scalman

PlayStation Plus Service (PS+)

Rekomenduojami pranešimai

Keista, nes man kaip tik puikus mėnuo. Geriausias co-op shooteris, su RPG elementais ir puikiu humoru; gražiai atrodantis hack'n'slash su geru gameplayumi ir muzika; labai geras RPG Vitai su nemokamais DLC; nuostabus išlikimo žaidimas su craftingu, progresavimu, unikalaus art dizaino 2D pasaulis ant PS4. Arba jau visus žaidėt, arba nežinia kokius lukesčius turit. Gėda vadint šį mėnesį tuščiu. Kaip ir kiekvieno skoniui parinkti žaidimai. Tikrai keista. O šiaip kokius žaidimus norėtumėte, kad pridėtų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nėra ką jau ir norėti labai, nes davė visko jau ir daug. Ilgam užteks. Dabar lieka tik skubiai kaupti, :D nes nežinia, kada nebeduos visai PS3 žaidimų. 

 

Kai susišvies, tai staiga pakeis verslo planus tik į PS4+Vita. Tik pasvarstymai, bet kažkada tai nutiks. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir keista, žaidimai geri ir daugelio skoniui : ) o šiaip tai per daug žaidimų, net nebeįsivaizduoju ką dar turėtų duoti, kad jaustumeis dar labiau laimingas, galbūt būtų smagu jei pridėtų jrpg žaidimų, Lego serijos žaidimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nėra ką jau ir norėti labai, nes davė visko jau ir daug. Ilgam užteks. Dabar lieka tik skubiai kaupti, :D nes nežinia, kada nebeduos visai PS3 žaidimų. 

 

Kai susišvies, tai staiga pakeis verslo planus tik į PS4+Vita. Tik pasvarstymai, bet kažkada tai nutiks. 

Dar bent kokius metus tikiuos :D Jau išvis nebereikia pirkt ant PS3 žaidimų, nes vis mažiau išleidžia ir vis daugiau galimybių tą žaidimą pamatyt IGC :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man svarbu psn storage yra ir viskas o ka duoda tu nemokamus tai ir taip jau turiu diska,  arba jau zaides arba netinka man tas stilius zaidimo, dabar vistiek man labiau ps4 domintu zaidimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras tas mėnuo, ypač dėl Don't Starve, šitą tai labai noriu palošt ant PS3.

fak :D tik dabar pamačiau kad bus jis tik PS4 :D goddaminit 

Redagavo Doncius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gėda vadint šį mėnesį tuščiu. Kaip ir kiekvieno skoniui parinkti žaidimai. Tikrai keista. O šiaip kokius žaidimus norėtumėte, kad pridėtų?

Skonio reikalas. Nesakau, kad žaidimai prasti, bet manes jie nedominantys. Man šis mėnuo tuščias. Galėtu The Walking Dead, Tomb Raider, Call of Duty serijos... Max Payne. Situacija tokia aš perku tik GOTY (praėjusia savaite atkeliavo U3, Batman'as antras, nors abu jau padalino nemokamai) versijas su visais SP DLC, šituos prieš tai išvardintus nusipirkčiau, bet nenoriu kita mėnesį pamatyti juos nemokamais. Kaip ten bebūtų pas mane dar puse aktyvuotu pliuso žaidimų nebuvo paleisti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalins jie tau COD, kai jie bando iš taves paskutinius centus išmelžt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Komentaruose kažką per aplinkui minėjo, jog gali duoti Tomb Raider ateinančiais metais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del skonio nesigincijama, kekvienam savo zaidimai, taip kad ir vienas menuo kitam geras, kitam niekam tikes, 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trumpam pakeisiu tema.

Gyvenu Vokietijoj ir dar nelabai suprantu kalba, tai taip gavosi kad du kartus nusipirkau 12 men prenumerata (o gal ir 4 :D ). Tai dabar galesiu pliusu naudotis 2(4) metus ar kazkaip bandyti atsaukti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O yra koks budas suzinoti kiek pliusas galios?

EDIT: idedu nuotrauka kad lengviau suprastumet. Ten zemiau bandziau pirkti BF4 tai irgi nezinau ar cia 2 kartus tai padariau ar viena?

0f3d40cfaf96d3cbabd5101d8c774f4d168.jpg

Redagavo Gooner

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.