suY

Patapon

Rekomenduojami pranešimai

kad uzmochinti kirmina reikia pastatyti advanced kariu, pvz lankininku uz 600kajino. zhodziu varot i medziokle. Beje kai pakartotinai eini i dykuma medzioti em... TU DAIKTU:

pastovekit ir pagrokit defence( chaka chaka pata pon ) kol negausit Fever, tada kvieskit miracle'a lietaus, tada tarp tu em... DAIKTU atsiras vienas toks pats padaras tik su melyna spirale ant shono. kai ji pradedi atakuot jis pasivercia i labaaaaaaaaai lieta bet stora sraige, kuria uzmushus gauni shaluma kuris duoda antra eventa kaip su medziu ir triuba ( apie gelytes valyma )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta jau padares,tik nelabai moku ta zaisti geles zaidima,medzio tai moku lb gerai :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SUPER ZAIDAS! OHO!! As demo vakar visa vakara loshiau ir mane sita demo labai labai nustebino. net nepastebejau kaip praejo 2 su puse valandos! As galvojau zaidziau tik valandele lol; Nu geras! Va cia tai staigmena, taip maloniai zaidziasi. Must have geimas!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks gan idomus ir is dalies naudingas zaidimas lavina klausa ir reakcija

Redagavo Pihas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...as irgi dabar turiu problemu. Niekaip nepereinu dykumos, nors tu ka. Kai pradedu kepti, tai nespeju iskviesti lietaus. Ar kas gali kokia taktikele man patarti kaip ta dykuma praeiti. Tiesa sakank sita vieta uzknisa, nes tiesiog persunku. Butu idealu, jeigu tas lietus trigubai ilgiau laikytusi, o dabar tai gretai pradingsta. Padekit!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš įeinant į dykumą kviesk lietų, ir kai jis pranyksta vėl greit iškviesk.

Beje, kaip nukalt tą Zaknotą ar kaip tą kirminą?.. Jis per daug galingas mano kariams...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va...as dabar esu *toli*; Kirminas jau ne vienas nugaletas. O del taktikos jiems, reikia tureti 18 kariu (3 pilnus burius po 6), ir ne tik pulti, bet ir i defence eiti su /\ /\ [] O; Beje, naudokite visa laika naujus daiktus naujiems ir stipresniems kariams gaminti.

As pats dabar esu pirmoje misijoje su katapulta. Va cia tai jau sunku!

 

Sekmes (koks super azidimas!!)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jauciu bus geras geimas niekaip dar neatsisiunciu,va del tokiu geimu tikrai verta turet pati psp,pamenu koks buvo locoroco,uh ten tai buvo zaidimas,daugiau tokiu tai butu jega

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va...as dabar esu *toli*; Kirminas jau ne vienas nugaletas. O del taktikos jiems, reikia tureti 18 kariu (3 pilnus burius po 6), ir ne tik pulti, bet ir i defence eiti su /\ /\ [] O; Beje, naudokite visa laika naujus daiktus naujiems ir stipresniems kariams gaminti.

As pats dabar esu pirmoje misijoje su katapulta. Va cia tai jau sunku!

 

Sekmes (koks super azidimas!!)

Bet iš kur naujų daiktų gaut?.. Pvz einu į tas dykumas, bet tos kiaulės nieko nemeta, o dinozaurus 4lvl ir 3lvl nebepadarau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jus losiat angliska versija gal,nes as atsisiunciau tai ziuriu kad viskas jap cia,kazkaip nieko nesupranti kas vyksta tai nieko idomaus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As europietishka losiu (is torrentleach.org, privatus trackeris, sry); Va dabar jau iveikiau forta. Buvo labai sunku. Turejau visus savo karius pagerinti. Ir vos ne vos praejau. O daiktu gausite taip: grokite su medziu, arba su kalnu-vaiku, ir pabandykti perfect sudainuoti. tai padidins sansa gauti retesniu ir geresniu daigtu. Loskite praeitus lygius daug kartu, skirtingi monstrai ismeta daug skirtingu daigtu (pvz virejo kepure, kuri duoda vireja patapona ir t.t.); Investuokite i stipresnius pataponus, nors ir ilgiau reikes zaisti jiems gauti (daugiau pinigu+retu daigtu radimas). Su select mygtuku nuzudysite senus, silpnus pataponus, kad butu vietos naujoiems ir stipresniems. Bet pries tai neuzmirskite nuimti tiems pataponams pries mirti apranga ir ginklus, nes jie pradings!!

 

Siaip zaidima galima turbut 100 valandu zaisti, kol viskas butu praeita. Tai galima ziureti kaip i neprivaluma, nes daugelis geimeriu megsta greitai praeiti zaidimus. Bet man tai ne problema. Man patapon l. patinka, kuo ilgiau mane tai uzlaikys, tuo geriau!

 

ate

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as vat ko nesuprantu, cia kaip gaminti advanced pataponus?oranzhinius zhalius felichitavus ir su ausim?

kartais atsiranda opcija pagaminti, kartais dingsta :D jau turiu visus archerius krutus, keleta krutu su jetim, pora kietu su arkliais bet nei vieno kieto su kirviu o cia shuds, nes jie turi laikyti priekine eile :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wtf? Kaip su arkliais pasidarot????? Aš po 6 pasigaminau, ir tiek, stipresnių neina, b* ką daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vtv, arkliukai atsiranda ne iskarto. Juos gausi tik zaidimo viduryje, mazdaug. O naujus, kad galima gaminti, reikia nuzudyti senus karius. Kaip jau minejau. Nes ju sjaicius yra ribotas. Gali tureti tik 6 arba 3 vienoje eileje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.