scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

prieš 8 valandas, Džekeris parašė:

Kažkada ir aš prisijungsiu, tik laukiu kainos kada bus 500-550€ nes permokėti nesinori :D 

Tai mes ir likom du dūhelia be PS5 forume ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa dar pastebėjimas apie PS5 naudojimą. Dėl naujo to 3D audio Tempest engine yra programiškai sugadintos prieš tai buvusios ausinės. Nuo Pro laiku turiu Wireless 2.0 headset, tai va su PS5 jis ko puikiausiai veikia, BET jos turėjo tokia VSS (virtual surround sound) funkciją ir 2 veikimo lygius (daugiau bass ir mažaiau bass). Dabar nei viena šita funkciją neveika, nes kertasi su Tempest engine išpildimu. Tas VSS iš tikrųjų buvo superinis ir tikrai pagerindavo garso pojūti, garso scenos pilnumą, visada žaisdavau tik su jo. Jeigu Demon's Souls viskas dar ganetinai neblogai ir tas Tempest mažadaug atitinka buvusią VSS kokybę, tai pvz. Days Gone tai garsas pasidarė kaip iš kibiro, ko ankščiau nebuvo, nieko gero. Prie viso ko ne veika ir Headset companion (apie tai jau rašiau) ir atitinkamai individualaus žaidimų presetai. Įdomu kaip ten su Pulsais gaunasi, gal jie geresnę garso kokybę su tuo Tempest išlaužia?? (nors labai abėjoju). Su senom iki tol viskuo buvau patenkintas, gaila būtu keist.  

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas PS VR naudotojams turintiems PS5. Ar teko užsisakinėti ps4 kameros adapterį iš sony? Aš nuo lapkričio pradžios jau 3 kartus padariau užsakymus tačiau adapterio vis negaunu. Po dviejų užsakymų gavau pranešimą į el. paštą kad adapteris išiųstas, tačiau tuo viskas ir pasibaigė. Reddite teko matyt, kad žmonės gauna po kelis adapterius nors užsisako tik vieną. Matomai, ten pas juos kažkokia logistinė betvarkė. Mačiau skelbimuose yra kas tuos adapterius pardavinėja, tačiau nemokamai priklausančio daikto pirkti kaip ir nesinorėtų, o čia dar ir sony nemokamų vr žaidimų padavė...

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir va kaip ir turiu, drauge gimtadienio proga nupirko. Tik b* problema, kad gimtadienis uz +/- 50 dienu :D Tai db guli kazkur saugiai padetas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įvyko precedentas kurio niekad nebuvo: Sony studijos sukurtas žaidimas, kurį leidžia MLB,  day one bus nemokamas su Xbox Game Pass ir potencialiai pritrauks naujus vartotojus į Xbox ekosistemą su kuria Sony tiesiogiai konkuruoja :D. Tuo metu Sony studijos sukurtas žaidimas Playstation platformoje kainuos 70$.

Redagavo Dowydas
  • Patinka 2
  • Nustebau 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Porcija naujienų (tačiau tik gandų lygije) iš Bloomber game žurnalisto Jasono Schreier (jo gandai labai dažnai pasitvirtina) apie būsimus SIE projektus. Tai va, sklando gandai kad Sony atmetė Days Gone 2 projekto vystimą, nors Bend Studio labai norėjo ir tikėjosi, o be to pagal žaidimo pardavimus kaip ir "užsidirbo" tęsynį. Vietoje to Bend Studio buvo atiduota Naugty Dog kaip papaildoma komanda kuriant naują Uncharted. Tačiau žmonės tikrai buvo ižeisti pradėjo išeidinįti, įskatant ir studijos vadovybę, kol galu gale jiems buvo leista nedalyvauti Uncharted ir dirbti ties nauju nuosavu projektu, tačiau tai nėra Days Gone.

Uncharted toliau vysto Naugty Dog. Kitas svarbus gandas yra kad planuojamas TLOU remaikas Playstation 5. Dirba aišku Naugty Dog, padeda VASG (Visual Arts Service Group) - vidinė Sony studija, kuri pagrinde padeda kitoms pirmos eilės studijoms su jų projektais.

Mano nuomone remaikas TLOU aišku yra gerai, bet man tikrai gaila Days Gone, nes žaidimas tikrai patiko ir perėjau ji su malonumu. Nežiūrint tu visų kritiku žmonės balsavo pinigais, pardavimai tikrai buvo labai geri. Gaila Deacono, bachūras tikrai turi teisę gyventi toliau ir siūžėta tęsiniui tikrai buvo galima gera sukurti, pvz. apie tai kad atsirado kokie intelektualesni freakai (pridurčiau kai ką bet nenoriu spoilerint)  ir su jais būtu galima susitart. Kaip sako Gedunex, Jimbo parazitas turbtut sušiko. 

