SoulReaver

E3 2019

Rekomenduojami pranešimai

tik dabar padejau ziuret Ubius ir iskart WD3 . man patinka. laukiu 


tokio stiliaus su tokiais charu persijungimais dar nebuvau mates...


atrodo kovos bus daug idomesnes nei ankstesniu daliu kas liecia kovas gatvese. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai šis E3 kolkas worst ever, neskaitant kelių išimčių.

Agree. neveltui Sony praleido. Viskas pereina i 2020m. Ir nelabai supratau kada cia Ubis baige konferencija? Kazkaip ziurejau ziurejau ir.. Neberodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sutinku. tikrai smukes. butu Sony tai galvotum kad dar isgelbes. nu laukiam Square Enix, jie turi skanestu paruostu mums. gal biski pagerins padeti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uplay plus cia tipo uplay streamas bus uz 14.99 i menesi . ir galesi zaist ka noresi . 


negaliu miegot nes reiks i vilniu mint i oro uosta dar ant 4 val ryto..tai super naktele be miego , nes veluoja lektuvas jau virs 2 val...  :chan:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Square Enix pristatys Avengers zaidima, ir siaip turetu kazka idomaus parodyt manau


naujas Avengers game.... live service zaidimas :/


FF7 galvojau nekazka bus, bet visai gerai atrode.


zodziu, tiesa sakant uzkniso juodai, vos tik koks geresnis ar idomesnis zaidimas, taip ziurek ir 2020 iseina. sudu š**** ta E3 siemet, toks slamstas kad baisu. gaila net skirto laiko pasidare.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Watch Dogs koncepcija verbavimo atrodo nieko, mane sudomino. Praeitu daliu nelosiau nes man jos.. mehh.. tokios pasirode. Kas dare combat system tikriausiai John Wich fanas :), atrodo nice. Pagyvensim pamatysim, nepamirskit, zaidimas neatrodys taip graziai isleidimo data, downgrade is on the way.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip WD legion zada atrodyt dar graziau ir manau turetu but nes nvidia jau paskelbe kad zaidimas palaikys Ray Tracing. 


bet kas issiskyre tikrai tai kovos gatvese , tiesiog sauniai visi tie judesiai atrode ir garso efektai atitinkami, nzn man tai angliskas gatviskas akcentas visada kietai skamba ,tai cia jis labai sulips . 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.