cheburator

Už ką balsavote 2016 rinkimuose

Rinkimai 2016  

29 nariai prabalsavo

  1. 1. Už ką balsavote 2016 rinkimuose

    • 1. Lietuvos socialdemokratų partija
      0
    • 2. Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
      15
    • 3. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
      2
    • 4. S. Buškevičiaus ir Tautininkų koalicija „Prieš korupciją ir skurdą“ (Partija „Jaunoji Lietuva“, Tautininkų sąjunga)
      0
    • 5. Partija Tvarka ir teisingumas
      0
    • 6. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
      4
    • 7. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
      6
    • 8. Darbo partija
      0
    • 9. „Drąsos kelias“ politinė partija
      0
    • 10. Lietuvos liaudies partija
      0
    • 11. Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga
      1
    • 12. Lietuvos žaliųjų partija
      0
    • 13. Politinė partija „Lietuvos sąrašas“
      0
    • 14. Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija
      1


Rekomenduojami pranešimai

oj kiek praplautsmegenių yra :D   niekinat pensininkus ,bet patys lygiai jų mąstymo esat :P:D

netgi bukesni ! nes nesuprantat ,kad mano nebalsavimas yra barsavimas PRIEŠ VISUS !

jūs ,vaikai savo demagogijas pasilikit gal tiem ,kurie dėl kitų priežasčių neina balsuot.

nes lygiai taip pat ,net su geresniais argumentais , galėčiau sukritikuot kiekvieną , balsavusį už bet kurią partiją ir įrodyt ,kad jis yra asilas :D

tik pas mane kultūros yr daugiu ,nei pas jus ,vaikai ;)

 

p.s. o šiaip įdomiausias rinkimų įvykis man  yr tas ,kad mano bendramokslis vadovą butkievič į nokdauną pasiuntė vaizdžiai tariant :DDD

nors per daug jį pažįstu ir nėr taip ,kad labai palaikyčiau ,bet visai esu už tai ,kad antram raunde nokautuotų :D

Niekam tu neįdomus susireikšminęs pimpalų paišytojau. Vienintelį durnių kurį čia matau - tai tave patį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj kiek praplautsmegenių yra :D   niekinat pensininkus ,bet patys lygiai jų mąstymo esat :P:D

netgi bukesni ! nes nesuprantat ,kad mano nebalsavimas yra barsavimas PRIEŠ VISUS !

jūs ,vaikai savo demagogijas pasilikit gal tiem ,kurie dėl kitų priežasčių neina balsuot.

nes lygiai taip pat ,net su geresniais argumentais , galėčiau sukritikuot kiekvieną , balsavusį už bet kurią partiją ir įrodyt ,kad jis yra asilas :D

tik pas mane kultūros yr daugiu ,nei pas jus ,vaikai ;)

 

p.s. o šiaip įdomiausias rinkimų įvykis man  yr tas ,kad mano bendramokslis vadovą butkievič į nokdauną pasiuntė vaizdžiai tariant :DDD

nors per daug jį pažįstu ir nėr taip ,kad labai palaikyčiau ,bet visai esu už tai ,kad antram raunde nokautuotų :D

 

Neniekinu as pensininku ir ju teises balsuot, tiesiog man atrodo nepriimtina, kad per nebalsuojanti jaunima valstybes likima sprendzia tie, kuriem jau nebeilgai teks toj valstybej gyvent :( ir jeigu tu pries visus , tai kas turetu valstybe valdyt? niekas? :D

Redagavo kybartai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, jaunimas Lietuvos ateitis :) Reikia energijos, veržlumo ir tobulėjimo, naujų perspektyvųo, o ne eilinių bumbeklių, bambeklių kaip viskas yra šūdai makalai  :).

