Impaler

Mėgsamiausia muzikos grupė? Turi tokią?

Rekomenduojami pranešimai

Diskutuojant su draugais iškilo toks klausimas, ar turi mėgstamiausią grupę / atlikėją?

 

Ta prasme, kad neapsiribojam taip, kad tik ją / jį vieną ir teklausai metai iš metų. Taip sakyčiau net nesveika būtų. Bet įsivaizduokim tokį scenarijų, kad priverstinai esi išvežamas į negyvenamą salą ir grotuve gali turėti tik vienos grupės dainas / įrašus.

 

Aš nors pats klausau ir mėgstu labai daug grupių, kurios atstovauja pačius įvairiausius žanrus nuo pop iki death metal, bet aš kelionei pasirinkčiau mažai kam lietuvoje žinomą grupę Sugar Ray (kuri už 2 mėn išleis naują albumą po 10 metų pertraukos :halone: ). Man jų muzika sutampa su tuo momentu, kai vos tik buvau išlaikęs 12 klasės egzaminus ant jų tuo momentu "užlipau" ir jaučiausi laisvas, kaip paukštis ateinančią varasą ir ta jų lengva, linksma, nuotaiką kelianti muziką tapo tos varasos soundtrack'u ir ta emocija tarsi įsirašė į sielą. Aš juos išgirstu šiandien ir tarsi laiko mašina nukeliauju į 2004 metus just like that. :smile2:

 

Kas būtų Tavo grotuve?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padare man trauma nuo pirmos juostines kasetes per kuria juos isgirdau.

 

nirvana-rape-me-640x426.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pamenu po 2002 metų sutikimo, sausio 1 dienos vakare, nežinau kada tiksliai, mirinėjau lovoje (po maišymų) ir per BTV užleido jų Unplugged koncertą ir tai buvo vienas geriausių akustinių koncertų kokius esu klausęs ever. Gal būt pridėjo, kažkiek, dar tas faktas, kad aš lovoj tik mirinėjau (draugų teigimų sumaišęs tą vakarą buvau 7+ alkoholio rūšis), o Cobain'as buvo jau miręs ir galvojau, kad man vis tiek geriau dabar nei jam :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tokioj situacijoj kai tik vienos grupes irasai gali buti, klausyciau 90's eurodance grupes Cappella xD gal 8-9 metu buvau kai isgirdau, lb istrigo ir neatstringa. O ju dainai "move on baby" galiu daug repeat daryt =} Siaip kaip Impaler esu lb ivairiu zanru megejas, bet ta grupe tiesiog kazkuo traukia net praejus 26 metams

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi esu prisiekęs Eurodance mėgėjas :D Capella vieni geriausių:

 

 

 

ir mano pats mėgstamiausias jų gabalas:

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi esu prisiekęs Eurodance mėgėjas :D Capella vieni geriausių:

 

 

 

ir mano pats mėgstamiausias jų gabalas:

 

 

Maaa maaaan :-)  =}

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oh.. as turbut labiau klausausi geru/patinkanciu gabalu sarasus nes pvz paklausai tu grupiu kitus gabalus ir kiek nuvilia, kad butum fanas. Klausiau labai daug repo po to Disturbed.. bet jauciu tektu imti Linkin Park. Nepamirsiu to ispudzio kai pirmam savo kompe i harda sukeltose mp3'shkese (intika pasvajot :D) beklausant uzsileido Linkin Park - buvo wow! Kazkas kito lygio, super muzika.

 

Ne į temą
O siaip, negyvenamoj saloj, ne grupe, o albuma imciau :D "Tony hawk's Pro Skater - 4 OST", kazkas tokio svarbaus man, taip istrige, gal tuo metu kai loshdavau tas laikotarpis..
Plius "you can't go wrong" su tokia muzika keltis saloje:

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@ReiKaz linksmas gabalas, gerai susiklausė. Nežinau, ar teko tau kada žaisti STREET SK8ER 1 / 2, bet jų OST yra nuostabus IMHO.

 

Linkin Park, ko gero, buvo kaip ir daugeliui:

 

when-you-turn-12-and-discover-linkin-par

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

niekad nepasensta, ypac gerai losiant fps

 

dar 99 luftballons visai nk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Impaler oo, tikrai neblogi OST'ai, reik pasiklausiot :P keistai, nesu loshes "Street Sk8er", gal reiketu net ir pracheckint.

@tomashex THPS4 OST ir Spokesman pastoviai prisimenu pavasari/vasara ir net pergeiminu ant PC, THPS4 jau tapes dalis manes :D. O del PS1, jop jop, buvo ir PS1.

 

Ne į temą

@Haze oo, priminiai dar viena gabala is wrestlingo laiku (CZW: TOD)  :D

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O vyrai labai ačiū už Cappella. Gėda man, bet iki šiandien nežinojau kas tas dainas atlieka :D Na o aš pats kaip ir @ReiKaz klausau iš sąrašo, nes dauguma albumo dainų ne mano skoniui. Bet jei reiktų rinktis ką klausyt tai būtų arba "Enya" arba "Karališka Erdvė", avariniu atveju iš modernesių galbūt "Mitis". Žiauriai sunku išsirinkti vieną. O gal galima ijunkt cheatus ir išsirinkt "EURODANCE"? :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano mėgstamiausia yra kiek jaunesnė nei jūsų visų, o tai yra gan populiari grupė - Imagine Dragons. Patinka ko gero visos jų dainos, kas būna retai su kitom grupėm. Ir per tiek metų neatsibosta net ir seni albumai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.