Aurymass

Xbox one s ultimate game pass

Rekomenduojami pranešimai

Liko viena dirba iki nemokamo game pass pabaigos už 1eur pasiūlė pirkt gold pirkau. Pavirto į ultimate. Dabar noriu nusipirkti ultimate 3mėn. Ar geriau rinktis kitą? Gyvenu Lietuvoj, bet pašto kodas UK nes kitaip neleido registruotis. Klausimas toks kur nusipirkti Ultimate 3mėn? Eneba aiškina jų skirtas ultimate tik naujam vartotojui. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas , dabar geriausias variantas pirkt čia  Game pass  -automatiškai konvertuosis į 2 mėn. Ultimate (geresnio -pigesnio varijanto neradau intikę ).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 7 valandas, nulisdu parašė:

Sveikas , dabar geriausias variantas pirkt čia  Game pass  -automatiškai konvertuosis į 2 mėn. Ultimate (geresnio -pigesnio varijanto neradau intikę ).

Ačiū.

1. O jei pvz ultimate galioja iki vasario, o aš db perku game pass ir aktyvuoju dabar. Mano prasitęs plius 3mėn ant viršaus narystė ar nesisumuoja narystės? 

2. Ar geriau dabar nusipirkti tokią kainą game pass ir aktyvuoti besibaiginėjant ultimate narystei? Draugas už 1eur prasitesė ir gavo net 3mėn. O db nori kartu pirkti game pass su manim. 

Kaip geriau elgtis? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas,

1.Narystės sumuojasi.

2.Čia jau kaip pats nori (aš už tokią kainą  6 po 3mėn. pasus pasiemiau ir aktyvavau Ultimeitą metam), 1 eur. irgi gerai-bet tingiu sekt kada kas baigsis ir t.t ,pasipildžiau metam paskui žiurėsim ką ir kaip.

P.S Dar atpigo palyginus su vakar kaina ?

Redagavo nulisdu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 21 valandą, nulisdu parašė:

Sveikas,

1.Narystės sumuojasi.

2.Čia jau kaip pats nori (aš už tokią kainą  6 po 3mėn. pasus pasiemiau ir aktyvavau Ultimeitą metam), 1 eur. irgi gerai-bet tingiu sekt kada kas baigsis ir t.t ,pasipildžiau metam paskui žiurėsim ką ir kaip.

P.S Dar atpigo palyginus su vakar kaina ?

Ačiū už patarimus aš nusipirkau vieną kodą tik buvo reikalų kol pavyko suvesti. Pradžiai bandžiau per acc naršyklėj vesti ir vis nepriėmė kodo, jau galvojau rašyti laišką pardavėjui, kad blogas kodas ar kažkas. Bet įsijungiau xbox ir per jį pavyko suvesti. Dabar pirksiu dar vieną kodą. 

Tai ačiū dar kartą ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal dar kas turit kokį linką kur pigus game ar ultimate? Baiginejasi narystė, o esamas linkas game pass kainą stipriai užsikėlė 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, WirmiS parašė:

Šitas buvo pirktas po 9eurus, o dabar dvigubai brangiau tai tuo ir blogai ?. Bet iš šito linko buvo pirkta tik kaip ir rašiau kaina atbaido. Aš jau seku 2-3savaites tą linką ir nekrenta kaina. Tai todėl ir klausiu gal kas kitur perka pigiai 

Redagavo Aurymass

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau, siaip visur kainos nuo 22 uz 3 men prasideda. sita maziausia kiek radau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.