scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

prieš 1 valandą, Džekeris parašė:

Sklinda gandai apie naują inFAMOUS žaidimą, kad bus šiandien pristatytas.

Greatness Awaits?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Gal dar Spider-Man 2 anonsuos irgi būtų fun. :D 
Nes  tikrai bus world premiere anonsų, kitaip nedarytų showcase o paprastą state of play

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Džekeris, mano asmeninis laukiamiusiu žaidimu TOP (čia apskritai, ne Playstation showcase) būtu toks: Elden Ring, Dead Space remake, GoW Ragnarok, Callysto Protocol...na gal dar Stalker kur pabaigoje, bet dėl šito nesu tikras, kažkodėl įtariu kad jį gali laukti Cybepunk likimas.

Na ką gi, sulaukėm. Patiko: project EVE (alia toks Nier: Automata, Bayonetta mixas), Forespoken, apie vampirus. +/- GoW Ragnarok (jau oficialus pavadinimas) - patiko kad ji apskritai parodė, nepatiko kad pamačiau tą pačia PS4 Pro lygio grafika, kur nextgen ? Cory buvo kažkoks flegmatiškas (gal jis visą laiką toks?) Atžymėtina kad nieko nepasakė apie Ragnarok išleidimo datą (nebent praleidau), panašu kad jis nukelaius į 2023, nes jeigu būtu bent kiek tikri dėl 22 tikrai pasakytu. Tiek.

 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 9 valandas, Džekeris parašė:

@Javelin show galas tai bomba, Wolverine, Spider-man 2 ir God of War.

Dar forspoken sudomino mane ir project eve

Na taip, Playstation Studios. Nežinau kodėl bet iš GoW tęsinio tikėjausi pamatyti bent jau kiek patobulintą grafiką, bet po to pats atsipeikėjau. Ją gi išleis ir PS4, tai ko gi aš noriu. Realiai mes tikro NextGen nepamatysim kol projektus vis dar leis senos kartos konsolėms. aš suprantu kad žmonėms ir pardavimams tai yra gerai, bet kažką vistiek turės paleisti. Dar nepaminėjau kad iš kažkur vėl gandai pradėjo cirkuliuoti apie PS5 ir Xbox Pro versijas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Manau Horizon II ir GoW: Ragnarok yra paskutiniai PS4 exclusive, nes ką vakar anonsavo viską only on PS5, nei žodžio apie PS4 nemačiau ir negirdėjau.
PS5 pro kalbų ir aš girdėjau kad lyg 2023 išeis ir kainuos 600-700$.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 9 minutes, Džekeris parašė:

Manau Horizon II ir GoW: Ragnarok yra paskutiniai PS4 exclusive,

Logiška, pasižiūrėsim ką ten Naugty Dog pasiūlys, nes apie jos išskyrus senų Uncharted perleidimą, kas liečia galimus naujus projektus nebuvo nei žodžio. Kiek suprantu vienas iš planų yra 3čią kartą parduoti pirmą TLOU naujai užaugusiai auditorijai, kuriems PS5 yra pirmą konsole (bet jie daugiau su mobilkem žaidžia, kaži ar smarkiai įtrauksi). Sakau, aš asmeniškai labiausiai laukiu Elden Ring?

Dėl dabartinės kartos PRO versijų išleidimo nesu labai optimistiškai nusiteikęs, nes manau kad devamas tai gali duot negera pasiteisinimą vėl nuvažiuoti į 4K tik 30fps, paliekant 60 tik PRO versijoms. O tai būtu baisiai negerai, nes 60 fps turi tapti dabartiniu standartu. 30 pateisinu tik prie 8K raiškos.     

