Magnitas

Tesla CyberTruck

Rekomenduojami pranešimai

13_Desktop_Order.png

EXOSKELETON

Cybertruck is built with an exterior shell made for ultimate durability and passenger protection. Starting with a nearly impenetrable exoskeleton, every component is designed for superior strength and endurance, from Ultra-Hard 30X Cold-Rolled stainless-steel structural skin to Tesla armor glass.

02_Desktop.jpg

03_Desktop.jpg

ULTRA-HARD 30X COLD-ROLLED STAINLESS STEEL

If there was something better, we’d use it. Help eliminate dents, damage and long-term corrosion with a smooth monochrome exoskeleton that puts the shell on the outside of the car and provides you and your passengers maximum protection.

04_Desktop.jpg

TESLA ARMOR GLASS

Ultra-strong glass and polymer-layered composite can absorb and redirect impact force for improved performance and damage tolerance.

2b9e8861c243.jpg


cc8812b51c2c.jpg


9224179504e9.png


569a06f1467d.png


a1af88d9cab4.png

VERSATILE UTILITY

ADAPTIVE AIR SUSPENSION
Raise and lower suspension four inches in either direction for easy access to Cybertruck or the vault, while self-leveling capabilities adapt to any occasion and assist with every job.

PERFORMANCE AND EFFICIENCY

Now entering a new class of strength, speed and versatility—only possible with an all-electric design. The powerful drivetrain and low center of gravity provides extraordinary traction control and torque—enabling acceleration from 0-60 mph in as little as 2.9 seconds and up to 500 miles of range.

26d0bf0dfc38.png

5min. Apie viska kas buvo parodyta

Del to stiklo kazkaip neaisku.. Turejo jis dusti ar ne? ?

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wow , forma. toki i cyberpunk 2077 zaidima. bet nesitikejau tokiu formu tikrai , po tesla visu modeliu kuriu tokie apvalus ... cia tai jis teske ?

toks kaip is kokio terminatoriaus filmo ...nu kietas kietas. as jau galvojau kad rivian RT1 atrode futuristiskai..

Rivian-R1T-1050535.jpg?r=1543244030747

 

tai sitas teske konkreciai i ateiti 

jokiu dazu , nerudijantis metalas 

kainos ir performance tai neitiketini is tikro

cVDtaTD.png

gedaMiK.png

 

J6lIdOO.png

 

g2NKmsg.png

 

nu geras dar ir keturatis elektrinis kuris bagazinej ir pasijunge krautis nuo pikapo. 

pirmi tikri vaziavimai

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fsio, viskas, mes oficialiai Total Recall ir Demolition Man visatose. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

welcome to the future... 

 

tai labiau futuristinis nei kad galejau isivaizduot. primesk su tokiu privaziuoji nakti kurs nors ... 

idomu kada ji galesim gaut racinguose forzoj ar gran turismo ?

galas kaip uzsidaro atsidaro, bus variantas ir su pilnai saules elementais visas stogas .

su tokiu toliau nuvaziuosi ir per laika pasikrausi baterijas. primesk isvarai i miska su palatkem lauzais ir pan, aisku per diena masina ne pasikraus bet per kelias dienas , ar daugiau visai tiketina. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sauleta vasario ryta labai greit pasikrautu. :D Saules kolektorius vandieniui sildyti net kunkuliuodavo, tekdavo atjungineti ir nuleidineti. :D Dizainas man tai ziauriai patinka. Lancia Statos Zero + DeLorean + minimalizmas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tik zmonija ivygdys revoliucija bateriju/akumuliatoriu srityje - take my money. Iki tol, mano judejimo su auto iprociam el. auto deja netinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stainless steel eksperimentas buvo su delorian modeliu (back to future), nepasiteisino del labai suderingo kebulo remonto, ko pasekoje paprasciausias kebulo temontas buvo spaklius ir dazymas, o dazytas delorian reiskia mustas delorian.

 Cia tik konseptas nemanau kad toks iseis ant konvejerio, nors man stainless steel kebulas tikrai graziai ziurisi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors ir keistai atrodo, bet isvaizda man patinka. Lyg keliaujame i nauja etapa. Tikiuosi, kad tuo paciu keisis ne tik isvaizda, bet ir vidus. Bus dar daugiau kosminiu dalyku prikurta. E.Muskas pagal mane dabar toks zmogus kuris kazka isranda naujo ir stumia visa ta nusistovejusia sistema. Buvo B.Gates su savo Windais. Tada S.Jobsas su savo I irenginiais. Dabar gi Musko eile. Galima isivaizduoti, kad panasi masina, patobulinus ir pritaikius, vazines kokiame Marse.. :)

Labiausiai ko siuo metu laukiu tai kada pasikeis jau ilga laika uzsistovejusi raketos isvaizda ir ji bus panasi.. I skraidancia lekste. Kodel gi ne. :)

P.S. Gali buti, kad sitas aparatas pasirodys CyberPunk zaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip be tie kiti garsus zmones kazkuriuo momentu sustojo kazka daryt zmonijos labui ir labiau dare savo kisenei. ir siaip anu mastai tai labai mazia palyginus su Musko , tuoj amerika bus robotaxu pilna , galesi isigyt dalinai masina kuri bus pusiau tavo pusiau taxi robotas kai tau nereikes kiti vazinesis ... ?

tipo ej as baigiau darba anksciau kur mano masina man reikia gryzt namo ... kur mano tesla.. megini issikviest ... masina sorry siu metu as vezu grupe musulmonu i oro uosta negaliu taves paimti ?

ne aciu as pats noriu vairuot savo masina ir ja turet asmeniskai tik sau ... kam vairuot nepatinka tegu tiesiog autobusu vaziuoja , traukiniu, metro 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu kiek tos izvaizdos jie islaikys galutiniam modeli nes na led baras per visa ploti nemanau kad galima legaliai jiem tokias lempas naudot bus , ir kas apie tai kad jei i pestiji priekiu atsitrenksi tai kas liks is to pesciojo ?? bus kaip Carmageddon koks jau ten. ziauru zodziu. nzn kaip toks priekis masinas gali but saugus isvis. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie pesciojo sauguma jie turbut maziausia galvojo. Labiau kas sedes sioje kosmineje masinoje ir kaip jis ten jausis. O siaip Amerikoje man atrodo bet koks aparatas, kad ir is lentu sukaltas keturis ratus turintsi gali vaziuoti gatvemis. Ten ne taip grieztai ziuri kaip pas mus kad ziuretu. Cia vien perdazius masinos spalva turesi problemu jeigu ji ten bus ne vienos spalvos. O gal jau laikai truputi pasikeite ir pas mus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau 3 spalvos bus

1Eo2sRs.jpg

 

Tas juodas su juodai tamsintais langais atrodytu kietai, arba baltas su juodais langais

jau nemazai uzsakymu

Tesla-Cybertruck-orders-Elon-Musk-tweet.

si karta masinos rezervacija tik $100 , vistiek , per dvi dienas tai jiem jau sudejo $14.6mln

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spek kiek is tu 146k atsauks savo 100 USD depozita :), tokia maza depozito suma ir yra marketingo zinksnis parodyti auksta preorder skaiciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.