek liktu kazkam butu visai neblogai. Bet natura tokia, ypac verslininku lietuvisku, kad reikia viso sito ir MAISO pinigu +. Aisku prie zurnalo kaip kad ComputerBild nedirbo kvailiai, prie leidybos tiksliau. Bet man atrodo lietuva nera palanki zurnalams aplamai. Pati gamyba, kastai, idetas darbas neatsiperka. Aisku ir rinka mazoka. Man labiau si versija patinka negu piratavimas.

 

Dar senai per foruma klausiau del ko CB zurnalas rakinamas. Jeigu gerai pamenu tai butent ir minejo, kad neatsiperka. O del ko man atrodo neatsake. Pamenu ir zurnalo Play bandymus kurti zunrla, bet po antro "uzsibaige". Gal kada bus taip, kad bent jau del zurnalu torentuose prades rimciau kovoti. Tada gal atsigaus, jeigu tai tikra priezastis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.