bigisk

PS4 Pro Atnaujinimas

Rekomenduojami pranešimai

bet days gone kraunasi tik pradzioj levelio ir daugiau beveik nebuna. labai gerai ten su loadais man netrukde. kaip ir RDR2 gali but netrumpi kol pradesi zait, bet paskui juk jau ju nera. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 12 minučių, scalman parašė:

bet days gone kraunasi tik pradzioj levelio ir daugiau beveik nebuna. labai gerai ten su loadais man netrukde. kaip ir RDR2 gali but netrumpi kol pradesi zait, bet paskui juk jau ju nera. 

Na aš kaip tik šitam žaidime pastebėjau daugiau to loading time reikalo, pvz. misijas atskirai kraudavo, nors ir greitai, tačiau vistiek šiek tiek erzindavo tas misijos "cinematic" įjungimas ir išjungimas, bet labai didelė problema nebuvo, per RDR2 atėjai į misiją ir išėjai iš jos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu su krovimais neturetu buti problema ant PS5, si karta Sony nepagailejo pinigu ant modinto SSD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai taip. 2tb ssd yra overkill. Cia man tiesiog "psichas" uzejo kai SSHD nepateisino lukesciu. SSHD dirbo net leciau nei 1tb ps4 hdd. Meginau zaidima gal 30 kart ijungti ir isjungti kad i SSHD cash ikrautu, bet ne. Division 2 buvo neimanoma zaisti. O su SSD tikras kaifas. Fast Travel beveik instant, jokiu tekturu pakrovimu.

 

prieš 10 valandų, gedunex parašė:

nu su krovimais neturetu buti problema ant PS5, si karta Sony nepagailejo pinigu ant modinto SSD

Vistiek uz ji sumokesime mes, pirkejai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS5 vistiek eis i minusa, tai tu sumokesi tiek, kiek tau sony leis sumoket, o paskui jie is taves atsiims per PS+, ir visa softa. uz konsole mes daznai mokam pigiau jei ji kainuoja, bet tokia jau dalia konsoliu gamintoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo aš irgi girdėjau, kad žmonės įsidėja į PS4 SSHD turėjo nemažai problemų, net prasčiau veikė nei HDD. Dėl PS5, tai aš tikiuosi bent 2TB SSD, nes vistiek konsolė taikoma ~7 metams į priekį, tai tarkim po 5 metų, žaidimai dar daugiau užims ir to 1TB bus maža.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1TB bus, ir bus modifikuotas, greitis zadamas ispudingas. dar gandai kad galima bus nusipirkti 2TB ar 3TB.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinant Sony net nesinori įsivaizduoti kokios bus tų modifikuotų SSD kainos. Prisiminkit Vita memory card, iki šiol nepateisinamai milžiniškos kainos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, tymbarkFM parašė:

Žinant Sony net nesinori įsivaizduoti kokios bus tų modifikuotų SSD kainos. Prisiminkit Vita memory card, iki šiol nepateisinamai milžiniškos kainos.

Manau dviracio niekas neisradines ir bus normali SATA III jungtis, niekas nemaisys isideti koki nori SSD vietoj to super turbo v2 next gen 2000gb/s lightning speed disko i kuri 90% marketingo nukreipta. 1TB jau siuo metu aktyviam zaidejuj yra minimalus variantas. MW uzima 175 GB. Pas mane Pro idetas 2TB, optimalus variantas. O One X 1TB, ir cia jau susiduriu su dilemom, ka trint ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paziuresim, kas bus ir kas nebus. pokolkas viskas rodo taip kad su paprastu ssd neprasisuksi, nes zaidima, pasauliai, krovimo langai bus optimizuoti naujam ssd. skirtumas toks, kad tu nuo hdd perejai prie greitesnio ssd, siuo atveju, tu eitum nuo greitesnio prie letesnio. kas panasu butu ziaurus bottleneckas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš abėjoju, ar jie atsisakys progresuoti, ar bus su SATA III jungtimi, mano manymu bus PCI-E 3.0 su NVME ir eis modifikuoti SSD.

Redagavo lukasamba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.