Magnitas

Failų talpykla

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Panasios temos neradau tai nutariau ja sukurti.

Nieko cia neisradinesime, tame tarpe ir as, o tiesiog pasidalinsiu viena vieta kur galima talpinti failus iki 5GB. Linkas: https://transfer.pcloud.com/

Puiki vieta jeigu norime kazkam kazka nusiusti ir tuo paciu daug sverancio. Ne per seniausiai i sia vieta idejau filma 4GB ir kitas zmogus neturejo problemu ta faila atsisiusti. Jeigu kam reiks - naudokites.

Taip pat galite pasiulyti savo zinomas ir naudojamas vietas failams talpinti. As pats ilga laika naudoju DropBox. Puiki vieta jeigu reikia isimesti faila ir pasiekti ji is kitu irenginiu. Savu laiku truputi "pazaidziau" su draugu invaitais ir tokiu budu pasididinau leidziama talpa. Nors as naudoju savo nuotrauku talpinimo vieta, naudoju patogia programa nuotraukoms kelti, Image Uploader, bet zinoma populiariausia - https://imgur.com/

 

p.s. Sioje temoje dalinkimes linkais pagal keleta kriteriju. Kad butu patogu, paprasta, mazai reklamu, failai nebutu pasalinami del ju nelegalaus turinio. Pats turejau istorija su Yandex talpykla kai keliau PS3 failus. Del pavadinimo mane ten uzbanino. :D Dar bandziau aiskintis, bet po to pasiunciau miskan grybu rinkti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais prireikia kam nors nusiusti didesni faila, tai toks Claud manau tam reikalui labai tiks. Savo reikmems naudoju Google Drive, ten 17GB duoda, bet kazkaip greit jis man uzsipildo. Dar ieskojau geros nuotrauku talpyklos, noreciau susidet daug nuotrauku, visos jos po 4-6MB tai talpos reikia irgi ddideles, Google photos kaip ir tiktu, bet tie 17GB dalinasi ant visko, tai man kaip ir mazoka, jei kas zinot gera nuotrauku talpykla, kur galima butu i atskirus foto albumus viska sudet pasidalinkit.

Redagavo Jeisonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu tas nuotraukas nori tureti sau? Ar ir kitiems parodyti? Siaip sove i galva kad ir Facebook. Negalvojai i ten deti? Jeigu gerai pamenu ten galima daryti albumus ir panasiai. Jeigu ir nenori rodyti tai galima uzrakinti. Sitas variantas ne?

Manau, kad Facebook greitu laiku neuzsidarys. O del talpyklu tai yra rizikos, kad ims ir uzsidarys, tuo paciu ir visas nuotraukas suvalgis. Pvz., as buvau nustebintas dar pries naujus. Aisku nesinaudojau jau kuris laikas, bet pries naujus dar suzinojau, kad mano mail.com pasto dezute uzdare. Buvo toks lengvas sokas tiesa sakant. Kai suzinojau priezasti.. Tipo nesinaudojau puse metu ir del to uzdare.. O pamenu laikus kai ji buvo populiari kaip koks gmail. Zodziu.. Niekad negali zinoti. Kas siaip blogai, kad popierines nuotraukos niekur negalejo dingti. Nebent galedavai pamesti. O dabar kai viskas persimete i skaitmenini formata tai visada yra rizika.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes senam darbe labai mėgom https://www.WeTransfer.com

Ten duoda iki 2GB nemokamai siuntinėt failus, labai geri greičiai tiek up tiek down.

O failai expirina po savaitės maždaug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.