  • Patinka 1
  • Nustebau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 2 valandas, Javelin parašė:

Porcija naujienų (tačiau tik gandų lygije) iš Bloomber game žurnalisto Jasono Schreier (jo gandai labai dažnai pasitvirtina) apie būsimus SIE projektus. Tai va, sklando gandai kad Sony atmetė Days Gone 2 projekto vystimą, nors Bend Studio labai norėjo ir tikėjosi, o be to pagal žaidimo pardavimus kaip ir "užsidirbo" tęsynį. Vietoje to Bend Studio buvo atiduota Naugty Dog kaip papaildoma komanda kuriant naują Uncharted. Tačiau žmonės tikrai buvo ižeisti pradėjo išeidinįti, įskatant ir studijos vadovybę, kol galu gale jiems buvo leista nedalyvauti Uncharted ir dirbti ties nauju nuosavu projektu, tačiau tai nėra Days Gone.

Uncharted toliau vysto Naugty Dog. Kitas svarbus gandas yra kad planuojamas TLOU remaikas Playstation 5. Dirba aišku Naugty Dog, padeda VASG (Visual Arts Service Group) - vidinė Sony studija, kuri pagrinde padeda kitoms pirmos eilės studijoms su jų projektais.

Mano nuomone remaikas TLOU aišku yra gerai, bet man tikrai gaila Days Gone, nes žaidimas tikrai patiko ir perėjau ji su malonumu. Nežiūrint tu visų kritiku žmonės balsavo pinigais, pardavimai tikrai buvo labai geri. Gaila Deacono, bachūras tikrai turi teisę gyventi toliau ir siūžėta tęsiniui tikrai buvo galima gera sukurti, pvz. apie tai kad atsirado kokie intelektualesni freakai (pridurčiau kai ką bet nenoriu spoilerint)  ir su jais būtu galima susitart. Kaip sako Gedunex, Jimbo parazitas turbtut sušiko. 

kaip tik astisiunciau ant ps5 nemokamai ta days gone,nes niekada nebandes,ir man labai jis patinka,jis man primena last of us=) tik nelb suprantu kam daryti remake last of us,geriau antra dali padarytu 60fps,pirma ir taip 60fps dar ant paprasto ps4 buvo,ir graziai atrode,mano nuomone jie tiesiog neturi kuom uzsiimti,jiem reikia gero vadovo,as jiems patarciau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakau, viskas gerai su to Days Gone. Man labai patiko ir grafika ir story ir gameplay. Su malonumu perėjau. Taip jis ilgas, bet ten ne šiaip avanpostu prikišta kaip kokiam AC, jis pagal siužėta tisiog toks. O kai žaidimas patinka tai ir nesinori kad greitai baigtusi. TLOU 2 manau turėtu visgi išleisti 60fps patcha, nesamonė toki palikt (nors Bloodborne va paliko ir nieko. Ar tik nekvepia eiliniu remasteriu).

Dėl TLOU remaiko iš principo nepykčiu, jeigu tiems kas turi dabartinį remasterį duotu nemokamai arba už simbolinę kainą, bet žinant Sony, tuo tikėtis turbūt neverta. Įtariu pardavinės už pilną kainą (3 karta iš eilės). Tam kas iki šiol nežaidęs (jeigu tokių dar yra), tai manau būtu stebuklas ir jie galėtu pirkt, bet ne kas turi ir perėjo.

Dar viena jau patvirtinta naujiena. Šitas dalykas musų šalį tiesiogiai kaip ir neliečia, bet žinoti pravartu. Sony atšaukė iš seniau buvusius, bet dar neišpildytus PS5 preorderius Rusijoje ir NVS šalyse. Vnž kas buvo savo laiku užsakęs, dar negavo ir kantriai laukė "eilėje" lieka be nieko. Gali oficialiai eiti pas skalperius arba medžioti laimės parduotuvėse. Toks va požiūris į šitas rinkas. Suprantu kad žmonėms labiausiai skaudų psichologiškai, daugelis rašo kad po tokio žingsnio pas Sony išvis negrįš.  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jasono reportai net ne gandų lygyje. Jo reportai galima sakyti tas pats, kas official info. Jis turbūt iš visų gaming insiderių, vienintelis, kuris prieš kažką skelbdamas, rimtai atlieka research ir patikrina visus savo šaltinius. 

