Shliuzas

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Rekomenduojami pranešimai

O sita zaidima bus galima zaist nelabai zinant jo istorija (as nei vienos dalies nezaides) ar neidomu bus?

Tarp kitko labai nustebino daiktu skaicius - 70 :) . Turetu tikrai geras zaidas but.

sita dalis ir yra kuo daugiau taikoma y tokius zmones kaip tu , kurie nera lose ir nori palosti ir kad viska suprastu. bus net kaikuriose multikuose flasbakai kuriuos galima bus aktyvuoti paspaudus tam tikra mygtuka , kurie nukels y senesnes dalis ir parodys ta istorijos fragmenta kad eitu nors kokia tai dali suprasti.

Beto bet kuria MGS daly reik pereiti keleta kartu kad pagaliau pilnai suprastum kas vyksta , nes taip pvz. yra uzsukta MGS2 kad sakes :)

Pereiti turiu omenyje pilnai , ziurint visus multikus, klausantis visu radio pasnekesiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MGS siužetas painokas.. ypač man nepatinka kai rodo apie pasaulinių karų istoriją kąnors ..kažkokius paveiksliukus su tankais ir t.t ..tas nervina (: o šiaip tai siužetas tikrai geras ir aš bent jau didžiają jos dalį supratau (kalbant apie senesnes dalis)

 

Kas neloše senesnių MGS dalių tai tikrai patariu ..tada daugiau užsinorėsit MGS4 :)

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MGS siužetas painokas.. ypač man nepatinka kai rodo apie pasaulinių karų istoriją kąnors ..kažkokius paveiksliukus su tankais ir t.t ..tas nervina (: o šiaip tai siužetas tikrai geras ir aš bent jau didžiają jos dalį supratau (kalbant apie senesnes dalis)

 

Kas neloše senesnių MGS dalių tai tikrai patariu ..tada daugiau užsinorėsit MGS4 ;)

oi MGS viena is geriausiu seriju,aplamai siuzetas geriausia ka teke matyti komp zaidimuose aplamai,visos dalys nepakartojamos ir skirtingos,butent tokio ir reikia siuzeto koks atejo su 1 dalim,tik kazkaip va is 4 dalies matosi kad viskas keiciasi,na ne tas kas buvo 2,3 dalyse,labiau amerikietiskas tapo MGS man atrodo,na kaip ir visi nauji japonu zaidimai kiek teko losti,nzn kodel jie pasuko tokia kryptim bet su next gen konsolem tie nauji zaidimai japonu nebe tokie isskirtiniai japoniski kokie buvo ps1,ps2 laikais,o tas gaila labai,juk tu amerikietisku zaidimu tiek jau yra kad noretusi ir isskirtiniu tokiu kokiu kiti nekuria,o tokiu jau nebematau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo neprastai, box-artas sakyčiau geras.

Man asmeniškai Limited Edition labiau patinka, nes visada mėgau MGS kūrėjų pirešimo stilių, kaip jie taip nupiešia Snake ir t.t (: nice

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Limited edition tai tikrai graziai atrodo, bet apie standart edition tai patylesiu...

 

Palyginkit US box art'a su EU

 

Nuotrauka

 

Man asmeniskai EU box art'as daug grazesnis. US box art'e kazkokia CG grafika.... Keistai atrodo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau ispeti tie kurie gaus zaidima pirmieji , nepamirskit spoiler tag'u , nesugadinkit idomumo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

-This is my final mission- vis labiau isitikinu,kad jai sulauksim mgs5 valdyt reikės nebe solid snake, o šeip žaidimas turėtu būti vertas 10 jai bus toks kaip praėjusios dalys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SUPER. O del pagrindinio vaidmenio, tai dar MGS4 paciam pirmam traileryje buvo pasakyta kad MGS5 pagrindini vaidmeni atliks Raiden ir MGS4 bus paskutinis Snake - o zaidimas. Snake jau senas. Klonai labai greitai sensta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SUPER. O del pagrindinio vaidmenio, tai dar MGS4 paciam pirmam traileryje buvo pasakyta kad MGS5 pagrindini vaidmeni atliks Raiden ir MGS4 bus paskutinis Snake - o zaidimas. Snake jau senas. Klonai labai greitai sensta.

Neklaidink zmoniu. Nebuvo jokiu kalbu apie MGS5 ir tuo labiau, kad pagrindini veidmeni "atliks" Raiden (Gal pamirsai, kad jis nebelabai tiktu MG serijai nes jis... Nindze. Butu nebe MGS, o Ninja Gaiden, gal Ninja Raiden? Nzn) Nu vienu zodziu apie jokius MGS5 kalbu nebuvo ir nebus, nes tai paskutinis Metal Gear SOLID zaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neklaidink zmoniu. Nebuvo jokiu kalbu apie MGS5 ir tuo labiau, kad pagrindini veidmeni "atliks" Raiden (Gal pamirsai, kad jis nebelabai tiktu MG serijai nes jis... Nindze. Butu nebe MGS, o Ninja Gaiden, gal Ninja Raiden? Nzn) Nu vienu zodziu apie jokius MGS5 kalbu nebuvo ir nebus, nes tai paskutinis Metal Gear SOLID zaidimas.

Cia tu klysti , gal MGS5 ir nebus , bet kalbu apie tai labai daug buvo , kad ir tas audio irasas MGS konferencijoje http://www.playmanija.net/forumas/Metal-Ge...id-5-t6358.html . Snake'o istorija bus baigta MGS4 , bet nereiskia , kad pasibaigs ir MGS istorija...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.