scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Mums nuo to nelegviau, bet Sony dabar oficialai siūlo galimybe įsigyti PS5 tieisiai iš jų už mrsp - t. y. 499e. Tai galioja UK, Voketijos, Prancuzijos, Belgijos, Niderlandų ir Liuksemburgo gyventojams. Reikia Sony tinklapi užpildyti specialią anketą - viena anketa, vienas asmuo - veina konsole. Neseniai tokia akcija galiojo USA gyventojams. Tiesa oficialiu atrankos kriterijų niekuomet nebuvo paskelbta (tai kad užpildai anketą dar netolygu kad gausi "taloną" konsolei), tačiau žmonės pastebėjo kad labiau atrinkdavo vartotojus, kurie turi aktyvų psn acc su didesniu žaidimų kiekių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo, paleido loteriją ir EU teritorijoje... Bet dėja, Lietuvaičiai. Nedėkite vilčių kad ateis ir į Lietuvą tai, nes PSN dar iki šiol nežino kad egzistuoją tokia kaip Lietuva :D Šmikiai... ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aš jokių vilčių ir nededu, dėl to ir rašau kad "mums nuo to nelengviau".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, Džekeris parašė:

Xbox perka Activision/Blizzard už daugiau nei 68mlrd dolerių https://www.ign.com/articles/xbox-activision-blizzard-buy-acquisition-acquired

PS liks first-party žaidimai? :D 

Kaip PS fanas tikiuosi kontraktas iki galo nepavyks... Prasideda kova, kai xbox turi belekiek pinigu, pries sony kurie yra gana riboti... smirda nesvaria kova kuri paremta tik pinigais o ne technologinemis inovacijomis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Superka milžinus - iš pradžių Bethesda krito dabar ir Activision. Svarbiausia nepakenktu visai rinkai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tymbarkFM Kad jau rinkai pz bus, jeigu nuspręs, kad žaidimai tik PC ir XBOX, ką gaus PS vartotojai?
Trūksta, kad dar Ubisoft nupirktų :D 

@Eiviokas Aš jau nebematau nieko kito, kad kaip Sony įsileidžia xbox game pass pas save. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Džekeris Tai dar take two nupirktu tada tada isvis nebera apie ka sneketi.
As esu visiskai happy su ps net nenoriu tos dezes kuri atrodo kaip saldytuvas...  as tenoriu rinkti trofejus ant vienos pltaformos o ne per kelias :D

 

EDIT - manau xbox gamepass tokio ne isileis nebent geriausiu atveju ieskos kompromiso servisui tokiam pat bet mokes pinigus microsoftui uz paslauga tik kitu vardu...

Redagavo Eiviokas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 32 minutes, Eiviokas parašė:

Prasideda kova, kai xbox turi belekiek pinigu, pries sony kurie yra gana riboti... smirda nesvaria kova kuri paremta tik pinigais o ne technologinemis inovacijomis...

Pats žinai kad rinkoje laimi stipriausias/turtingiausias, o ne gabiausias. Priešingai tik startupams galioja, kurie iš žmonių pinigus renka. Taip Maikai turtingiausi. Jie palyginti su Sony kaip dramblys su šuniu (maždaug). Bet čia viskas iki tam tikros ribos. US yra visgi nuostabi šalis vienu aspektu. Ten tikrai galioja ir realizuojams antimonopolinis įstatymas. Gal Sony už kokių penkių metelių kaip bus visai riesta kreipsis į teismą ir Maikams gali grėst padalinimas - pvz. XBox padaliniį padarys savarankišku, kuris negalės naudotis bendrais Microsoft pinigais, bent jau legaliai. Stavkės susilygins.

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Eiviokas Pasak gandų kitą mėnesį turi reveal'int Spartacus projektą, bet ar to pakaks konkuruoti su xbox game pass? Tikrai manau, kad ne, bet kaip ir minėjai Sony turės išsipirkti teises, kad žaidimą gautų PS, bet tai dar vienos milžiniškos išlaidos.

@Javelin Jie turtus susikrovė iš game pass, kodėl jie leidžia žaidimus day one game paas'e? Todėl, kad tai veikia ir labai gera varkė, pvz ar 1k nusiperka žaidimą už 60 žalių ar 10k už 15€ įsigyja game pass? Aišku geriau game pass.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 3 minutes, Džekeris parašė:

Jie turtus susikrovė iš game pass,

Na studijas už 68 mlrd perka tikrai dar ne iš gamepass pinigų, o iš bendru Microsoft už Windows ir Office pardavimus uždirbtus pinigus. Šiaip Mikams pasisekė šioje kartoje dėl čipų defecito, nes Sony pardavimai dar kitokie būtu. Bet taip bendrai nepaneigsi kad jie ir daug teisingu žingsnių padarė. Vnž garvėžys įsibėgėjo. Ir taip tegul niekas neapsigauna. Jiems dabar net nėra svarbus "dėžių" pardavimai. Svarbu parduoti gamepass - planšetėje, mobilkėje, TV - visur. Bet Sony vis dar uždirbs iš žaidimų. 2022 ir šį kartą dar jų, bet ne sekanti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beveik neabejoju , kad kitas pirkinys taketwo bus. Jei activision nusipirko tai taketwo juokai butu nusipirkt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Eiviokas, man tai Boxas kaip toks visiškai netrukdo. Taip, man labiau patinka Sony, bet tai nereiškia kad aš nepirksiu Boxo jeigu man reikės. Ir pirksiu ne dėl gamepass - nereikia man jo, ir taip užtenka Netflix ir Amazon prenumeratu, o būtent dėl Maiku exlusive jeigu jie bus padorus. Kaip ten bebūtu jie tave visgi "pasodiną" ant gamepass. Neturi prenumeratos - tai nieko tu tuomet neturi, nei vieno žaidimo. Jeigu turi - tai tuomet atsiranda iliuzija kad turi labai daug už labai mažai. Netgi įsivaizduokim tokį hipotetinį varinatą užlūžta intikas, tai tuomet tu būdamas su Gamepass ne prei veino žaidimo prieigos neturėsi, nebent klystu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.