Redagavo cookeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neniekinu as pensininku ir ju teises balsuot, tiesiog man atrodo nepriimtina, kad per nebalsuojanti jaunima valstybes likima sprendzia tie, kuriem jau nebeilgai teks toj valstybej gyvent :( ir jeigu tu pries visus , tai kas turetu valstybe valdyt? niekas? :D

patikėk ,jei pamatyčiau vertų ,tai balsuočiau už juos. o dabar tokių nėr ,tai ir nebalsuoju.

visi tik lovio nori.

o ,kaip minėjau , jei būna referendumai ,tai visada balsuoju ,nes ten konkrečiai išreiškiu nuomonę.

o partijos visos man yra daugiau ar mažiau nepriimtinos, tai kodėl aš turėčiau rinktis mažesnį blogį ?!

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@jerry po tokių komentarų net nesivelsiu į diskusiją. Gero vakaro

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj kiek praplautsmegenių yra :D   niekinat pensininkus ,bet patys lygiai jų mąstymo esat :P:D

netgi bukesni ! nes nesuprantat ,kad mano nebalsavimas yra barsavimas PRIEŠ VISUS !

jūs ,vaikai savo demagogijas pasilikit gal tiem ,kurie dėl kitų priežasčių neina balsuot.

nes lygiai taip pat ,net su geresniais argumentais , galėčiau sukritikuot kiekvieną , balsavusį už bet kurią partiją ir įrodyt ,kad jis yra asilas :D

tik pas mane kultūros yr daugiu ,nei pas jus ,vaikai ;)

 

p.s. o šiaip įdomiausias rinkimų įvykis man  yr tas ,kad mano bendramokslis vadovą butkievič į nokdauną pasiuntė vaizdžiai tariant :DDD

nors per daug jį pažįstu ir nėr taip ,kad labai palaikyčiau ,bet visai esu už tai ,kad antram raunde nokautuotų :D

 

Steve-Carell-Facepalm.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj kiek praplautsmegenių yra :D   niekinat pensininkus ,bet patys lygiai jų mąstymo esat :P:D

netgi bukesni ! nes nesuprantat ,kad mano nebalsavimas yra barsavimas PRIEŠ VISUS !

jūs ,vaikai savo demagogijas pasilikit gal tiem ,kurie dėl kitų priežasčių neina balsuot.

nes lygiai taip pat ,net su geresniais argumentais , galėčiau sukritikuot kiekvieną , balsavusį už bet kurią partiją ir įrodyt ,kad jis yra asilas :D

tik pas mane kultūros yr daugiu ,nei pas jus ,vaikai ;)

 

p.s. o šiaip įdomiausias rinkimų įvykis man  yr tas ,kad mano bendramokslis vadovą butkievič į nokdauną pasiuntė vaizdžiai tariant :DDD

nors per daug jį pažįstu ir nėr taip ,kad labai palaikyčiau ,bet visai esu už tai ,kad antram raunde nokautuotų :D

 Šaunuolis, pasirodei. Už tai gausi saldainį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug nerašysiu. Konkrečiai tik.

Pabandyk įsivaizduot , @jerry , jeigu visi būtų tokie, kaip Tu. Niekas neitų balsuot,nes "balsuotų prieš visus". Kas būtų? Gyventume tam pačiam š,aišku. Iš parašytos žinutės labai daug ką įžvelgti galime apie jos autorių, kuris rašė. Pavyzdžiui,apie Tave galėčiau pasakyti,kad esi pesimistas ir tu nelinkęs nieko keist,nieko nenori atrast naujo,kas,tikriausiai,būtų daug geriau. O dabar dar plačiau apimkim. Įsivaizduokim,jeigu visas Pasaulis toks būtų,nieko nenorėtų pakeist,atrast kažką gero. Mano manymu,dar dabar būtų akmens amžius,jeigu visi tokio mąstymo žmonės būtų. :)

 

Peace! :)

Redagavo Nos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu niekas nebalsuotu, nesidomėtu pasauliu, jo istorija, valdžiai būtu žymiai lengviau kontroliuoti žmones, jeigu niekas nesidomėtu valdžia ir ką ji daro, senai būtume vergais arba ubagais, žmonėms turi rūpėti valstybės valdymas kitaip nieko gero iš valstybės nebūtu, jokios geros ateities, žmonės turi kurti savo pasaulį, valstybę, o ne už juos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

<snip>

1. Kiekvieno forumo dalyvio nuomonė turi būti gerbiama. Diskusijų metu privaloma laikytis visų etikos normų: nesikeikti, neįžeidinėti ir negrasinti.

