suY

Patapon

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Nemaciau...

Atsimerk, ten labai aiškiai parašyta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tokia pat kaip pata pata pata pon tu groji is dveju mygtuku, pagroji - palauki kol pataponai sudainuoja - pagroji - palauki. ir dar butu smagu nematyti isterishko tono, aciu :lol:

bet juk pataponai nedainuoja nieko kai as spaudineju tuos du mygtukus trikampis nulis trikampis nulis ar atvirksciai ir atsiprasau uz isteriska tona paskutinioje zinuteje :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien važiavau kokią valandą autobusu įsijungiau patapon galvoju linksmai palošiu tą lygį su dykuma, kur reik lietų kviest.Nu kas ten b,,, per nesamonė.Nu niekaip ten man neina kokius tris kart išsikviečiau ir vsio karočia užsiknisau kariaut aš ten su tai pataponais.Tai va per kiek laiko tą lygį esat perėję ,nes man geriausiu atveju iš trečio karto pavyksta iškviest lietų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2 doomblaz:

Tai tu praleidinek takta taip pat kaip tu praleidineji kada pata pata pata pon bungini ar kazko tokio... nezinau as tai neturejau jokios problemos toj vietoj, vienintele buvo sugalvoti pabelsti prie stulpo :D

 

2 dorklei:

Jei bandytum paskaityt shito threado praeita puslapi turbut rastum apie dykuma :D kaip manai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien važiavau kokią valandą autobusu įsijungiau patapon galvoju linksmai palošiu tą lygį su dykuma, kur reik lietų kviest.Nu kas ten b,,, per nesamonė.Nu niekaip ten man neina kokius tris kart išsikviečiau ir vsio karočia užsiknisau kariaut aš ten su tai pataponais.Tai va per kiek laiko tą lygį esat perėję ,nes man geriausiu atveju iš trečio karto pavyksta iškviest lietų.

Man lygiai tas pats buvo, niekaip nepagaudavau to takto lietui iskviest. Tuo labiau kad tu autobuse zaidi tai tau ir nepavyks. Patapona reikia zaisti kai niekas aplinkui netrukdo :D Cia kaip kokia meditacija :D

Anyways, pabandyk pora kartu ankstesnius lygius pereit ir pagausi ta fever takta. Jau kai pagausi tai pamatysi, visa lenta vien ant fever eisi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane kaip ir daugeli istiko problema... Nesuprantu kur gauti ta wind miricle kad galeciaau kovoti normaliai nes nupucia mano streles visas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atejau ir as iki tos dykumos kur lietu reik iskviest.... x*xx*xx nesuprantu kaip cia suspudziot,nes pagal ta mirksejima jau taip lengvai nebeeina :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

losiau sito zaidimo demo tai nk ten neikirtau rodo spaust O spaudziu palei takta bet kasko vistiek blogai buvo. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nemoku padaryt taip kad vienoj myskej butu skirtingi kariai pvz mman arba ietininkai arba su kirviu tie o kaip padaryt kad vienoj myskej butu ir su kirviu ir su ietim kaip juos tai suformuot komanda plz apdekit durnai taip kai nemoku :D aciu is anksto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmones matau man antram iskilo problema kaip pereit ta drakona 1 bosa. man neis daugiau pasidaryt kariu nes liko tik medziokles eventas o su medziu duduot nemoku neykertu (gal galit paaiskint malono butu :D ) taigi as groju ir ta chaka chaka pata pon bet uzmusa mano tuos karius visvien gal galit patart butu labai gerai.

EDIT: Ok viska susitvarke dabar kitas klausimas ar ymanoma kad tavo armijoj butu daugiau nei 3 kariu buriai pvz turiu archerius ietininkus ir su kirviu taj ar ymanoma nei vieno burio nepanaikinus ideti cia arkliu bury nu tai va ac iu is anksto :D

Redagavo Wman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kazkaip lb jau nuobodus sis zaidimas nezinau kodel net geriau kox vice city man nu sis zaidimas domina tik todel kad tos neeilinis kazkas naujo bet nuobodoka kazkaip spaudineti tuos miktukus ir viskas ;) duociau siam zaidimui 6/10 ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atejau ir as iki tos dykumos kur lietu reik iskviest.... x*xx*xx nesuprantu kaip cia suspudziot,nes pagal ta mirksejima jau taip lengvai nebeeina :)

is esmes reik kviest, kai gauni fever, gauni fever tada nelabai jau reik laikytis takto, spaudi DON___ DON_DON__DON_DON daugmaz tarpai atitinka mano parodyti nuo takto reikiamo iskviest, gaila neina kazkaip pasakyt ar parodyt :) su parasymu nlb aiskiai

 

As nemoku padaryt taip kad vienoj myskej butu skirtingi kariai pvz mman arba ietininkai arba su kirviu tie o kaip padaryt kad vienoj myskej butu ir su kirviu ir su ietim kaip juos tai suformuot komanda plz apdekit durnai taip kai nemoku :) aciu is anksto.

 

zmones matau man antram iskilo problema kaip pereit ta drakona 1 bosa. man neis daugiau pasidaryt kariu nes liko tik medziokles eventas o su medziu duduot nemoku neykertu (gal galit paaiskint malono butu :) ) taigi as groju ir ta chaka chaka pata pon bet uzmusa mano tuos karius visvien gal galit patart butu labai gerai.

EDIT: Ok viska susitvarke dabar kitas klausimas ar ymanoma kad tavo armijoj butu daugiau nei 3 kariu buriai pvz turiu archerius ietininkus ir su kirviu taj ar ymanoma nei vieno burio nepanaikinus ideti cia arkliu bury nu tai va ac iu is anksto :D

galima turet tik kelis burius misijoje, ir neina ju isardyti, bet galima keisti, vietoj lankininku idet raitelis vietoj ietininku idet milzinus ir tt. bet jie kai idedi issirusiuoja patys, tai yra atsistoja i reikiamas vietas, juk nestos lankininkai pirmiau uz milzinus... :D

 

 

 

 

o mano problema tai butu ta vieta kai kaunuos su ju generolu VEL, kai tada ji pradedi stumt atgal, ten viena misija, ir jie kalba kad tipo ju karaliene parduos siela kad sustabdytu pataponus, ir tas generolas vis po biski stumiasi atgal, po to vienoj vietoj sustoja ir jau pradeda normaliai kirst maniskiam, po to dar isikviecia tuos savo "giedotojus" kur natas i mane meto ir vsio, uzkerta mane... kas yra praejes sita vieta, nes jau dasiknisau, trecia karta einu zaidima ir visada ant cia pasimaunu, galiausiai jau uznervino taip kad susivariau cheatus viska, utriu tipo "kami" ginklus tuos paauksuotus i vistiek sudauzo mane kai nzn ka...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.