Labai blogai dėl Days Gone 2. Čia turbūt pagrindinis tęsinys, kurio labiausiai laukiau ant PS5. Pirma dalis man buvo saldainiukas. O ir TLOU remeiko nelabai suprantu, kam reikia Sony. Matomai jie iš tikro tapo apsėsti savo blockbusteriais.  Ir šiaip pamastymui: plius minus jau žinome galima sakyt visus Sony excliusyvus, kurių lauksime su PS5 karta. Ir matant, kaip apsiginklavo šiam karui Xboxas, man jau biški neramu. Nelabai norėčiau dar prie PS5 pirkti ir Xboxą ?

Redagavo simas11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@simas11, manau kad SIE dabar nelabai gerai su vadovybe, kas yra labai liūdna. Čia panašiai kaip Metrikas (ar kaip jis ten vadinasi) XBox padaliniui vadovavo. Filia Spenceris iki šiol negali to vadovavimo pasekmių iki galo išsriebt. IMHO jų hardware padalynis labai gerai dirba, bet software kut Jimbo vadovauja tai po biški tragedija darosi. Tas jų noras visiškai nerizikuot, be pertraukos melžti taip vadinamus blokbasterius naujų projektų vystymo sąskaita tai tikrai yra gryna tragedija. Aš pvz. nenoriu pastoviai to paties žaidimo po kelis kartus žaisti, tegul ir remaiko (kalbu apie TLOU 1), nes aš ji jau 2 kartus perėjau. Kad Demon's Souls remaikino pilnai suprantama, tai tikrai išimtinai Playstation 3 pradžios kartos žaidimas, neturėjęs ant PS4 jokių remasterių, nemaža dalis žmonių jo net ir nebuvo žaidę iki PS5 (įskaitant ir mane pati) ir jis puikiai atliko PS5 showcase funkcija (tikrai ne Voro DLC). Tai va tas pasinešimas į "blokbasterių" nuolatinį perpardavimą tai tikrai nieko gero, o kur dar esami blokbasteriai mobiliakose, kuom Sony panašu žada ir užsiimt. 

P. S. Bet va kokia serija, tai tikrai nusipelnė bent jau remasterio naujai kartai, tai Dead Space. Bet EA ten turbūt galutiniai glušai sėdi, kuriems rūpi tik NBA ir FIFA kasmet pardavinėt. Gal čia mano imho, bet manau kad išėjus šitos serijos remasteriui (apie remake net nesapnuoju) žmonės tikrai pirktu.   

Redagavo Javelin
Papildymas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir neaisku ar cia Sony suka kazkokia kryptimi ar cia vel Jimbo, apie kuri suzinojau is @gedunex postu, siauteja? Si karta kalba eina apie Kojima ir jo naujaji zaidima, kuris aptarinejamas ne su Sony, o su Spenceriu.

Kad buti tikslesniam, Sony atsisake sponsoriuoti nauja Kojimos zaidima. Tuo tarpu Kojima pradejo pokalbius su X. Ir viskas del to, kad Kojimos Death Stranding nepateisino Sony lukesciu, pinigine prasme zinoma.

Hideo Kojima is reportedly in talks with Xbox over the publication of his next game
https://www.gamesradar.com/hideo-kojima-is-reportedly-in-talks-with-xbox-over-the-publication-of-his-next-game/

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 13 minučių, Magnitas parašė:

Si karta kalba eina apie Kojima ir jo naujaji zaidima, kuris aptarinejamas ne su Sony, o su Spenceriu.

Taip, girdėjau kad pasuko skirtingais keliais. Gal Kodzima ir nėra toks jau genijus kaip apie kalba pasklydęs memas (Hideo "Genijus" Kodzima), tačiau neabėjotinai yra talentingas game dizaineris. O tokie pakampiese nesivolioja. Ir aš su mielu noru žaisčiau kažka tai iš jo naujų idėjų, o ne 3 kartą iš eilės (jau remaikintą) TLOU arba Uncharted mobiliose. Death Stranding gal kam ir nepatiko, bet aš perėjau su malonumu kaip ir Days Gone (nors anas žymiai labiau tradicinis). Va tokių žaidimų daugiau reikia, o ne Warzonus kasmet leist.

Tiesa, ne visai į temą. PSstore dabar spring sale, tikrai geros nuolaidos daugumai geru žaidimu. Planuoju bibleoteka biški atnaujint. 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.