Impaler

Siūlykite failus, kurių dar nėra

Rekomenduojami pranešimai

Nu ir vel as biski ne i tema paklausiu. Parsisiunciau NES, SNES, SEGA-GENESIS, SEGA-MEGADRIVE ir ATARI 2600 emuliatorius su zaidimais NTSC ant ps2 (iso failas). Bandziau nupatchinti su PS2 "NTSC to PAL video mode changer with Y-fix". Kaip supratau jis sukuria backup ELF faila, kuri reikia irasyti i ta iso kuri naudoji, taigi taip bandziau padaryti bet imgburn nemato elf failu, bandziau dar su MAGIC-ISO, atrodo viskas gerai bet paleidus per pscx2 neveike rase kad "ideti ps2 formato diska"(emuliatoriu naudoju tik zaidimu testavimui ne zaidimui) vienu zodziu neveikia, taigi prarades kantrybe pasiemiau nupatchinau su esr ir issikepiau i diska, viskas veikia tik kad pas mane senas crv tv ir rodo nespalvota vaizda kai ijungi NTSC zaidimus (ko tikrai negaliu pakesti). Seniau kai turejau cipuota konsole nebuvo problemu del pal ir ntsc viskas veikdavo spalvos savo vietoi ir t.t. Bet ta konsole sugedo nusipirkau kita necipuota pasidariau softmoda, ir prasidejo dabar visos nesamones su regionais ir t.t. Bet nesuprantu vieno dalyko, kai buvo cipuota konsole nebuvo bedu su spalvom ir tv, o kai dabar pasidares softmoda esu tai ntsc zaidimai nespalvoti (nors zinau kad tv tiksliai palaiko NTSC), pas drauga bandem pajungti ant naujo HDTV TV viskas veikia spalvos ok ir t.t. Tai gal galit kas nors papasakoti 1-Kokia programa naudoti ISO failu kurimui kad matytu ELF ir visus kitus failus. 2-Kas cia su tais tv yra ir regionais, ar del cipo man seniau normalus vaizdas budavo? Ir 3-Ar teisingai mastau del to konvertavimo is NTSC i PAL? Dekui uz atsakymus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siūlyčiau tau ROM'us susimesti į USB raktą kartu su emuliatorių. Paleidus softmodą per uLaunchELF paleisti emuliatorių ir žaisti ir turėtų viskas su spalvom būti.

 

Čipas regionų nesuderinamumą pašalina - softmod'as - ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siulau imesti pc klubo ar game exe pdfus :)

 

siūlyk nesiūlęs, o kur jų gauti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

ankščiau šiame forume buvau radęs VA Playstation žurnalų scanus, su malonumu atsisiunčiau, bet tai buvo labai seniai ir jie pas mane dingo. matau, kad dingę ir čia. klausimas: ar būtų įmanoma kam nors juos vėl įkelt? nes labai norėčiau paskaitinėti senuosius numerius.

Redagavo Suveln

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As siulau idėti "Šokas" 1 ir 2 numerį. Taipat "Kiber Zona" 4-10 numerius. Kažkada atitinkamose temose buvau sukėles, bet senai nuorodos neveikia. Galvoju gal čia jiems vieta geresnė būtų. :) Failai pas mane yra persiūsčiau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galėčiau patalpinti. be problemų. paruošk PDF'us ir tuo pačiu atskirai png ar jpg formatu žurnalo viršelius, kad įdėt prie failo :) tikiuosi PDF labai daug MB nesvers.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu daug PC Klubo, PC Gamer numerių. Kelis Game.EXE, žaidimai.lt, Žaidimų šalis numerius, bet velniai griebtų kiek reiktų laiko visus suskanuot. Gal kada nors...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.