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ok ,čiulpikt bybį savo partijom ,balsavusieji lochai !!! partiniai iš jūsų juokias ,kad gerai patrolino :D

ne pesimistas. MIZANTROPAS!

 

ir tik jūs parodot patys kokia piderastiška ta jūsų melaginga "dermokratija\" ,jei net lopai manęs nesugebat suprastr ! valinkit n***** ! jum rimtai tik putino raketos padės!tpfu ,b*** ,urodai n***** !

Tai kaip suprantu, patinka Šiaurės Korėjos režimas. Aš tave suprantu, tu toks ne vienas kuris balsuoja prieš visus, nes visi vagys ir nėra vertų kuriems gali atiduot savo balsą. Tačiau galų gale žmogus subręsta ir supranta kad tai darosi nebejuokinga, ir taip tęstis nebegali, todėl nusprendžia kad reikia balsuoti už mažesnį blogį. Taip per kelias kadencijas pakeičiant supuvusius žmones naujais, kuriems ne tik jų pačių interesai svarbūs. Atsimink niekas spragtelėjus pirštais akimirksniu nesikeičia, žmogus per minutę iš bomžo milijardieriumi netampa. Norint kažko pasiekti, reikia laiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbant apie kultūrą, kuri buvo paminėta(tik pas mane kultūros yr daugiu):

oj kiek praplautsmegenių yra :D   niekinat pensininkus ,bet patys lygiai jų mąstymo esat :P:D

netgi bukesni ! nes nesuprantat ,kad mano nebalsavimas yra barsavimas PRIEŠ VISUS !

jūs ,vaikai savo demagogijas pasilikit gal tiem ,kurie dėl kitų priežasčių neina balsuot.

nes lygiai taip pat ,net su geresniais argumentais , galėčiau sukritikuot kiekvieną , balsavusį už bet kurią partiją ir įrodyt ,kad jis yra asilas :D

tik pas mane kultūros yr daugiu ,nei pas jus ,vaikai ;)

 

p.s. o šiaip įdomiausias rinkimų įvykis man  yr tas ,kad mano bendramokslis vadovą butkievič į nokdauną pasiuntė vaizdžiai tariant :DDD

nors per daug jį pažįstu ir nėr taip ,kad labai palaikyčiau ,bet visai esu už tai ,kad antram raunde nokautuotų :D

 

Pratęsiant tą pačią mintį:

ok ,čiulpikt bybį savo partijom ,balsavusieji lochai !!! partiniai iš jūsų juokias ,kad gerai patrolino :D


ne pesimistas. MIZANTROPAS!

 

ir tik jūs parodot patys kokia piderastiška ta jūsų melaginga "dermokratija\" ,jei net lopai manęs nesugebat suprastr ! valinkit n***** ! jum rimtai tik putino raketos padės!tpfu ,b*** ,urodai n***** !

Manau, kad nėra ką ir diskutuoti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai pastebėta. Man tik įdomu kokio amžiaus žmogus jis yra ir kuo užsiima gyvenime. Bet čia toks offtopic. Kalbant į temą, kaip jum pirmo turo rezultatai ? Pagal apklausos rezultatus, daugelis turėtų būti patenkinti. Dar įdomu, kad kas pasisakytų ką mato LVŽS partijoj, kad balsavo už juos. Čia, kad apšviestų mane, nes apie juos nelabai ką žinau, o iš komentatorių (geriausias ir protingiausias šaltinis) jie ten tokie neaiškūs, nesiderinantys ir tiek balsų surinko vos ne vien Skvernelio ir Karbauskio dėka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.