scalman

S.T.A.L.K.E.R. 2

Rekomenduojami pranešimai

Labai noretusi, kad darytu savo engine ar totaliai perdirbtu pagal XR engine. Ziariai padetu unikalumui, o ne kaip visi pvz Unreal Engine 4, visi zaidimai jaucias kazkuo panasus.. Bet kiek rase bus Unreal.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

devai apie tai kad visi darbai einasi normaliai , niekas neatsilieka netgi atvirksciai kai kas greiciau einasi del karantino. tai kol kas nezada nauju atkelimu

Tai

kai pagalvoji kad tokius NPC jau turejo zaidimas 2007 su savo animacijom , elgesiu, dainom, juokeliais, degtines gerimu ir pan ... ir nuo to laiko bent jau toj srity viskas ejo tik blogyn

source.gif

kai prisimenu tuos laikus ir dabartinius zaidimus kad ir kokie grazus jie butu, NPC dazniausia buna visiski bukaprociai, neidomus nieko gero neveikiantys, arba su laibai ribota veikla. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ka, nejau GSC gameworld prades leist stalker konsolems? Idomus trailer, grafika, zaidimo efektai geri, reikia tiketis, kad nenukels isleidimo datos. Smagu matyt, kad tie developer'iai is tikruju dirba su sita fransize ir pasidalino trailer'iu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikiuosi bus ir PS5, nes mano PC nemanau, kad bus pajėgus next-gen žaidimus patempti :D 

Paieškoje vedžiau nieko nerado, tai pakūriau tema, o pasirodo ji buvo :) @Magnitas

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super, jauciasi labai panasi atmosfera! Belieka pamatyt kaip viskas in-game ir kaip padare visa gameplay.

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl (blyn, jau nuo pirmu ~2003/2004 Oblivion Lost traileriu susidomejes buvau) ir Call of Pripyat nemazai pageimines, o po S.T.A.L.K.E.R. 2 ~2012m atsaukimo ir team'o isbyrejimo, jau galvojauu viskas, niekada nebebus naujo Stalkerio.

Man visada S.T.A.L.K.E.R. buvo megstamiausias net VS Fallout 3 ir Metro. Smagumelis laukia! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Ne į temą
@Džekeris Nieko tokio. Zaidimo pavadinimas nebuvo toks, koks dabar tai ir nerado paieska, kaip ir man. Bet zinojau, kad buvo kurta.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku patikėti, kad jie savo stebuklą žada leisti tik ant pc ir Series X/S, bet tokia oficiali informacija buvo jų twitteryje.

Negi PS5 paliks nuošali?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 38 minutes, Javelin parašė:

Sunku patikėti, kad jie savo stebuklą žada leisti tik ant pc ir Series X/S, bet tokia oficiali informacija buvo jų twitteryje.

Negi PS5 paliks nuošali?

? Ne tik nuošalį. šita gėrį Xbox'as išleidimo dieną game pass'e patalpins, oficialiai pranešta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Soujiro, na va ir Boxas bus naudingas, kai turės (Stalker, Hellblade2, Scorn)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Na jeigu silpną pc turi tada jo, perki boxa ir perki game pass ir loši viską ant boxo, bet jeigu turi pc galinga perki game pass ir loši viską ir nereik boxo pirkt :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 8 minutes, Džekeris parašė:

@Javelin Na jeigu silpną pc turi tada jo, perki boxa ir perki game pass ir loši viską ant boxo, bet jeigu turi pc galinga perki game pass ir loši viską ir nereik boxo pirkt :D 

Na taip, bet kai pripranti lošt ant didelio 4k tv, grįžti prie monitoriaus (net 32"), sudėtinga, bent jau man. O kompo į svetainę, manau nelabai tempsi. Čia visakas nuo pinigų ir norų priklauso, nes jeigu gauni abų už normalaią kainą, tai gali turėt "best of both worlds". Šiaip mano nuomone SeriesX puikus aparatas, tik va žaidimų jam nebuvo, bet kai šitė atsiras tai jau reikės galvot.

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.