suY

Patapon

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

Siandien pagaliau ishejo zhaidimo Patapon anglishka versija. Patapon - tai naujas ekskliuzivas psp nuo Interlink, kurie priesh tai padare Loco Roco ;)
Tai iskarto matosi ant zhaidimo vizualu - spalvoti ir kontrastingi 2d siluetai is tolo primena loco roco. Bet jei Loco Roco zhaidimo mechanika buvo lengvai tariant emmm.... atpalaiduojanti, cia jie intensyviai prie jos padirbejo.

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka



Trumpai siuzhetas skambetu taip: tu esi mazhos genties dievas, kuris veda juos i kara belsdamas i savo shventus bugnus. Kiekvienas face button atsako uz viena is keturiu bugnu, ir priklausant nuo melodijos kuria tu beldi ( rimtishkai be abejo ) tavo gentele veikia kazka, pvz atakuoja, ginasi, eina i prieki ir tt. Zhodziu gan sunku paaiskinti, bet geimplejus suteikia daug dziaugsmo ( bent jau man ). Priedo kiekvienas is genties nariu ( atrodo kaip mazha akis kiekvienas ) turi savo equipmenta ( ginkla skyda shaluma ar kazko tokio ), is pradziu tribe'e buna tik tris durneliai su jietim, bet ko toliau, to daugiau atsiranda skirtingu unitu. Zhodziu hibridas tarp locoroco ( vizualiai ) muzikiniu geimu ( controlsai ) ir kokios itin lengvos real time strategy ;))


parsisiusti galima is cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo zaidimukas turetu buti tikrai idomus, pats jo laukiu nuo to laiko kai prima kart pamaciau japoniskos versijos screenus kazkokiam saite... Sprendziant is uzsienio trackeriu seederiu skaiciu as toks ne vienas... ;)

Sis zaidimas yra dar vienas puikus pavyzdis, jog geram zaidimui nereik super-grafikos, arba, kad per mazai uzima...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O dar vienas gliukas ant psp :lol: laukiau sito zaidimo nuo tada kai pamaciau on the spot kai lose tesliai. dekui kad i trackeri imetet.

Redagavo Primusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nelabai suprantu, kaip jį žaisti.. bet šiaip toks "unikalus" atrodo visai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu kaip ten su DON varyti. X-XX-XX ir niekaip neina y ritma, visi pataponai rekia kad lievai varau ;(

Redagavo jasiulionis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi niekaip nepereinu tos dykumos, kai reik ta lietu iskviest visad susimaunu ir sudega visi mano pataponai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sita vieta pas mane pereita seniai ;) Ar esate isideja rain miracle i ta rutuli tuscia kai formuojate komanda?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Dykuma perejau (Ilgai kankinausi, kad iprasciau prie miracle ritmo). Tiesa sakant, pereit per dykuma reikes iskviesti ne viena miracle, taigi patarciau pasitreniruot ;) Patarimas: neskubekit spaudinet x-xx-xx (cia mano buvo pagrindine klaida). Hmm... Kirminas bosas ir mane kankina siuo metu, sunku su juo galinets, net labai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

E, o iš kur gaut tą Drum of Don?.. b* 4 dinozauro niekaip nenužudau, gal jis ir saugo tą būgną?..

EDIT: b***, video ;)

Redagavo VtV666

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.