marchiusm

Kas uzima vieta HDD

Rekomenduojami pranešimai

Sweijki, neseniai isigijau Xbox 360 Premium. Pradejau biski gilintis , ziurineti. Na HDD 20Gb,o pas mane free randa tik 13,5Gb. paziurejau kas uzima, tai seivaij, bet tik maximum vinea giga... kas ten gali uzimti? video ir paveixleliu ikelta nieko nera...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane irgi taspats viska istrinus ~15gb,bet manau kad tokio hardo kad lygiai 20gb ir nera...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

system failai uzima, ju niekaip neatkapstysit per xboxa, reik junkti prie pc kad juos paziureti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kada nors kai perkat iš parduotuvės HDD gaunat tiek kiek parašyta GB? Ar jau taip visiškai nesusigaudot, nesuprantu, niekad taip nebūna... Pirk 320GB HDD gausi 298GB, pirk 400GB HDD gausi ~372GB. Taip visada buvo ir bus, tas pats su USB atmintinėm ir viskuo kas turi atmintį ;-) Na gal jau kai mažiau nei 1GB būna tai gal jau ir visi būna. Nors kažkokią dalį gal ir užima tie sistemos failai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prijunk prie pc, atsidaryk koki partition magic ir pamatysi kur ta vieta ;] bus kokia swap particija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui. Na galvoaju gal siaip kurnors kasnors uzslepta buvusio seimininko.... o dar klausimas. radau funcija formatuoti diska. taij issiformatins viskas ir tie sisteminiai failai ar tik seivai , profilai ir t.t..?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaifai,tiek daug nenumusa kad nuo 400GB liktu tik 372.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Numuša ;] Turiu ir 320GB HDD ir 400GB HDD ;-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 500 gb o rodo talpa 465 nes uzima likusy gb kieky sisteminei failai o jei buni istrynes kokius failus ir nori atstatyti viska is kur galvoji viskas atsistato istrinti faiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 500 gb o rodo talpa 465 nes uzima likusy gb kieky sisteminei failai o jei buni istrynes kokius failus ir nori atstatyti viska is kur galvoji viskas atsistato istrinti faiai

Ne į temą

Sisteminiai failai po formatavimo? Jis paprastas diskas joks sisteminis or smth, mano WIN sėdi visai kitam HDD, tai nemanau, kad čia esmė...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lol..., jokie cia sisteminiai failai.., mintis paprasta. Paprastumo delei HDD gamintojai skaiciuoja 1 MB kaip 1000000 baitu o GB kaip 1000000000 baitu tai desimtaine matavimo sistema ir tai yra standartas. Bet BIOS, Windows, Mac ir pan skaiciuoja kitaip : 1MB - 1048576 baitu, 1GB kaip 1073741824 baitu. Stai del ko kuo talpesnis hardas tuo maziau Windows paskaiciuoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Like SoulReaver said: skirtumas atsiranda konvertuojant talpą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai cia jau grynos nesamones gaunasi..tegu raso kad HDD turi tarkim 535GB ir bus aisku, kad realiu bus 500.machinatoriai blecha

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.