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebus ten jokio 8k. nei tv palaiko normaliai nei medziagos tam bus. konsoles dabar eina 1800p pagrinde, o cia kalba apie 2*4k. PS7 gal ir gales jau rodyt 8k.

show buvo tikrai geras, ties viduriu suda malt pradejo, bet galas tai stiprus buvo. patiko project eve, forspoken, wonderlands ir guardians. aisku kas be ko ir gale ka rode. bet mano laukiamiausias tai GT7. bomba buvo :) kova iseina, trinu jau rankom :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 13 valandų, Džekeris parašė:

Iš gandų pro ir akcentuota 8K, bet ar mums Lietuviams jo reikia? Kiek iš čia mes turim 8K TV @Javelin
Tad mano galva mums pakanka 4K@60fps

Tai aš ir nekalbu apie tai, kad mums DABAR reikai 8K (nors normaliai palaikančių 8K  televizorių jau pilna, tik pirk jei kišenė leidžia). Aš kalbu apie tai kad jeigu tikrai išleis galingesnes PRO versijas, tai nenoriu kad devai vėl bandytu grįžti prie 4K30fps ant standartinių (dabartiniu), nes matau tokia galima pagundą paliekant 60fps galingesnėms versijoms. Nes mane dabartinės konsoles viskuom tenkina ir norėtusi kad joms ir toliau stengtusi kurti 4K60fps games.

 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, Džekeris parašė:

@Javelin Greičiau jie padarys standartinėms 4K@60fps o PRO 4K@120fps

Jo, taip būtu žymiai geriau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip 8K rezoliucija yra keturis kartus daugiau 4K rezoliucijos, ne du kartus. Kazkada kai 8K telikai nupigs, gal padarys tiesiog output nustatymuose 8K ir viskas. Ps5 vos susitvarko su 4K rezoliucija ir tai dazniausiai buna rekonstruota is mazesnios rezoliucijos su TAA arba checkerboard ir panasiai. O cia keturis kartus daugiau pikseliu reiktu renderint ? tiesiog neimanoma.

Vieninteli imanoma varianta matau, nors labai mazai tiketina ir tuo abejoju, jei atsitiktu tas pats kas buvo su 4K, tai 8K labai ispopuliaretu ir nupigtu, taptu vos ne standartu, tada sony ir microsoft reiktu, kad ju konsoles isspaustu bent kazkiek patenkinama 8K output'a. Tada gal ir isleistu sony galingesni PS5 Pro su kokiu tai machine learning (kazkas panasaus i DLSS), kad bent isgautu tu pikseliu kazkiek ant 8K vaizdo, nu ir microsoft koki tai xbox so serious x paleistu ? bet visu situ jovalu abejoju, tai mano nuomone, nei 8K nebus, nei ps5 pro, bet duok dieve, kad klystu :) butu idomu pamatyti technologini zingsni link 8K output'o, kokie sprendimai butu is sony ir microsoft puses, nors 8K net ant PC nekvepia greitu metu...

Redagavo lukasamba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@lukasamba, taip tu teisus 8K taškų skaičius yra 4 kartus daugiau negu 4K. Ir tokios informacijos apdorojimas tikrai reikalauja nežmoniškų resursų ir net ne dabartinių konsolių PRO variantams (jeigu tokie dar išeis) tokia raiška ir nereikia to dabar. Šiaip tas perėjimas prei 8K60fps galu gale įvyks, bet tik gal kokios hipotetinės Playstation 7, jeigu tokia dar išeis (turiu omeny nenumirs pats stacionarių konsoių principas). Šiaip nežiūrint techninio progreso nenumaldomumo 8K gal turėtu tapti tam tikra protinga riba, nes dar egzistuoja tokie dalykai kaip žmogaus fizilogija, pvz. akies kampinė rezoliucija (ar kaip jinai ten vadinasi), kuri turi tam tikra riba. Tą prasmę nuo tam tikros ribos musų akis jau tikrai nebematys skirtumo, kaip mes negalim matyti kaip mikroskopas arba girdėti ultragarsą.

Tegu stengiasi ir vysto 4K60fps dabartinems vanilinems konsoles, ar per rekonstrukciją ar chkerboardą, bet vysto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.